H.H. Landbouwers M. M. Clarijs de gemeente-secretarie is verplaatst Groene Kruis Kats P. DEN BOER Het Groene Kruis Hedenmiddag 0 nur De provinciale almanak P. H. Coomans PREDIKBEURTEN Maandag 9 Februari a.s. hulp in de huishouding of een werkster Alpino 's W. J. Koster Fantastisch laag te Kortgene maakt hekend moedercursus voetbalwedstrijd Bevelanders I - Wolphaartsdijk I Mooie geminderde kousen met perion versterkt, voor slechts f 1.65 9fL fzoorn ^iCortg ene Ned. Herv. Kerk Wissekerke Zondag 1 Februari v.m. dhr Louwerse n.m. Cand. Wisse Geref. Gem. Colijnsplaat Vrijdagavond 7 uur ds F. Die- leman van Ierseke. Maandag 2 Februari a.s. hopen onze geliefde ouders, behuwd- en grootouders P. de Smit en P. de Smit - Bouwense de dag te herdenken waarop ze 25 jaar geleden in het huwelijk traden. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen, behuwd- en kleinkinderen M. van der Moere - de Smit. J. P. van der Moere. Kees en Piet. J. de Neef - de Smit. L. de Neef. Gerrit. Bram de Smit. Jan de Smit. Colijnsplaat, Januari 1953. Met deze vervullen wij de treurige plicht, u kennis te geven, dat heden na een langdurig doch geduldig ge dragen lijden, zacht en kalm is overleden, onze lieve moe der, behuwd-, groot- en o- vergrootmoeder Dina Fortuin (wed. van de heer Jan Korsuize), in de ouderdom van 82 jaar en 7 maanden. De diepbedroefde kinde ren, behuwd-, klein- en achterkleinkinderen, Colijnsplaat- P. Korsuize, K. Korsuize - Janse. Rotterdam A. Korsuize - Huige. G. C. Huige. Colijnsplaat D. Korsuize. E. Korsuize - Huige. C. Korsuize - Kempe. M. Kempe. Goes: J. Korsuize - Fokke. D. Fokke. Colijnsplaat Joz. Korsuize. M. Korsuize - Geelhoed. Chr. Korsuize. C. Korsuize - de Waard. Wed. Korsuize - Versluis. Terneuzen P. Roelands. M. Roelands - Breepoel. Klein en achter kleinkinderen. Colijnsplaat, 25 Januari 1953. De begrafenis heeft plaats gehad op 28 Januari. De HERE verrijkte ons met de geboorte van een welgescha pen zoon Hermanus (Harry). W. Fokkens. W. C. Fokkens - Oostlander. Wissekerke, 24 Januari 1953. Pastorie Geref. Kerk. Met diepe droefheid geven wij kennis van het nog zeer plotseling overlijden van onze geliefde vrouw, moeder en behuwdmoeder Maria Adriana van Oeveren (geboren Vogelaar), in de leeftijd van ruim 63 jaar. M. van Oeveren. J. J. M. van Oeveren. I. H. van Oeveren- de Rijke. Kortgene, 26 Jan. 1953. De begrafenis heeft plaats gehad op Donderdag 29 Jan. te 2 uur. Heden overleed tot onze grote droefheid, nog vrij on verwacht, onze geliefde moe der, behuwd-, groot-, over groot- en betovergrootmoe der Lena van Gemert (wed. van J. C. Kleppe), in de gezegende ouderdom van 92 jaar en 3 maanden. Wij zullen haar erg missen. Namens de familie Kleppe. Kortgene, 27 Jan. 1953. De begrafenis zal plaats hebben D.V. Zaterdag 31 Januari des namiddags 1 uur. Op 29 Januari 1953 nam God uit ons midden weg, onze trouwe leidster en mede leidster J. de Wild - Adriaanse. Welke troost kan groter zijn dan te weten dat zij nu bij Jezus is? Meisjesvereniging „Kats" Burgemeester en wethouders van Kortgene maken bekend, dat met ingang van 2 Februari a.s. van de o.l. school te Kortgene naar het nieuwe gemeentehuis. Kortgene, 30 Januari 1953. Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester, A. A. Schuit, de secretaris, Tazelaar. wordt uit voorraad geleverd door Boekhandel Markusse Wissekerke De wordt niet gehouden op Dinsdag 3 Februari a.s. maar op Het bestuur Gevraagd van 8 tot 2 uur; in staat zelfstandig te werken en te koken, bij voorkeur boven de 20 jaar meerdere malen per week. E. OELE, KAMPERLAND. in blauw, bruin, groen en grijs bij KORTGENE liggen onze stoom- en verfprijzen en eerste klas werk Wie ons werk kent zoekt niet Wie zoekt kent ons werk nietl Wij bezoeken a.s. week het eiland vanaf f 21.— Aanbevelend dat de zal beginnen op Dinsdag 3 Febr. a.s., namiddags 2 uur, in het ver enigingsgebouw. Leliestraat 19, Tel. 32S6, Middelburg Duizenden weten het PLEEGZUSTER BLOEDWIJN versterkt Vraagt aan uw garagehouder en handelaren in lichtingen over het coveren van tractorbanden, origineel open centerprofiel VULCANI, COVER EN BANDENHANDEL Blanckstraat 1 -3-5-7, Tel. 3080 GOES □■■■■■■Sir Weekaanbieding Tot en met 6 Februari 1 pakje maizena 20 cent 250 gram vers gebrande chinese pinda's 63 cent 200 gram babbelaars 35 cent Colijnsplaat, tel. 01199-226 A altijd voordeliger AU -afiiawi

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1953 | | pagina 3