Ijst I Alle van de Partij van de Arbeid ban geld terugbetaald krijgen Een nieuwe AARO-avond koint op 3 Maart I9.il J. A. Schnit een woonhuis Competitiewedstrijd maakt bekend, Bijvoegsel van het Noord-Bevelands Nieuws- en Advertentieblad d.d. 23 Mei 1953 TOCH HTS APARTS met stenen schuurtje en erf CoL Boys I - Krabbendijke I Zang Veredelt te Kortgene loterij niet kan doorgaan vooruitstrevende kiezers van Colijnsplaat, Kortgene en Kats brengen hun stem uit op P. J. Bom, Colijnsplaat Z. C. Salomé, Kortgene G. Korteknie, Kats A. Welleman, Kortgene J. Salomé, Colijnsplaat C. de Fouw, Kats L. Wolse, Kortgene J. Geelhoed, Colijnsplaat F. Bouwense, Kats G. de Looff, Kortgene M. de Waard, Colijnsplaat A. D. Clement, Kats P. A. Snoodijk, Kortgene G. F. Maris, Colijnsplaat C. Pap® Kats W. Goulooze, Kortgene De afdelingen van Colijnsplaat, Kortgene en Kats van de Partij van de Arbeid Allen die kaarten hebben gekocht voor de AVRO- avond op 2 Februari j.l„ kunnen tegen inlevering van deze kaarten vanaf heden tot en met 6 Juni in „De Koren beurs" te Kortgene. Na die datum zijn alle kaarten ongeldig. Telefoon 318 Colijnsplaat Te koopt staande Zuidkerkstraat B 131. Direct te aanvaarden. Inlichtingen vanaf heden tot en met 6 Juni bij mej. J. Schrier, Zuidkerkstraat B 68a, Colijns plaat. Gaarne adres van het meisje dat het tasje vond. Dorpsweg 244, Colijnsplaat of Ina van Kamer, Seisweg 17, Mid delburg. Zondagdienst artsen. Zondag a.s. doen dien9t dr Janssen en dokter 'tHart. 200 gram fijne koejes 100 gram agar 100 gram rumbonen voor 89 cent Extra Pinksterreclame. Een paar mooie nylons of kristal nylons, maat 9 tot 11 voor slechts 3.85 L. de Waal, Colijnsplaat HOOFDPIJNK- -m- Mijnhardt Hoofdpijnpoeders. Doos 47 ct. Mijnhardt Hoofdpijntabletten. Koker 80 a. Gevaert rolfilms 6 x 9 f 1.50 Boekhandel Markusse, Wissekerke De opbrengst van de collecte voor Sonnevanck en Zonnegloren, vorige week te Wissekerke gehouden, be- fciroeg f 51,21. Zaterdag 23 Mei Aanvang 4 uur dat vanwege de ramp van 1 Fe bruari de door haar op touw ge zette Alle loten die nog moesten ver kocht worden zijn verdronken. Ongeveer 80 pet der gelden van de verkochte loten door de leden, kan niet meer worden afgedragen, omdat dit verloren is gegaan. Wij vertrouwen dan ook dat niemand ons dit kwalijk zal nemen. De burgemeester van Kortgene, die ons voor deze loterij toestem ming verleende, is van het ge beurde in kennis gesteld. Het bestuur.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1953 | | pagina 3