Singer machines zijn beter! Bezoekt onze grote demonstratie Verbazend snel!! no 31 D. Koets - Kaaistraat - Kortgene Hedenmiddag voetbalwedstrijd P. H. ('ouinans Veulenkeuring II knot niet alles weten Zij belichamen een ervaring van meer dan 100 jaren in hotel „De Stadswijnkelder" te Kortgene op Dinsdag 2 Juni van 14 tot 22 uur Dames, houdt Dinsdag 2 Juni a.s. vrij voor deze unieke demonstratie Firma Verburg te Colijnsplaat, Tel. 01199-266 Bedrijfsvoorlichting Noord-Beveland - R.L.C. Goes Grote spaar- en begrafenis- verzekerings Mij. S. Saaman, Kortgene Aangiften voor de veulenkeuring nemen of bijnemen bruine glacé herenhandschoen ,Wij vragen uw aandacht voort Het stoppen van wollen kousen en sokken met een wollen draad op een gewone naaimachine! Het vervaardigen van Rya-werk (dat is het maken van kleedjes, theemutsen enz. van wol) kan op elke SINGER naaimachine gebeuren. Demonstratie van onze onvolprezen ZIG-ZAGMACHINE met 1001 mogelijkheden en onze allernieuwste klasse 201 K. Het demonstreren van apparaten, zoals zomers, overnaaiers, stophoepels, richelieuwerk en rits sluitingvoeten. Geen enkele andere kan het hem nadoen. De allernieuwste Hoover electrische wasmachine wast drie kilogram wasgoed in een recordtijd van vier minuten, dank zij de pulsator in de zijwand van de kuip, terwijl de waterpomp 18 liter water per minuut verzet. ZOVEEL VLUGGER - ZOVEEL VEILIGER ZOVEEL SCHONER Vrijblijvend demonstratie geeft Terrein Kamperland. - Aanvang 2.30 uur. Opstelling Noord-Beveland J. Lekkerkerk J. J. v. Maldegem J. Mol N. Filius J. v.d. Velde F. Israel P. Janse C. J. v.d. Velde B. Wisse O. Hoekstra C. v.d. Maas Jonge Jenever Per literfles f 6.50 en f 6.85 Brandewijn per literfles f 6.60 en f 6.95 Citroenjenever per literfles f 5.95 Colijnsplaat, Tel. 01199-226 OUDE GEN EVER 3 x Gedistilleerd per liter 7?5 Bijverdienste vraagt agent te Colijnsplaat Brieven opzenden aan H. Bou- terse. Nieuwe Achterweg 227, Kamperland. Telefonisch aangesloten onder Handel in Sigaren. 200 gram fijne koekjes 100 gram crocantjes 100 gram toffees voor 89 cent De beste zoute vis voor f 1.25 per 500 gram L. de Waal, Colijnsplaat waarvoor lijstjes verkrijgbaar zijn bij ondergetekende en ingezonden moeten worden voor of op 10 Juni 1953. De premiekeuring wordt ook op 3 Juli gehouden, tevens de veulenkeuring op het sportterrein te Kortgene. Iz. van Maldegem, secretaris. TE KOOP wegens vertrek, eni ge ledikanten met spiralen met of zonder bed, linnenkast, trap- en handnaaimachine, 1 en 2 pers. wastafel, nachtkastjes, kinderledi kant, kinderstoel, 2 armstoelen met 4 stoelen, keukenstoelen, wringer met bok, divan met kleed en jongens- en meisjesflets. Koopje. Brieven onder no 502 Bureau van dit blad. Het bestuur van de Coöp. Vereniging Weegbrug „De Eendracht" G.A. te Kamper land maakt bekend, hiervan opgave kunnen doen tot 16 Juni a.s. bij de secretaris J. Leendertse. Kamperland, Mei 1953. Het Bestuur. Schoenen voor dagelijks gebruik kan men waterdicht maken, door fles je half te vullen met benzine,' daar doorheen fijn gesneden para- fine (wit) en dit goed te schud den. Is alles goed dooreen gemengd dan het bovenleer, vooral op de naden, flink bestrijken, tot de vloeistof niet meer wordt opge zogen. Gebruikt u het cellofaan van een bon bondoos voor het afsluiten van een jampotje of iets van die aard, dompel het cellofaan dan eerst in heet water, voordat men het op de opening legt. Verloren t tussen Wissekerke en Kamperland een Gaarne terug te bezorgen bij C. Stokman, A 176a, Wissekerke.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1953 | | pagina 3