liooibroei Bekendmaking Zaterdag 14 Maart 1953 nette inboedel Zaterdag 14 Maart 1953 Het huis Foto Kramer Huis met tuin J. W. Alobregtse zaad en pootgoed, woonhuis De bouwvak patroonsvereniging Noord-Beveland ZAAIGRANEN Fa Gebr. L. D. en C. W. van Damme publiek verkopen x met erf en tuin Tandarts W. Krommenhoek algemene ledenvergadering Donderdag 12 Maart a.s. VOOR peilijzer aanwezig. en schuur en kippenhok li Muziekhandel Firma Gebr. van Danime tuin- en bloemzaden, landbouwzaden Meisje gevraagd of een werkster een meisje MAIS0N AUBERT een arbeider Arme li u <1 Burgemeester en wethouders van KORTGENE maken bekend, dat bij koop en verkoop van wo ningen, de eigenaar niet het recht heeft over de wonnig te beschik ken, tenzij hem die door burge meester en wethouders, de advies commissie woonruimtewet 1947 gehoord, wordt toegewezen. Ieder die dus voor toewijzing van een woning in aanmerking wenst te komen, dient zich hier voor schriftelijk te wenden tot burgemeester en wethouders. Kortgene, 3 Maart 1953. Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester, A. A. Schuit, de secretaris, P. Tazelaar. Deurwaarder G. Heijboer te Kortgene, tijdelijk te Goes, zal op n.m. plm. 2 uur aan het woon huis en ten verzoeke van Mej. Wed. L. L. Wolse-Flikweert, te Kamperland, B 130 als: mah. linnenkast, tafels, stoe len, spiegels, lampen, klokstel, kachels, ledikant, bedden, spi raal, schilderijen, vloerbedek king, glas- en aardewerk, keu- kengerief, enz. Betaaldag 3 maanden. De notaris M. Oele Jz te 's-Gravenpolder, is voornemens in het openbaar te verkopen op des nam. half 2 in het café van dhr Wirtz te Kamperland, ten verzoeke van mevr. Wed. L. L. Wolse-Flikweert aan de A. van Heestraat te Kam perland, wijk B nummer 109, groot 2 aren 73 c.a. Behoudens toestemming der be trokken autoriteiten terstond in gebruik te aanvaarden. Bezichtiging 7 Maart van 4 tot 5 uur en in de morgen van de verkoopdag. heeft voorlopig spreekuur te Wissekerke, Oostachterweg. Maandag 5-8 uur, Woensdag 5-8 uur, Zaterdag 10-3 uur, te Colijnsplaat Donderdag 4 - 7.30. Voorlopig worden geen atelier opnamen gemaakt. Verkoop, ontwikkelen en afdrukken gaat normaal door. Voor pasfoto's gelegenheid 's avonds na 6 uur. Thans verkrijgbaar een grote serie foto's van de overstro mingsramp op Noord-Beveland. Aan de leden van de Coöp. Kolenvereniging „Onderlinge Hulp" te Colijnsplaat wordt bekend gemaakt, dat de die aanvankelijk gehouden zou worden op 12 Februari j.l. doch is uitgesteld in verband met de watersnood, nu zal worden ge houden op om half acht, ten huize van de heer C. Huissoon. Het bestuur. Voor iedere beurs een rijke collectie ulmontuteu sterke uitvoering sierlijke modellen vakkundige afwerking eigen slijperij Depót der bekende Zeiss-punktall glazen in 't hartje van de L. Vorststr. 57 en 66 Goes is bij commandant brandweer te Kortgene een De commandant brandweer Kortgene. Te koop bij inschrijving te Kortgene, Torendijk 341. Briefjes inleveren bij J. Verburg- Meerman, Weelweg 36, Borssele. Piano's - Orgels - Vleugels Nieuw en gebruikt voordelige prijzen Stemmen, repareren, verhu ren, inruilen, taxeren water schade. Speciaal adres voor repare ren van muziek instrumenten met waterschade Vraagt advies. Piano- en orgelhandel MIDDELBURG Lange Noorstraat 16 bij Stadhuis, tel. 3097 VLISSINGEN Paul Krugerstraat 16 tel. 2546 In depot alle soorten op bestelling alle soorten Havelaarstraat, Colijnsplaat. Ondergetekende verzoekt be leefd hen, die wijlen zijn vader een bestelling hebben gegeven op zich zo spoedig mogelijk met hem in verbinding te stellen. Alle gegevens over die orders zijn n.l. verloren gegaan. Iz. Corbijn. 304, Kortgene. Te koop: 1 drierijïge Vicon aardappelpootmachine, 1 ijzeren landrol, 800 kg. pootaardappelen bintjes 35 - 45, B. S. Wiskerke, Tel. 202, Kats. voor hele of halve dagen bij ADRIE LUIJK, Kamperland. Mevrouw Bruynzeel, Wissekerke, vraagt tegen 1 April voor dag of dag en nacht. Te koop een in de Voorstraat te Kortgene. Te bevragen bij A. J. Maars man, p/a D. K. Everwijn te Wis sekerke. Dirksmitsstr. 26b (bovenhuis) Rotterdam, Telefoon 20235 40 jaar gevestigd. Patent-Geneesmiddelen Gummiwaren. Vr. gratis inl.toez. onder blan co couvert. Gratis spreekuur dag. van 10—8 uur. Gevraagd bij GEBR. DE JONGE, Kats. Een gebruikte haardkachel zonder kookgelegenheid, een kookkachel en een zwart emaille keukenfornuis. J. C. BOUWENS, Kamperland. Indien Uw huid arm en schraal is, niet soepel en zuiver, brengt PUROL al de gewenste verbeteringen. Abonnementen op couranten en tijdschriften worden gaarne aangenomen door Boekhandel Markusse Wissekerke Abonnementsopzeggingen van couranten en tijdschriften kunnen worden aangenomen tot de eerste dag van elk nieuw kwartaal De burgemeester van KORTGENE; overwegende, dat het zeer ongewenst is gebleken, dat onbe voegden het recht hebben de zeedijken vrijelijk te betreden; dat toch reeds meerdere malen werd geconstateerd dat ten ge volge van de door de watersnoodramp aangespoelde goederen, zoals wrakhout e.d. door onbevoegden werden ontvreemd dat zulks dient te worden voorkomen en dat het daarom drin gend noodzakelijk is, dat een regeling in het leven wordt geroepen, krachtens dewelke het betreden der zeedijken door onbevoegden wordt verboden dat het ontvreemden van aangespoelde goederen gezien in het licht van de watersnoodramp is te zien als stoornis der open bare orde gelet op het bepaalde in artikel 219 en 220 der gemeentewet; besluit; le. te bepalen, dat het met ingang van 6 Maart a.s. voor onbe voegden verboden is de zeedijken te betreden; 2e. dit besluit onverwijld ter openbare kennis te brengen; 3e. dit besluit in afschrift mede te delen aan de heer Commissaris der Koningin in Zeeland en zo spoedig mogelijk ter kennis te brengen van de gemeenteraad. Kortgene, 5 Maart 1953. De burgemeester voornoemd, A. A. Schuit. Alle zaaigranen, zaden en peulvruchten kunnen door ons worden geleverd direct na bestelling Kortgene, Telefoon 01100 3514 vraagt beleefd aan de gedupeerden van de watersnood het herstelwerk aan hun eigen patroon op te dragen. De bedoeling is het werk onder de Noordbevelandse pa troons zoveel mogelijk te regelen, zodat een ieder op de vlugste en beste manier dan geholpen kan worden. De gezamenlijke Noordbevelandse Bouwvakpatroons.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1953 | | pagina 3