Zeeuwse landgenoten een bakkersknecht of leerling PREDIKBEURTEN Dokter Janssen de praktijk hervatten W. Dingemanse, Colijnsplaat Bilthoven, Colijnsplaat Ondergetekende maakt bekend dat vanaf heden alle schoenreparaties weer worden aangenomen aan het adres: G. Verburg HOTEL „DE KROON" Wissekerke P. J. VERBURG Schoenhandel De schaderegeling heeft plaats op de voet van de regeling van oorlogs schade. Volgens deze regeling wor den vergoedo.m. herstel en ver vanging van roerend en onroerend goed. De provinciale directies voor de We deropbouw zijn gevestigd in de hoofd steden van de provincies. In de plaat sen Amsterdam, Rotterdam, De Haag, Arnhem en Nijmegen zijn afdelingen gevestigd voor vaststelling der schade. Bij wederaansluiting van gasleidingen moet men zeer voorzichtig zijn. Men moet de hoofdkraan gesloten hou den tot van de betrokken gasmaat schappij bericht is ontvangen dat het openen kan geschieden. Electrische geleidingen mogen nimmer in aanraking komen met water. Hier door ontstaat kortsluiting. Denk even eens om eigen veiligheid en raak geen draden aan, als u niet heel zeker bent, dat hierop geen stroom staat. Was uw handen goed met zeep, als u in aanraking bent geweest met een zieke. Laat echter in geen geval na, deze patiënt te helpen, maar tref na uw hulp de nodige voorzorgsmaatre gelen. De NIET getroffenen mogen in geen geval het postgironummer van het Nationale Rampenfonds vergeten. Dit nummer is 9575 Den Haag. Getroffen door de natio nale ramp, overleden: Adriaan Clement, 40 jaar, Cristina Clement - Huige, 40 jaar, Jacob Clement, 10 jaar, Annie Clement, 5 jaar. Zij die hen gekend heb ben, weten wat wij in hen verliezen. Kortgene Wed. Huige-Kunst. Den Haag: G. Huige - Spui. Colijnsplaat P. Vroonland- Huige. P. Westerweel - Huige. M. Huige. Biezelinge L. de Puit - Huige. Colijnsplaat C. Huige - Geldof. N. en St. Joosland: H. Huige - Jeras. Biezelinge C. Pauwe - Huige. N. en St. Joosland: W. Huige - Plijte en kleinkinderen. Kortgene, 1 Februari 1953. Op 1 Februari 1953 over leed tot onze diepe droef heid, onze geliefde moeder, behuwd- en grootmoeder Lena Boot (wed. van N. Poortvliet), in de ouderdom van ruim 53 jaar. Zij die haar gekend heb ben, weten wat wij in haar verliezen. D. G. Poortvliet. M. H. Poortvliet - Gillesse. Nico. Kortgene, Februari 1953. Door de ramp, die ons ei land trof, betreuren wij het overlijden van onze zuster en zwager en hun twee kin deren Adriana Verburg - Verhulst, oud 56 jaar en 10 maanden, Jan Verburg, oud 57 jaar en 6 maanden, Daan, oud bijna 24 jaar, Leen, oud 21 jaar en 9 maanden. Als zusters zullen wij hen veel missen. Colijnsplaat J. Verhulst. C. Verhulst - Kramer. Kortgene Wed. P. Verhulst- Karreman. C. Heijboer - Verhulst. I. Heijboer. Wissekerke K. Kramer - Verhulst. C. Kramer. Geersdijk J. Scherp - Verhulst. P. Scherp. Kortgene P. Kramer. D. Verhulst. G. Verhulst - de Smit. Wissekerke P. Kramer - Verhulst. L. Kramer. Kortgene P. Verhulst. C. Verhulst - Koster. IJsselmonde: E. Ponse - Verhulst. C. Ponse. Canada M. de Vos - Verhulst. P. de Vos. Kortgene, 1 Febr. 1953. Door de ramp die ons trof betreuren wij het overlijden van onze innig geliefde doch ter Francina Timmerman - van Strien, 31 jaar, en haar kinderen Sannie en Willie, 9 en 3 jaar. Zwaar valt ons dit grote verlies. Wed. H. van Strien - Platschorre en familie. Kortgene, 1 Febr. 1953. Door de ramp die ons ei land trof, betreuren wij het verlies van onze innig ge liefde echtgenote, moeder en behuwdmoeder S. D. Westerweele- van Boven, in de leeftijd van 46 jaar. W. Westerweele. M. H. van Sluijs- Westerweele. W. van Sluijs. Kortgene, Febr. 1953. Op 5 Februari 1953 is aan de gevolgen van een auto-ongeluk in het zieken huis „De Lichtenberg" te A- mersfoort overleden, onze geliefde dochter, zuster, be huwdzuster, kleinkind en ver loofde Els Kempe, in de leeftijd van 21 jaar. De diep bedroefde familie, Wed. L. Kempe. D. P. Geelhoed - Kempe. G. A. Geelhoed. Koos en Rinus. Wed. Beeke. Soest D. Boerema. Colijnsplaat, Februari 1953. De begrafenis heeft plaats gehad op 9 Febr. vanuit sanatorium „Zonnegloren" op de Algemene Begraafplaats te Soest. 200 gr. koekjes 100 gr. choc, blokjes samen 95 ct 100 gr. hoest pastilles 5 ct samen 100 ct W. Dingemanse, Colijnsplaat Voor al uw drukwerk, ook voor spoedorders, is steeds Uw adres DRUKKERIJ MARKUSSE Tel. 01107-308 Gevraagd bij BAKKERIJ BEBELAAR, Wissekerke. Ned. Herv. Kerk Kamperland. 's Morgens 9.30 uur ds van Schup- pen. De verdere dienst wordt des morgens afgekondigd. Ned. Herv. Kerk Wissekerke. Zondag 15 Februari v.m ds Post- ma, n.m. ds Van Schuppen. zal Maandag a.s. voor Kamperland, Wissekerke en Geersdijk, Hij zal daartoe spreekuur hou den in Wissekerke van 1 tot 2 uur ten huize van dokter Bruyn- zeel en in Kamperland 's avonds van 6.30 tot 7.30 uur ten huize van dokter 't Hart. Daar het hem nog niet moge lijk is om tevens de praktijk in het meer oostelijk deel van het eiland uit te oefenen, is dokter Maas bereid om de daar geëva- cueerden geneeskundig te blijven verzorgen. Uw klomp kapot en vol met gaten Geen nood, wfl hebben nieuwe in alle maten Rectificatie Diep getroffen door de ramp, die u is overkomen, betuigen wij van hieruit onze deelneming. Wees er van overtuigd dat wij hier met u meeleven en alles doen wat wij kunnen om de nood te helpen lenigen. Familie Blok- van Overbeeke en kinderen. Tromplaan 15, Velp (G). De heer en Mevr. FEENSTRA- WARMEL1NK zijn verhuisd naar Laurillardlaan 14. Alle lidm. en donatie's worden hiermede beëindigd. Het kantoor van de Plaatselijk Bureauhouder is tijdelijk verplaatst naar p/a de heer A. J. Westerweel Voorstraat A 117 Telefoon 01199 - 203 Landbouwtractoren, -machines en -werktuigen dienen tegen het invreten van het zoute water met een roestwerend middel behandeld te worden. Aanvragen hiertoe kunnen bij de P.B.H. worden ingediend. In uw eigen belang wordt gead viseerd geen landbouwproducten of vee uit het eiland af te voeren dan na kennisgeving aan de P.B.H. Gevraagd wordt een opgaaf te verstrekken t van het aantal zandzakken dat bij landbouwers en handela ren ten behoeve van de zeewe ringen werd opgehaald. Aangifte bij de P.B.H. vóór 22 Februari a.s. 200 gr fijne koekjes 75 gr heerlijke bonbons 75 gr rumbonen voor 89 cent L. DE WAAL, COLIJNSPLAAT Gevraagd voor direct een tijdelijke kracht voor de administratie door A. C. VAN HEE, Kamperland.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1953 | | pagina 3