Vandaag L. Tango „Do Kleine Bazar" Wissekerke (oor de kleintjes: Voor de jongens: Voor de meisjes: Onze afdeling kleinmenbelen Onze lederwaren Een volledig Sola-assortiment In glas, porselein en aardewerk Onze bijouterie-afdeling is onze Sint-NicoIaas-etalage volledig uitgestald 11 vindt daarin een keurcollectie, waarop zelfs onze vooroorlogse Sint-Nicolaas jaloers zou zqn Bouw- en blokkendozen, kubussen, plakfiguurtjes, stof fen beestjes, teddyberen, werppoppen, blokkenwagens, kruiwagens, kleurtjes en kleurboeken, bezempjes, zwab- bertjes, legpuzzles, mozaïkdozen, stokpaarden, bromtol len, fröbel speelgoed enz. Het mooie mechanische speelgoed van Neurenberg, zoals treinen en onderdelen, auto's, motoren, racebanen, hijskranen, tractoren, stoommachines, meccanodozen, bouwdozen, timmer- en figuurzaagkaarten, een nieuwe serie gezelschapsspelen, paard en wagens, mondorgels, kleurpotloden, verfdozen, drukkerijtjes, pistolen, brom tollen, autopeds enz. Poppen in alle prijzen, waaronder een volledige serie overbekende schildpadpoppen, poppenboxen, meubeltjes, kamertjes, badjes, poppenwagens, ook van de Mutsaert kinderwagenfabriek, strijkplankjes en -ijzertjes, eet-, thee- en ontbijtserviesjes, fornuisjes, weegschaaltjes, kluwen bakjes, stoeltjes, tafeltjes, alle soorten plastic speelgoed, borduurdoosjes, matjesvlechten, aankleeddozen, naaima- chientjes enz. En verder hebben we dit jaar belangrijk kunnen uitbreiden. We bieden u hierin aaneen geheel nieuwe serie naai- boxen en -dozen, rooktafels, radiotafels, lectuurbakken, scheerdozen, papiermanden, boekensteunen, kapstokken, dassenhangers, boekenplanken, presenteerbladen, rook- fauteuils en damesstoeltjes, bloemtafels, parapluiebakken, leeslampen enz. zijn aangevuld met de nieuwste jaarbeursmodellen in smaakvolle meisjes- en damestasjes, voor elke beurs, boodschap- en reistassen, actetassen, dames- en heren- portemonnaies en portefeuilles, schooletuis, sigaren- en sigarettenkokers, poederdozen, toilettasjes, nagelgarni- tuurtjes, reisnécessaires, riemen, koffers enz. is aanwezig benevens een prachtige sortering artikelen in nikkel, koper, chroom, tin en Delfts blauw. hebben we eet-, thee- en ontbijtserviezen, drinkservie- zen, melkstellen, wasstellen, dejeuners, fruitschalen, bon bonschalen, roomstellen, pullen, bekertjes, bowlstellen enz. geeft door een zeer overzichtelijke etalering en een grote sortering een gemakkelijke keus. Bijzonder vragen wij de aandacht van de heren voor onze collectie aan stekers met schriftelijke garantie. Verder vindt u ook in huishoudelijke en electrische1 artikelen en woningtextiel aantrekkelijke cadeau's, zodat een bezoek aan onze winkel zeker de moeite waard is. Beleefd aanbevelend,

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1952 | | pagina 4