TAMSE - GOES - KORTGENE L. D. v.d. Linde Hedenavond muziek en zang door alle vereen, van Kortgene Vrijdag 26 Juni 1931! het woonhuis en erf de 2 huizen het huis en erf het hnis F. Smit Denk om Vaderdag. S. Saaman, Kaaistraat 180, Kortgene. Speciaalzaak. Wilt n gezellig reizen 2 Joh. Eggeheen, Wolfaartsdijk H.I. Landbouwers L. Tange, „de Kleine Bazar" publiek verkopen: met schuur en tuin met schuurtje en erf Plan van uitbreiding en bebouwingsvoorschriften Telefoon 01100-2763 "Repareert uw pompen Maakt alle voorkomende loodgieterswerken Zorgt graag voor de aanleg en onderhoud van uw electrische installaties Door geheel Noord-Beveland te ontbieden Alle voorlichting met kostenberekening, wordt zonder verplichting gegeven Installatie bureau - Licht - Kracht Waterleiding - Sanitair Kortgene, Tel. 223 De oude gevestigde zaak Aanvang 7 uur S. SCHAAFSMA Zondagdienst artsen. Zondag a.s. doen dienst dr Janssen en dokter 'tHart. In plaats van kaartjes Met dankbaarheid en blijdschap geven wij u kennis van de geboor te van ons zoontje Johannes. A. Lansen. H. C. Lansen - Snoek. Colijnsplaat, 13 Juni 1953. Schildersbedrijf. Zo de Heere wil en zij leven, hopen onze geliefde ouders, behuwd- en groot ouders L. Karreman en L. A. Karreman-Schrier op Zaterdag 27 Juni hun 25 jarige echtvereniging te herdenken. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun kinderen, behuwd- en kleinkinderen. Kamperland. 20 Juni 1953. De ouden van dagen van Wis- sekerke en Geersdijk danken he ren autobezitters, leiders en leid sters en hen, die dit door hun ga ven mogelijk hebben gemaakt, voor de onvergetelijke dag hun j.l. Donderdag aangeboden met de mooie en gezellige reis naar de „Efteling" te Kaatsheuvel. Zo als gewoonlijkhet was weer best. Heden overleed onze ge liefde zuster, behuwdzuster, tante en nicht, mej. Jacoba J. Tazelaar, in de ouderdom van 73 jaar. Uit aller naam, C. Tazelaar. Kats, 14 Juni 1953. Dijkstraat 108a. Op 15 Juni overleed plot seling in huize „Ter Boede" te Koudekerke, onze geliefde zuster en tante Maria de Looff, in de ouderdom van 79 jaar. Familie De Looff. Kamperland, Juni 1953. J. de Kam W. P. Dieleman en en M, C. de Kam - van Hee C. M. Dieleman - van Hee betuigen, mede namens wederzijdse ouders, hun hartelijke dank voor de zeer vele bewij zen van belangstelling voor en bij hun huwe lijk ondervonden. In dressoirs en theemeubels zijn we momenteel goed gesorteerd Ook een goed schilderij of ets is mischien iets voor U. Notaris J. J. W. KLOP te Kortgene zal op om 7.30 uur in hotel „De Patrijs" te Colijnsplaat 1ten verzoeke van de familie De Koster a. aan de Havelaarstraat B 172, groot 53 ca (verhuurd aan mej. M. Brouwer voor f 1,85 p. w.); b. aan de Beatrixstraat A 27 en 28, samen groot 3.84 are (verhuurd aan P. Vroonland en wed. Tien pond voor totaal f 5.30 p. w.); 2. ten verzoeke van de erven wed. D. Korsuize - Fortuin aan de Havelaarstraat B 170, groot 49 ca (verhuurd aan D. de Smit voor f 2.p. w.). Elk der 3 percelen te aanvaar den in genot van de huur bij de betaling. Betaling uiterlijk 27 Juli a.s. Bezichtiging in overleg met de huurders. 3. ten verzoeke van de heer J. de Waal aan de Irenestraat A 144, groot 80 ca. Aanvaarding in eigen ge bruik bij de betaling, behoudens overheidstoestemming. Betaling ui terlijk 27 Juli a.s. Voor bezichti ging wende men zich tot de heer L. de Waal. Het hoofd van het gemeente bestuur van KORTGENE maakt bekend, dat het ontwerp van het plan tot herziening van het plan van uitbreiding in uitvoerige kaar ten uitgewerkt, met bebouwings voorschriften, ter secretarie dezer gemeente voor een ieder ter in zage ligt van 20 Juni 1953 tot en met 18 Juli 1953 en dat be langhebbenden vóór 19 Juli 1953 hun bezwaren tegen het ontwerp en de bebouwingsvoorschriften kunnen inbrengen bij de gemeen teraad. Kortgene, 18 Juni 1953. Het hoofd van het gemeentebestuur voornoemd, A. A. Schuit. Concert te Kortgene Het leven te Kortgene is weer bijna in de oude banen teruggekeerd. Het be wijs hiervoor levert het muziekgezelschap E,M.M., dat hedenavond een concert op de muziektent zal geven. Van enkele per sonen is het voorstel gekomen dit con cert het eerste na de ramp geza menlijk met alle zangverenigingen te ge ven. De Kortgeense Oranjevereniging heeft de volgende verenigingen daartoe uitge nodigd Kinderkoor, „Morgenrood", Kerk koor en „Zang Veredelt". Om 7 uur zal de burgemeester, vanaf de muziektent een korte toespraak houden. E.M.M. opent met het Zeeuws Volks lied 'daarna zullen alle genoemde zang verenigingen een kort concert geven, waarna E.M.M. de reeks met enige num mers zal sluiten. Muziekleraar Westdijk 7, Kortgene geeft gratis advies bij aanschaffing van instrumenten. Coöperatieve Boerenleenbanken met afzonderlijke Stichting Spaarbank „COLIJNSPLAAT" te Colijnsplaat Tel. (K 1199)-228 Postrek. 316389 „WISSENKERKE" te Kamperland Tel. (K 1107J-325 Postrek. 365567 De mens is de smid van z'n eigen geluk, het aambeeld is de spaarzaamheid. HEEFT IN VOORRAAD: stofzuigers, de beste merken, strijkijzers, de beste merken, lampekappen en kronen enz. steeds nieuwe modellen Verricht vlot en vlug alle voorkomende re paraties en vernieuwingen aan Uw leidin gen of apparaten Vertrouwd en geschoold personeel Billijke prijzen Nu de achterstand is ingehaald, kunnen we u zonodig direct helpen Aanbevelend Maak vader blij met Uw verrassing op Vaderdag, maar laat het dan een rokertje zijn. Wij zijn ruim gesorteerd in allerlei merken sigaren, sigaretten en rokersartikelen. Beleefd aanbevelend, in Wij beschikken over ykucl auto nxueuje zeer ruim en radio aanwezig Vraagt prijs Bel op000-295 en wij staan zo aan de boot Aanbevelend, Laat uw drainage door ons vakkundig schoonmaken Ook drainages die te lijden hebben gehad van de watersnood, wer den door ons hersteld. Vraagt vrijblijvend prijs, inlichtingen enz. Beleefd aanbevelend, Drainage - Reinigingsbedrijf Dorpsweg 12 - Bruinisse

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1953 | | pagina 2