Dames hoeden warme pantoffels brandstoffentoeslag, Vrijdag 28 Nov. 1952, woonhuis De enorme sortering en aparte modelen in Hoedenmagazijn v Zaterdag 29 ïov. 1952, woonhuis hovenieting O.i oi4t et eettó- LyL ett Aan de band ol aan de ketting? P. den Boer Wissekerke Bekendmaking, Bekendmaking. R DEN BOER Geneest sne/ publiek verkopen met stenen schuur en erf is de kracht van onze zaak L.Yorststraat 36 Goes publiek verkopen x met schuur en erf MAIS0N AUBERT Kom en ziei Wed. L. Kempe. Colijnsplaat. Bakkerij Contant P. H. Coomans Steek U er warmpjes in Heren broeken en borstrokken met wol gevoerd 4.95 De Goedkope Simon Klokstraat 21, Goes Burgemeester en Wethouders van Wissenkerke maken bekend, dat ingevolge art. 3 le lid der Winkelsluitingswet, het verbod om op werkdagen (inbegrepen de Zaterdagen) een winkel na 18 uur geopend te hebben, niet geldt tot 21 uur in de tijdvakken van 29 November tot en met 4 Decem ber, van 20 tot en met 24 De cember en op 31 December. Burgemeester en Wethouders voornoemd, De wnd. Burgemeester, L. J. Hoveijn. De Secretaris, N. D. v. d. Heijde. Burgemeester en Wethouders van Kortgene maken bekend, dat degenen, die menen in aanmer king te komen voor een zich kunnnn melden: te Kortgene, ten gemeente huize (Openb. Lagere School) op Dinsdag 25 November en Vrijdag 28 November des morgens van 910 uur; te Colijnsplaat, voormalig ge meentehuis, op Dinsdag 25 November en Vrijdag 28 November des morgens van 11 12 uur; te Kats, voormalig gemeen tehuis, op Dinsdag 25 No vember en Vrijdag 28 No vember des morgens van 9 40 uur, Voor een toeslag komen in aanmerking gezinnen met een in komen van minder dan 1435.20 en alleenwonenden met een in komen van minder dan f 1185.60 per jaar. Burgemeester en Wethouders van Kortgene, de Burgemeester, A. A. Schuit, de Secretaris, Tazelaar. Het krimpvrije Jaeger heren ondergoed in betere kwali teiten in alle maten f 3.95 Dc Goedkope Simon Klokstraat 21, Goes 2 jaar verzekerd tegen verlies en diefstal Prijzen vanaf f 45. Aanbevelend, Ruwe, schrale huid Notaris J. J. W. KLOP te Kortgene zal op om 7 uur nam. in hotel „De Stads- wijnkelder" te Kortgene, ten ver zoeke van mej. M. Vogelaar te Kortgene aan de Nieuwstraat 146 aldaar, groot 2.06 are. Aanvaarden in eigen gebruik 28 Dec. a.s. (behoudens overheids- toestemming). Betaling bij de aan vaarding. Bezichtiging 25 en 26 Nov. a.s. van 24 uur nam. Notaris J. J. W. KLOP te Kortgene zal op om 2.30 uur in hotel „De Kroon" te Wissekerke, ten verzoeke van de heer A. van Oosten a. diens aan de Voorstraat A 1 te Wis sekerke, groot 3.07 are. Aanvaarding in eigen gebruik in overleg met verhuurder, be houdens overheidstoestemming. b. zijn in de Thoornpolder, groot 5.30 are. Aanvaarding in eigen gebruik bij de betaling. Betaling 29 Dec. a.s. Bezichtiging dagelijks. Nadere inlichtingen ten kantore van de notaris. Dirksmitsstr. 26b (bovenhuis) Rotterdam, Telefoon 20235 40 jaar gevestigd. Patent-Geneesmiddelen Gummiwaren. Vr. gratis inl.toez. onder blan co couvert. Gratis spreekuur dag. van 10—8 uur. Zondagdienst artsen. Zondag a.s. doen dienst dokter Maas en dokter Bruynzeel. Zakdoeken per 3 stuks in cellophaan verpakt voor dames 98 ct„ 1.19 voor heren f 1.59, 1.75 voor kinderen 79 cent De Goedkope Simon Klokstraat 21, Goes Niemeijer maakt een heel aparte Shag: ASCOT American Shag. Probeer eens zo 'n pakje ter af wisseling van Virginia. De volle zachte smaak zal U zeker bevallen! 11 Onze Sint Nicolaas-tafel staat weer uitgestald. Op 5 December voor ieder wat. Allerlei figuren 35, 65 en 75 cent. Chocoladeletters van 50 tot 80 cent. Beleefd aanbevelend, Wij ontvingen een mooie zending voor groot en klein. Zie de etalage J* Kleppe, Telefoon 281, Wissekerke Ja, het is weer de moeite waard II Onze Sint Nicolaas-tafel is gereed. U vindt er een prachtige collectie marsepainpguren, alles eigen werk en zuiver amandel-marsepain. Ook weer chocoladepguren, suikerbeesten, mooie chocoladeletters, dozen bon bons, versierde borstplaat, enz. enz. Ook onze bekende spritsletters zijn steeds vers verkrijgbaar. Colijnsplaat LI kunt voor beide bij ons terecht. Een band voor Uw polshorloge of een ketting voor Uw zakhorloge. Wij hebben sortering. Aanbevelend, ■■■■■■■F ssstir ammr v Weekaanbieding Tot en met 28 November 500 gram spliterwten 41 cent 1 Gelderse rookworst „Unox" 80 cent 250 gram vermicelli 23 cent Colijnsplaat, tel. 01199-226 altijd voordeliger

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1952 | | pagina 7