(lolita' haar zaak melk en koter Voorstraat 171. het woonhuis brilmonturen een bruine lederen schoen R DEN BOER looplamp Muziekhandel Firma Gebr. van Damme met stenen schuurtje en erf Zeiss - Punktallglazen V Hiermede vervullen wij de treurige plicht U ken nis te geven van het over lijden van onze geliefde moe der, behuwd-, groot- en o- vergrootmoeder, mej. Cornelia de Wit (Wed. van Plantefeber), in de leeftijd van 88 jaar en 7 maanden. Namens de familie, Abraham Plantefeber. Colijnsplaat, 21 Febr. 1953. De begrafenis heeft plaats gehad op Woensdag 25 Februari, te 12 uur. Enige en algemene kennisgeving Op 23 Februari 1953 o- verleed in het St Joris Gast huis te Delft, onze innig ge liefde vader, behuwd-, groot- en overgrootvader, de heer Jan Cornelis van Langeraad, in de ouderdom van ruim 86 jaar. Kamperland K. A. van Langeraad. L. H. van Langeraad - Klompe. Zonnemaire M. C. Berman - van Langeraad. L. C. Berman. Wissekerke N. Z. Klompe - van Langeraad. H. Klompe. Dreischor Evac. adres: Boorstraat 3, Amsterdam N C. J. van Langeraad. A. T. van Langeraad - Verjaal. Kamperland J. C. van Langeraad. E. C. van Langeraad - Klompe. Klein- en Achterkleinkinderen. Delft, Februari 1953. De provisorische begrafe nis heeft plaats gehad op 26 Februari 1953 op de begraaf plaats Jaffa te Delft. Hierbij betuigen wij onze har telijke dank, aan Burgemeester en Wethouders en alle inwoners van Kats en omgving die ons hebben geholpen aan huis, meubels, kle ren enz. Ook in het bijzonder aan hen die ons hebben opgenomen in hun gezin. Nogmaals onze hartelijk dank. Kinderen Lambrechtse. Kats, Middenstraat 17. De aanbieding van Medinos-tandpasta in de advertentie van A. Buijze vervalt Heden overleed zacht en kalm, onze geliefde moeder, behuwd-, groot- en over grootmoeder, mejuffr. - Martha Strijd (Wed. G. Koster), in ouderdom van ruim 80 jaar. Haar diepbedroefde fam. Middelburg J. Mesu-Koster. C. W. Mesu. Colijnsplaat J. Hoogerheide- Koster. J. Hoogerheide. Middelburg C. Koster. Colijnsplaat C. Fortuin - Koster. M. L. Fortuin. Adrie. Breskens J. Janssen - Koster. J. Janssen. Martha. Goes: A. Koster. L. Koster - Kleppe. Martha. Piet. Colijnsplaat, 25 Febr. 1953. m Met grote droefheid ge ven wij u kennis, dat door de watersnood te Kortgene zijn omgekomen, onze innig geliefde vrouw en der kin deren zorgzame moeder, doch ter en zuster Cornelia Nijsse - Bolle, in de bloeiende leeftijd van 30 jaar en 6 maanden, en onze lieve kinderen, kleinkin deren en neefjes Cornelis Pieter en Pieter Cornelis, in de jeugdige leeftijden van ruim 5 jaar en ruim 1 jaar. Sterke de Heere ons in dit zo zware verlies. De diep bedroefde man en vader en verdere familie, M. Nijsse. Familie P. Bolle. Familie C. Nijsse. De begrafenis heeft plaats gehad op 5, 14 en 20 Febr. te Colijnsplaat. AdresHaven 9, Kort gene. aBHWttBWWWIt Voor de vele bewijzen van be langstelling en deelneming, ont vangen tijdens de ziekte en na het overlijden van onze geliefde echt genoot en zorgzame vader, be huwd- en grootvader Jan Verburg, zeggen wij onze hartelijke dank. Inzonderheid aan dokter Maas en zuster De Groot voor de medi sche en liefderijke hulp aan hem bewezen. Wed. J. Verburg - de Wit. Kinderen, behuwd- en kleinkinderen. Colijnsplaat, Februari 1953. Voor de vele bewijzen van deelneming, ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van onze geliefde man, broeder en oom Adr, de Wit, zeggen wij onze hartelijke dank. Wed. Adr. de Wit en familie. Colijnsplaat, Februari 1953. De Coördinatie-Commissie voor Noord-Beveland maakt bekend, dat zij, die tot heden hun nota's wegens transport, werkzaamheden of anderzins nog niet hebben in gediend, dit ten spoedigste, doch uiterlijk vóór 8 Maart a.s. dienen te doen, hetzij schriftelijk, hetzij persoonlijk ten kantore van de Coördinatie-Commissie, adresca fé Coomans te Colijnsplaat. Op de desbetreffenne nota dient de instantie, welke de opdracht gaf, voor accoord te tekenen, ter wijl de nota's gespecificeerd moe ten worden ingeleverd. De Coördinatie-Commissie Noord-Beveland. Colijnsplaat, 26 Febr. 1953. Burgemeester en Wethouders van Wissekerke maken bekend, dat het ten strengste verboden is handgranaten en andere ontplof bare stoffen in vuilnisbakken te deponeren, daar dit levensgevaar lijk is voor degenen, die met de opruiming van vuilnis belast zijn. Indien handgranaten e.d. aan wezig zijn of worden gevonden, dient hiervan kennis te worden gegeven ter gemeente-secretarie of bij de politie. Burgemeester en Wethouders van Wissekerke, M. de Nooijer, wnd. Burgemeester. N. D. v.d. Heijde, secretaris. Verloren: Terug te bezorgen bij J. KRA MER, Prov.weg C 61, Geersdijk. Ondergetekende deelt het pu bliek van Kortgene mede, dat zij met ingang van heden heeft overgedaan aan de heer P. G. Zandee. Met dank voor het vele jaren ondervonden ver trouwen. Zij beveelt van harte haar clientele aan bij de heer Zandee. Wed. J. Noordhoek- Markusse, Melkhandel, Kortgene. Onder verwijzing naar boven staande mededeling, deelt onder getekende het publiek van Kort gene mede, dat hij zijn eigen zaak en de overgenomen zaak in van Wed. J. Noordhoek-Markus- se, vanaf heden hoopt voort te zetten vanuit pand Door een vlugge en nette bedie ning hoopt hij zich het vertrou wen en de gunst waardig te ma ken Beleefd aanbevelend, P. G. Zandee, Voorstraat 171, Kortgene. Al hoofdpijn na een poosje lezen Een bril zal deze kwaal genezen Aanbevelend Horloger-Opticien Wissekerke, Telefoon 227 Verloren tussen Kamperland en Kortgene een met lang snoer. De vinder wordt verzocht deze terug te bezorgen bij I. A. LA- MAIN, Kamperland. Piano's - Orgels - Vleugels Nieuw en gebruikt voordelige prijzen Stemmen, repareren, verhu ren, inruilen, taxeren water schade. Speciaal adres voor repare ren van muziek instrumenten met waterschade Vraag advies. Piano- en orgelhandel MIDDELBURG Lange Noorstraat 16 bij Badhuis, tel. 3097 VLISSINGEN In verband met het feit dat tengevolge van de watersnood de eerder gepubliceerde verkoop bij inschrijving geen doorgang kon hebben, wordt thans opnieuw bij inschrijving te koop aangeboden: aan de Ooststraat A 249 te Wis sekerke (eigendom van de erven van Mej. M. B. Marcusse-Meu- lenberg). Aanvaarding bij betaling. Be taling vóór of op 28 Maart a.s. Briefjes in te leveren uiterlijk 6 Maart a.s. ten kantore van No taris J. J. W. Klop te Kortgene, alwaar nadere inlichtingen wor den verstrekt. Een keur-collectie in moderne elegante Vakkundige afwerking Billijke prijzen Beste wereldmerken A. L. Kampman In 't hartje van de L. Vorst Goes VERLOTING Ten bate van het Rampenfonds Hoofdprijs een big Prijs per lot f 0.50 Loten verkrijgbaar vanaf Dins dagavond bij C. Ketelaar

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1953 | | pagina 4