werkkleding Jeager ondergoed J. costuum Kortgene kinder schoenen 9 W. J. Koster, Kortgene cmLet\ cLoenLfailei Villi Hftlst 93 anfzei&afztzerij Uw adres voor Schoenhandel P. J. Verborg Vm hm&ikaat... pecpaacf W.J. Koster J. Maas Sint Sicolaaradeau M. van Halst W. J. Koster Voor de koude dagen van Jansen en Tilanus jongenslaarzen P. J. Verburg etter Bakkerij J.Pouwer S. Strijd - Tel. 238 - Kortgene Voorstraat 159, Kortgene A. van den Berge P. J. Verburg Koopt nu Een adder in uw kous? Geen nood W/ij zorgen voor de reparatie Kortgene In steeds ruim gesorteerd Kortgene Deelnemer Winkelactie verkrijgbaar bij Wij hebben zojuist ontvangen een grote sortering met leren, rubber en crêpezooi Tevens alle soorten in zwart en bruin Kortgene Deelnemer Winkelactie Zoekt u een nattig Sint Nicolaas-cadeaa Bekijkt onze etalage eens Overhemden Shawls Zelfbinders Knopdassen Sokken Zakdoeken Bretels Deelnemer Winkelactie Je adres voor IS Kortgene Onze Sint Nicolaas-etalage is geheel gereed Komt u eens kijken? U krijgt bij ons ook W inkelactie-bonnen Deelnemer Winkelactie Wij hebben een grote keuze in warme pantoffels voor alle leeftijden en in diverse kleuren, waaronder kameelhaar, vilt, peau de pêche en leder, met en zonder bontkap Beleefd aanbevelend. Kortgene Tel. 281 Speculaas Chocolade Suikerwerk Marsepain Wij hebben een grote sortering Broekriemen Portemonnaies Fietstassen Fietsbroeken Actetassen Portefeuilles Fietspijpen Enz. aan lage prijzen Telefoon 225 Kortgene Denkt aan de Winkelactie-bonnen Ook in leren pantoffels, zowel voor dames als heren, vindt u een grote keuze bij Schoenhandel Kortgene Deelnemer winkelactie De stoffen zijn goed en de prijzen nog laag Kortgene Deelnemer Winkelactie Voor een nuttig slaagt u zeker bij Voorstraat 159, Kortgene Ruime keuze in portemonnaies portefeuilles scheerétui's boodschaptassen reistassen Beleefd aanbevelend

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1952 | | pagina 5