ÜÜ1 P. H. Coomaits (iel Staten bezoeken Kloiifpsciioenegi Sterke dubbele water dichte fietstassen P. J. Verburg Bekendmaking H.H.rokers S. Saaman. Tamboeren pijperenrps iicolcen geen bibliotheek Bijvoegsel van het Noord-BevelandsfNieuws- en Advertentieblad d.d. 27 September 1952 no 2598 net meisje gevraagd P. J. Verburg J. Kleppe een gummibroek. rondgang van het door Kamperland Heden Zaterdag van de C.J.M.V. te Kamperland Firma J. Verburg Zn II krijgt haardkachel of kachel P. C. Boone, Colijnsplaat z.g.a.n. gebruikte haard Motor- en Bromfietsberijders Firma J. Verburg Zn. Zoe/e Scft/'ffe/? Stfotterc/am. Schillen per fles 5.20 Zoete Voorburg per fles f 5.20 Frambozenbrandewijn p. (Y. 4.40 gsiMU.ynaiiS Colijnsplaat, telefoon 01199-226 Naar wij vernemen zal het col lege van Gedeputeerde Staten op Woensdag 1 October a.s. een be zoek aan Noord-Beveland bren gen. Evenals onlangs op Tholen, zal op deze dag in „De Koren beurs" te Kortgene contact wor den opgenomen met gemeentebe sturen en polderbesturen, ter be- sprekin g van verschillende vraag stukken. Geeft U heden bij BOEK+fANDEL MARKUSSE TE WISSEKERKE als a- bonné op DE SPIEGEL op en ge kunt meedoen aan de prachtige rjjmwedstrijd. Bovendien direct een zeer mooie prijs. in alle maten f 7.45 f 6.35 Schoenhandel Kortgene De ontvanger-griffier van de Stads- en Adriaanpolder te Kort gene maakt bekend, dat hij he denmiddag van 2 tot 4 uur te zijnen huize zitting zal houden voor het innen van dijkgeschot. Wegens huwelijk der tegenwoor dige een bij Mevr. MAAS-MAAS, B 60, Colijnsplaat. 'Itot fak&tkaac... Êm pecpaac/ Schoenhandel Kortgene Schoenhandel Wissekerke Wilt u van een goede si gaar genieten Probeert dan één der onderstaande merken. Antonio, De 3 musketiers, White ash, Agio, Ritmeester, Henri Wintermans, Elizabet Bas, enz. enz. Ook hebben we een ruime keu ze in alle merken cigaretten, shag en pijptabak. Speciaal in rookartikelen. Beleefd aanbevelend, Kaaistraat 180, Kortgene. Voor f 3.70 koopt U bij ons een ragfijne nylon met zwarte naad. U adres voor kousen en sokken. J. C. de Krijger, Colijnsplaat. Verlorens tussen Kortgene en Kamperland Tegen beloning terug te bezorgen, bij de agent van dit blad te Kort gene. Hedenavond 6 uur, bij gunstig weer, Tot 11 October zijn de spreekuren van tandarts Feenstra gewijzigd int te Kortgene iedere avond 7-8 behalve op Donderdag en Zaterdagmorgen van 9-11 uur te Wissekerke Dinsdagmorgen van 9-10 uur. Donderdag avond van 7-8 uur. Voorstr. A 60, Colijnsplaat, Tel. 266 waar voor uw geld bij aankoop van een bij Uitsluitend goede merken Tevens te koop Wist u dat u bij ons zeer goed kunt slagen voor uw lederen kleding? Jassen, lang en kort, ook speciale maten. Handschoenen met en zonder kap. Renkappen, beenpijpen en broeken. Alles fabrikaat „Muller", wat inhoudt, dat u op al onze lederen kleding jaren garantie krijgt. Wij staan steeds in voor kwaliteit en geven u een goede bediening. Voorstraat A 60, Colijnsplaat Steeds voorradig Mooie witte zoute vis Bokking Stokvis (alle maten) Haring en mossels in 't zuur Beleefd aanbevelend, WED. L. KEMPE COLIJNSPLAAT

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1952 | | pagina 3