LC€I\IBL0C Zaterdag 6 Jnni I' het woonhuis inboedel Firma J. (erbnrg Zn, (oorstraat 160, Colijnsplaat In glas, porselein en aardewerk ontvingen we weer nieuwe voorraad Dankbetuiging publiek verkopen met stenen schuurtje en erf n9l offerde de levensduur van mijn tapijten op om een paar tientjes op een stofzuiger te sparen een jongensoverall Vanaf heden direct uit voorraad te leveren BOEKHANDEL MARKUSSE WISSEKERKE zoals een mooie collectie serviezen, kop en schotels, pullen, vazen, sierkannetjes enz. L. TANGE - WISSEKERKE Heden, in haar Heer en Heiland ontslapen, onze in nig geliefde vrouw, moeder, behuwd- en grootmoeder Tanneke Elizabeth Contant - Leenhouts, op de leeftijd van ruim 75 jaar. Haar leven was Christus, haar sterven gewin. Namens de familie, M. Contant. Colijnsplaat, 28 Mei 1953. Havelaarstraat 5. I. W. van der Moere en E. K. van der Moere - de Regt zeggen, mede namens wederzijdse ouders, dank voor de belangstel ling voor en bij hun huwelijk on dervonden. Kamperland, Mei 1953. J. J. Jasperse en A. L. Jasperse-Geldof danken allen voor de vele blijken van belangstelling. Inzonderheid de besturen van diverse vereni gingen die de dag van hun huwe lijk, de 20ste Mei 1953 tot een onvergetelijke feestdag hebben ge maakt. J. J. de Looff en E. de Looff - van Hakken zeggen, mede namens wederzijdse ouders, hartelijk dank voor de vele blijken van belangstelling voor en bij hun huwelijk ondervonden. Colijnsplaat, Mei 1953. Notaris J. J. W. Klop te Kort- gene, zal op ten verzoeke van de Heer W. Anthonisse c.s. te Kamperland, a. om 2 uur in café Nimrod aan de Molenweg B 248g te Kam perland, groot 2.74 are. Aanvaarding in eigen gebruik dadelijk na de betaling, behoudens overheidstoestemming. Betaling uiterlijk 6 Juli a.s. Be zichtiging a.s. Dinsdag van 6-7 uur. b. Dadelijk na de veiling om plm. 2.30 uur ten huize van verkoper zijn alstafel, 2 crapeauds en 4 stoe len, haardkachel, kleden en gor dijnen, naaimachine, keukenfor nuis, oliestellen, keukengerief, kruiwagen, golfplaten, enz. Crediet tot 6 Sept. a.s. Zondagdienst artsen. Zondag a.s. doen dienst dokter Maas en dokter Bruynzeel. Coöperatieve Boerenleenbanken met afzonderlijke Stichting Spaarbank „COLIJNSPLAAT'' te Colijnsplaat Tel. (K 1199)-228 Postrek. 316389 „WISSENKERKE" te Kamperland Tel. (K 1107)-325 Postrek. 365567 Tijd is geld, ook bij ons, daarom overschrijvingen via girocheguebons ff „De ene stofzuiger werkt precies als de andere, dacht ik, dus waarom zo kieskeurig te zijn? Nu weet ik beter. Nu heb ik met eigen ogen gezien, dat een gewone stofzuiger een tapijt nooit „grondig" reinigen kan. Gewone stofzuigers nemen wel het stof aan de oppervlakte voor hun rekening, maar het vernielende straatvuil, dat de pool van mijn tapijt doorsnijdt, laten ze ongemoeid". Ja, straatgruis vernielt uw tapijt zonder dat u het weet. En alléén de Hoover wordt het de baas. Het gewone stof, dat u in de zonnestralen ziet zweven de Hoover zuigt het weg! Samengeklitte hondenharen en pluisjes de Hoover veegt ze op en zuigt ze weg 1 Het vernielende straatgruis alleen de Hoover klopt het los op een kussen van lucht, veegt het op en zuigt het weg 1 Neem deze eenvoudige proef. Geef uw tapijt een goede beurt met uw stofzuiger. Leg een vel wit papier op uw tapijt, sla een hoekje om en klop de achterkant. Voel dan de glasscherpe gruisjes, die op het papier vallen. Dit is het vuil dat uw tapijt vernielt Het vuil, dat alleen de Hoover kan verwijderen. Laat niet de zuinigheid de wijsheid bedriegen. Spaar niet enige tientjes om veel en veel meer aan uw tapijten te vernielen. Wij geven gaarne demonstratie bij u aan huis, zonder enige verplichting. Vraag het nu. Telefoon 01199-266, of schrijf even een briefkaart aan UW HOOVER DEALER VOOR N O O R D-B E V E L A N D De afdelingen Colijnsplaat, Kortgene en Kats van de Partij van de Arbeid danken namens de Candida ten P.v.d.A.-stemmers voor het in hen gestelde vertrouwen. Wegens tijdelijk vertrek naar Middelburg zegt ondergetekende hierbij alle lidmaatschappen en donaties op. C. J. van Damme. Middelburg, Burggang 12. Verloren op 14 Mei op de Oesterput Gelieve terug te bezorgen bij de agent van dit blad Colijnsplaat. voor de bouwbedrijven Met 52 duplo's a f 1.35

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1953 | | pagina 2