10%, i 25% zwarte damesmantel Muziek, toneel, dans uitvoeringen Competitiewedstrijd Klompentijd PREDIKBEURTEN lekkere koïSIe Na afloop bal. AANBIEDING MAAT- CORSETTEN Sanapirin. de veilige 3 Zondag a.s. Kortgene I - 's H. Arendskerke I zwart herencostuum U/ie het merk Simson wil dragen kan er bij M. Koole om vragen W. havendijk Kamperland Zondagdienst artsen. Zondag a.s. doen dienst dr Janssen en dokter 'tHart. Puur geneeskracht, gezondheid en zuiverheid voor Uw huid Oud Geref. Kerk Colijnsplaat Dinsdag 18 Nov. 10, 3 en 7 uur ds B. Hennephof. Oud Geref. Kerk Kamperland Zondag 16 Nov. 9.30, 2,30 en 6.30 uur de heer W. Kamp van Rotterdam. Met grote vreugde en dank baarheid geven wij U kennis van de geboorte van onze zoon Dirk Philip. D. A. Hage. E. Hage- Von Winckelmann. Wissekerke, 9 November 1952. Voorstraat A 103. Heden overleed in de St. Ursula-kliniek te Wassenaar, na een geduldig gedragen lij den, onze geliefde man, va der en zoon, de heer Jozef Dobbelaar, in de leeftijd van 42 jaar. Zijn leven zij ons een voorbeeld. Namens de familie, H. Dobbelaar- Burgerhoff. Wissekerke, 12 Nov. 1952. De teraarde-bestelling zal plaats vinden hedenmiddag 12 uur, op de Algemene Be graafplaats te Wissekerke. Bestuur en leden van de Biljartclub te Wissekerke ge ven met leedwezen kennis van het overlijden van hun geacht mede-lid J. Dobbelaar, Zijn nagedachtenis zal bij ons steeds in herinnering blij ven. Met leedwezen geven wij kennis van het overlijden van onze geachte penningmeester J, Dobbelaar. Zijn aangenaam en trouw lidmaatschap zal in onze her innering blijven. Bestuur en leden Loterijvereniging „Ons Genoegen" Wissekerke. Voor de grote belangstelling, zowel voor als bij ons huwelijk ontvangen, zeggen wij onze har telijke dank. I. Hage. D. Hage- Leenpoel. Ierseke, November 1952. Op 10 November j.l. vierden wij onze 60-jarige echtvereniging. Daar het niet mogelijk is, voor de vele attenties en felicitaties ie der persoonlijk te bedanken, be tuigen wij langs deze weg aan allen, die deze dag voor ons tot een onvergetelijke dag hebben ge maakt, onze hartelijke dank. H. A. Kramer. M. Kramer- de Looff. Kortgene, 196. Onze hartelijke dank voor de vele blijken van belangstelling op 7 dezer. J. L. van Hakken. P. van Hakken - van Sluys. Kortgene, November 1952. Te koop wegens te kleine maat, een nieuwe aan billijke prijs. Te bevragen aan het bureau van dit blad. Coöperatieve Boerenleenbanken met afzonderlijke Stichting Spaarbank „COLIJNSPLAAT" te Colijnsplaat Tel. (K 1199)-228 Postrek. 316389 .WISSENKERKE" te Kamperland Tel. (K 1107)-325 Postrek. 365567 Ook Uw bedrijfsinkomsten via Uw Bankrekening, Dé koffie voor fijnproevers, die werkelijk iets heel bijzonders verlangen. ROOD-MERK f.2.04 De kwaliteitskoffie bij uitstek. PAARS-MERK f, 1-86 Een zuivere krachtige koffie van goede kwaliteit. Allen die iets te vorderen of onder hun berusting hebben van, of iets verschuldigd zijn aan wij len de heer M. H. van Hee, Wis sekerke, worden verzocht opgave, afgifte of betaling te doen voor 1 Dec. a.s. aan de heer C. J. van Hee, landbouwer, Kamperland. De Zeeuwse collecte „October- maand Zeeuwse maand", gehou den in de week van 27 October t.e.m. 1 November 1952, heeftop- gebracht in de gemeente Wisse kerke totaal f 460.85. Alle geefsters en gevers, alsmede de collectantes en collectanten zeer hartelijk dank. De wnd. Burgemeester. L. J. Hoveijn. te geven door het harmoniegezelschap Kortgene op Donderdag 20 en Zaterdag 22 November a.s. in „De Korenbeurs" te Kortgene, Opgevoerd wordt de klucht in 3 bedrijven, die overal enorm suc ces oogst „Het begon in een gracht" Entrée f 1,25 alles inbegrepen, 'n Pracht programma. Gedurende NOVEMBER 'n extra korting op alle korting op alle REPARATIES Onze corsetière Mevrouw C. Brouwer is aanwezig te KORTGENE p/a Ho tel „De Korenbeurs" op Dinsdagmiddag, 18 No vember van 1.30 - 5 uur. Veilig en onbegrensd genezend bij kou koorts - griep en pijnen. Koker 50 tabletten 80 ct. - 25 tabletten 45 et. Aanvang 3 uur Te koop Te bevragen bij I. P. VAN DER MOERE, Kamperland. Ver. E.H.B.O. te Colijnsplaat wil in Januari een nieuwe cursus beginnen. Zij, die hieraan willen deelnemen kunnen zich aanmelden bij dhr J. Scheffer en mej. S. P. de Bruine.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1952 | | pagina 2