Vanaf heden Z.V.U. RODE WORTELEN Herstelmaatregelen en herstelfinanciering reparaties aan te nemen 51. van Halst, Kortgene Hollen in de vroege morgen Aanbevelend, P. den Boer. De film van de watersnoodramp Bestemd voor evacué's Dienstbode gevraagd A.s. Woensdagavond vergadering Fa Gebr. L. D. C. W. van Damme J. C. de Krijger, Colijnsplaat Bezoekt Zaterdag Hotel «De Patrijs" Vereniging voor Ziekenhuisverpleging Zuid- en Noord-Beveland Afdeling Kortgene Het Kantoor Notaris Klop dienstmeisje gevraagd Over deze onderwerpen hopen dr ir C. W. C. van Beekom en ir J. Post of ir L. Eelkema het woord te voeren voor de door de ramp getroffen boeren op: Dinsdag 3 Maart te Middelburg in het Nederlands Koffiehuis, 9 uur. Dinsdag 3 Maart te Wolfaartsdijk in café J. F. Ossewaarde 1.30 uur. Donderdag 5 Maart te Colijnsplaat in Hotel „Zeelandia" 1.30 uur. Vrijdag 6 Maart te Ovezande in café Boene, 9 uur. Vrijdag 6 Maart te Krabbendijke in het Veilinggebouw, 1.30 uur. Zaterdag 7 Maart te St. Maartensdijk in café Gakeer, 1.30 uur. Dinsdag 10 Maart te Zierikzee in het „Huis van Nassau", 12 uur. Woensdag 11 Maart te Haamstede in Hotel Bom, 9 uur. is ondergetekende weer in staat Reparatie voor evacués kunnen worden afgegeven bij J. VAN HALST te WISSEKERKE Beleefd aanbevelend, Schoen- en Zadelmakerij Voordat u vitrage koopt, kijkt dan eerst even bij ons Wij hebben een aardige collectie daarin Indien het enigszins mogelijk is, worden de leden van de Z.V.U. op Noord-Beveland in de gelegenheid gesteld de toneelvoorstelling op 11 Maart (de Nederlandse Comedie geeft het uitstekende toneel spel „Via Lissabon") bij te wonen te Goes in „De Prins van Oranje". Bootje en extra bus op de gewone tijd. Mocht de veerdienst nog geen extra dienst kunnen geven, dan volgt er een advertentie in dit blad op 7 Maart. In dit geval wor den de leden „schadeloos" gesteld door het geven van een voor drachtavond op Noord-Beveland. Ik hoop, dat u allen het met mij eens is, dat het vooral nu zin heeft, weer even van de cultuur te nippen. Wie geen vervoermiddel op Noord-Beveland heeft, wende zich tot mij, mondeling of schrif telijk (ik beschik momenteel niet over een telefoon). C. M. Schot, Colijnsplaat. famtidmp&ée. ctikfuttii i/Juckfóu£. AUes op het gebied van woninginrichting TEL. 341, WISSEKERKE Gelegenheid tot het contracteren van rode wortelen ad f 40.— per 1000 kg Kortgene Tijdelijk telefoonnummer 01100 - 3514 is onnodig. U kunt op tijd opstaan als U een goede wekker bezit. U slaapt rustig en lekker met een wekker. Prijzen f 7.95, met radium f 8.85. Alleen bekende merken. te Colijnsplaat 4 uur, 7 uur en 8.15 uur Het bestuur brengt het volgende ter kennis van haar leden. Ie De Heer K. Viergever heeft wegens vertrek naar elders gemeend zijn functie als secretaris-penningmeester te moeten neerleggen. 2e Aangezien het op 't ogenblik niet mogelijk is alle leden te be reiken voor inning der contributie zal deze voor maandbetalers in de maand Maart over 2 maanden geïnd worden. 3e Zij die hun kaarten kwijt zijn, kunnen een nieuwe kaart aan vragen bij de heer M. van Halst te Kortgene. Evacuatieadres: Leliestraat 109, Goes. Z. C. Salomé jr, voorzitter, M. van Halst, wnd. secr. Penm. In aansluiting op het daaromtrent in het vorige nummer van dit blad gepubliceerde, wordt ter kennis van de evacué's gebracht, dat voor hen, die daartoe tot heden niet in de gelegenheid waren, alsnog een zitting van de commissie zal worden gehouden in café Coomans te Colijnsplaat op Maandag 2 Maart a.s. van des namid dags 1 tot 3 uur, teneinde inlichtingen te verschaffen omtrent de meest dringende behoefte aan huisraad enz. bij terugkeer naar de plaats van herkomst. Het gemeentebestuur van Kortgene. Kortgene, 26 Februari 1953. Zij, die een uitkering genieten middels de Raad van Arbeid te Middelburg, zoals een uitkering Noodwet Ouderdomsvoorziening, Invaliditeits- en Ouderdomsrente, gelieven hun huidig adres aan de Raad van Arbeid voornoemd op te geven. Het gemeentebestuur van Kortgene. Kortgene, 26 Februari 1953. bij BAKKERIJ BEBELAAR, Wissekerke. van is voorlopig uitsluitend geopend van 10-4 uur op het oude a- dres, Weststraat 31, Kortgene. van alle landarbeiders aangesloten bij het N.V,V, bij van Splunter te Kamperland Aanvang 7.30 uur T erstond liefst voor dag en nacht Districtsbestuurder Lukaart i in „DE STADSWIJNKELDER" aanwezig te Kortgene.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1953 | | pagina 5