Laat niet de zuinigheid de wijsheid bedriegen J. Verburg, Colijnsplaat heden Zaterdag 27 Sept. afbraak woonhuis Heren en dames regenjassen publiek verkopent E. C. de Regt. Wissekerke, tel. 351. 2 bietenrooiers haardkachels Halt! F. Jansen Regelmatige Shv^Uhq is hei behoud 0ar\ uuJtJagen MAISON AUBERT wintermantel werkkleding W. J. Koster Kortgene Regentijd Klompentijd S. Saaman Kortgene P. H. Coomans Am A Heden ontsliep zacht en kalm, in de hope des eeu wigen levens, onze innig ge liefde moeder, behuwd- en grootmoeder Maria Johanna Leendertse (geboren Kramer), in de leeftijd van ruim 72 jaar. Kamperland G. P. Leendertse. M. A. Leendertse- Leendertse. Mina Leendertse. Breda C. W. de Vos- Leendertse. M. F. de Vos. Kruiningen P. G. Leendertse. J. Leendertse- Moerman. Faber, Canada: M. A. Steenhart- Leendertse. J. Steenhart en kleinkinderen. Kamperland, 24 Sept. 1952. U zult zeer zeker enkele tientjes aan kolen besparen door een goed merk kachel te kopen Daar wij ruim 35 jaar ervaring hebben, kunnen wij u het juiste advies geven welke kachel voor uw huiskamer of keuken het beste geschikt is; want een kachel kopen is een zaak van vertrouwen Wij hebben evenals vorige jaren een pracht sortering merkkachels, zoals Beckers, Jaarsma en Hama-haarden en in kookhaarden de Koka, Beckers, Fram oud en nieuw model, dus u hoeft bij ons niet van een plaatje te keuren Is uw schoorsteenplaat stuk of uw kachel defect? Verburg repareert perfect I Schrijf even een briefkaart of bel 01199 - 266 en wij komen u met de wagen halen. Dus het vervoer is ook al geen bezwaar Levering geschiedt franco door geheel Noord-Beveland Wij staan steeds tot uw dienst De kachelsmid Deurwaarder G. HEIJBOER te Kortgene zal voor de heer C. Westdorp grote partij als: partij planken, balken, pa len, ribben, latten, deuren, schut ten, grote partij brandhout, biels, schuurtjes, enz. a. nam. 1 uur te Kamperland; b. nam. 3 uur te Colijnsplaat. Betaaldag 27 December 1952. Bij inschrijving te koop: met 2 stenen schuurtjes en tuin aan de Molenweg B 49 te Co lijnsplaat, groot 4,91 are, thans bewoond door de heer L. M. van der Weele. Aanvaarding in eigen gebruik, behoudens overheidstoestemming, bij de betaling vóór of op 1 No vember a.s. Voor bezichtiging zich te ver voegen Molenweg B 50. Briefjes in te leveren uiterlijk 4 October a.s. ten kantore van notaris Klop te Kortgene, alwaar nadere inlichtingen worden ver strekt. in verschillende prijzen Terstond gevraagd JOH. BREURE Nz„ „Zeezicht", Colijnsplaat. Te koop i.g.st.z. A 262 r, Wissekerke. Haal nu nog even een prima zeem voor f 2.98 of 3 grote pansponsen voor slechts 25 cent bij F. Flipse Wissekerke U kunt ons zonder enige verplichting aan uw huis ontbieden. Voor verkoop en reparatiewerk. Goud - zilver - uurwerken 's-H. Hendrikskinderenstr. 16 GOES TEL. 2426 (TegenoverJansenv.Noordwijk) G. M. AUGUSTIJN Garagebedrijf Kortgene Dirksmitsstr. 26b (bovenhuis) Rotterdam, Telefoon 20235 40 jaar gevestigd. Patent-Geneesmiddelen Gummiwaren. Vr. gratis inl.; toez. onder blan co couvert. Gratis spreekuur dag. van 10—8 uur. Te koop een z.g.a.n. maat 40. Adres bevragen uitgever dezes. Dat Niemeijer ook een heerlijke Amerikaanse Shag maken kan, be wijst ASCOT Shag. Proef eens hoe vol en zacht van smaak AS COT is. 't Zal U zeker bevallen Deze week zeer voordelige aanbieding Manchester jassen Manchester broeken Overalls f 33.00 f 17.50 f 11.90 Wij hebben ook de Beva Lion Overall Hebt u klompen nodig? Wij zijn ruim gesorteerd in hele en halve maten vanaf no 13 tot en met no 32 hetzij geschilderde, witte of wilgen Beleefd aanbevelend, Kaaistraat 180 D 1 ■aar HBW Weekaanbieding Tot en met 3 October 200 gram Van Houtens korrels 45 cent 1 pak Maizena 19 cent 1 pak A.J.P. bakmeel 48 cent met gratis een pakje Vanillesuiker Colijnsplaat, tel. 01199-226 altijd voordeliger Ife: si: :si ;::s sss:

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1952 | | pagina 5