EJML Hedenmiddag voetbal wedstrijd pathéfoon met platen. Schoenen van Kats kunnen bij P. J. Verburg De Mena Staeria Minstrels W. J. KOSTER KORTGENE Bakkerij Contant P. H. Coomais miiHMWsrai) toon BOLS P. H. Coomans Bekendmaking Bevelanders I Ierseke III C. de Fouw Achterstraat 60 Kortgene Hotel „De Stadswijnkelder" is weer aan- (Dnze dassencodectie geuuld. mei de nieuwste dessins, oofz in effen fzteuren Meisj e gevraagd Colijnsplaat A Heden overleed onze in nig geliefde broeder en zwa ger Machiel Hermanus van Hee, in de ouderdom van 73 jaar. Kamperland M. H. Schippers- van Hee. Wissekerke: Jac. A. van Hee. Kamperland C. J. van Hee- Aarnoudse. 's-Gravenhage C. van Hee- v. Westerborg. Scheveningen N. M. Tazelaar. Wissekerke, 6 Oct. 1952. Heden overleed tot ons leedwezen onze geachte voor ganger en oudpatroon, de heer M, H. van Hee, Zijn nagedachtenis zal bij ons in dankbare herinnering blijven. R. Slotema en familie. Wissekerke, 6 Oct. 1952. Heden, 6 October, ont sliep onze oud-patroon, de heer M. H. van Hee. Wij blijven hem gedenken. Het voormalig personeel. Wissekerke. Heden overleed, zacht en kalm, na een geduldig ge dragen lijden, onze geliefde vader, behuwd- en grootva der, de heer Jan Kramer (wedn. van Catharina van Gilst), in de leeftijd van 84 jaar en 6 maanden. Namens de diepbedroefde familie, P. de Regt- Kramer. J. de Smit. Colijnsplaat, 6 Oct. 1952. De begrafenis heeft plaats gehad op Donderdag 9 Oct., nam. 1 uur. Voor de vele hartelijke blijken van deelneming, ons betoond bij het overlijden van onze innig ge liefde man, vader, behuwd- en grootvader Jacob Jan van der Voorde, betuigen wij u onze hartelijke dank. Wolfaartsdijk: D. van der Voorde - Otte. Kortgene H. P. de Korte - van der Voorde. G. J. de Korte. E. C. Pouwer - van der Voorde. J. Pouwer. Addy. Wolfaartsdijk, October 1952. Bij ons vertrek naar Vlissingen groeten wij alle vriendenen be kenden. Tevens zeggen wij hier bij alle lidmaatschappen op. Fam. Haartsen en de Wilde. Vlissingen, Bonedijkstraat 77. De ontvanger-griffier van het Waterschap Oud- en Nieuw- Noordbeveland maakt bekend, dat op Woensdag 15 October a.s, een extra-zitting wordt gehouden voor het innen van dijkgeschot ten huize van de heer S. de Regt te Colijnsplaat van 912 uur. De daarop volgende zitting vindt plaats op Woensdag 29 October. De ontvanger-grifüer, J. van de Linde. Aanvang 4 uur» Te koop Te bevragen bij I. P. VAN DER MOERE, Kamperland. worden gebracht en worden franco thuisbezorgd. Indien nodig in één dag klaar. Ook kunnen wij leverenalle soorten werkschoenen, laar zen, enz. aan lage prijzen. Schoen- en Zadelmakerij Telefoon 01108-225 Tc koop, een i.g.st.z. licht-groene keukenkachel, een winterjas en een lampekap. Te bevragen bij I. P. VAN DER MOERE, Kamperland, Zaterdag 18 October om 7 uur treden voor u op de van de radio en gramofoonplaat bekende Hawaian-Band Zij brengen u een amusant en gevariëerd radioprogramma, waarna zij ook verzorgen het Iets nieuws voor Noord-Beveland Entree f 1.50 1922 1952 30 jaar radio G. J. de Koster Voorstraat A 133, tel. 339 Colijnsplaat voor de morgenuren. MERV. RETEL, Pastorie Geref. Kerk, Voorstraat, Colijnsplaat. Daar wordt ook weer heerlijk wit en bruin speculaas gebakken. Grootste keuze Ballpoints Boekhandel Markusse Wissekerke Gezondheid! Colijnsplaat, Telefoon 01199-226 Buitengewone algemene vergadering van het Stamboek Ned. Trekpaard Kring Noord-Beveland op Donderdag 16 October in „De Stadswijnkelder" te Kortgene om 10 uur precies. Komt allen op, het is ook uw belang! mmmmr «■■r Weekaanbieding Tot en met 17 October 1 kg bus Dinteloordstroop van 108 voor 101 cent 100 gram thee van 76 voor 70 cent 100 gram borstplaatjes van 30 voor 25 cent Colijnsplaat, tel. 01199-226 altijd voordeliger

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1952 | | pagina 3