HOOV/ER wasmachine 1 Hoover u/ast schoner 2 3 4 5 Stemt daarom Ho l van lijs! 1 LCCWBLCC Zie hem in onze etalage de gloednieuwe U/ast 3 kg wasgoed in 4 min. U/ast vlugger en schoner' vlugger dan ooit f 485.- Firma J. Verburg Zonen - Colljnsplaat Inwoners van Wissekerke, Kamperland en Geersdijk de heer J. G. Marcnsse Brengt dus nw stem nit op So 1 van lijst 1 Stemt Anti-Revolutionair Eerste Wissekerkse Rijwielhandel P. H. Coomans Veel grotere kuip Automatische pomp Grotere wringer Streelt uw/ Voorstraat A 60 - Tel. 01199-266 - Hoover Dealer voor Noord-Beveland Handig formaat Vanaf heden direct uit voorraad te leveren BOEKHANDEL MARKUSSE WISSEKERKE DE ZEEUWSE REISGIDS voorhanden bij BOEKHANDEL MARKUSSE f 123.40 De bromfiets Solex Solex Service Station Van Damme te Wissekerke een tweedehands damesrijwiel a f 45.00 De nieuwe Hoover, met veel gro tere kuip, doet de gehele weke lijkse was voor een groot gezin veel vlugger dan ooit tevoren. Zie hier het allerlaatste op het gebied van electrische wasmachines. De sen sationele nieuwe Hoover. De beste wasmachine die ooit werd gemaakt. Veel grotere kuip. Doet de gehele wekelijkse was voor een groot gezin SNELLER DAN IMMER TEVOREN. Ledigt zichzelf door automatische pomp. Wringer laat grote dekens door. Wast strelend-behoedzaam toch smetteloos schoon. Bijzonder handig formaat, past daardoor onder practisch elk aanrecht. De schitterende nieuwe Hoover bevrijdt u voor eens en altijd van alle was- dag-narigheid. Bedenkhij is zo geheel verschillend van elke andere. Wast schoner! Wast vlugger! Bovendien: veel voorzichtiger met het wasgoed! Gemaakt door de fabrikanten van 's werelds beste stofzuiger. Ga hem zien maar vooral zie hem in werking! Vraag ons geheel vrijblijvend demonstraties. Doet de gehele wekelijkse was voor een groot gezin Kuip ledigt zichzelf. Een rubber slang aan uw heetwaterkraan en uw Hoover is zo gevuld. En, als u klaar bent, zo weer leeg, dank zij ingebouwde automatische pomp. Spoelen in de kuip nu mogelijk. Een wonder voor deze prijs inclusief wringer Zelfs grote dekens en andere zwa re stukken gaan gemakkelijk door de wringer, met onafhankelijk ve rende rollen. U zult meer dan enthousiast zijn. Alleen de Hoover heeft de pul- sator op de enig juiste plaats: in de zijwand. Alleen de Hoo ver wast daardoor zo voorzich tig (uw goed kan niet in aan raking komen met bewegende delen) en tegelijkertijd zo schoon. Kuip van roestvrij metaal. was schoon De exclusieve Hoover methode (gepatenteerd) wast alles wit goed, gekleurd goed, zijde, kunst zijde, wol, lakens, dekens ui terst voorzichtig en toch kraak helder. Bij ons krijgt u steeds de juiste inlichtingen en adviezen. Vraagt het onze Hoover-klanten. Past onder het aanrecht. De nieu we Hoover voelt zich in de klein ste keuken thuis. Staat op wiel tjes, dus licht verplaatsbaar. Ge kiest op 27 Mei uw leden voor de gemeenteraad Zorgt dat daarin mannen komen met een vast beginsel, die buigen voor Gods Woord en tevens de gemeentebelangen zo goed mo gelijk behartigen De A.R. partij heeft zijn candidaten uit alle lagen der bevolking, zoals blijkt uit de volgende candidatenlijst J, G. Marcusse, Kamperland M. de Nooijer, Wissekerke Joh. Dingemanse, Geersdijk J. M. Filius, Kamperland R. J. Scheele, Wissekerke M. Douw, Kamperland J. de Looff, Geersdijk J. Balkenende, Kamperland M. van der Maas, Wissekerke A. Klap, Kamperland P. Kramer, Geersdijk P. J. de Putter, Kamperland R. Slotema, Wissekerke J. de Schipper, Wissekerke De besturen der gezamenlijke kiesverenigingen te Geersdijk, Kamperland en Wissekerke voor dc bouwbedrijven Met 52 duplo's a f 1.35 Bij de koopt u rijwielen vanaf Ruime sortering sport- en toerrijwielen zijn ongeëvenaard, maar dat weet iedereen Verder voorradig: Gruno - Empo - Burgers - Kestein laag in prijs en vooral in onderhoud bij het Beleefd aanbevelend Nog af te~geven: Week-aanbieding Tot en met 29 Mei 150 gram fijne boterhamworst 43 cent Rijpe boerenkaas, volvet, per 100 gram 24 cent Van Nelle s Koffie Rood Merk NOG steeds aan oude prijs Colijnsplaat, tel. 01199-226 altijd voordeliger

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1953 | | pagina 5