één Pfaff 130 Zig-Zag Algemene vergadering Waarschuwing Brilmonturen PUROL huidgenezer Zorgen-brengers 11 Wees oons/iroez&eari Kringvergadering Gebr. Thien - Zierikzee A. OBastiaanse Bekendmaking. Gebruikte watertank te koop MAIS0N AUBERT Oranjevereniging Wissekerke Regelmatige is hei behoud Uan uuJiJagen. voortdurend op uw hoede! „Duphar" is uw beste waarborg! die geld, véél geld kosten, omdat zé uw bodem en zijn opbrengst bedreigen. Ziekten, insecten, onkruid, ze komen van alle kanten. Geef uw gewas of uw oogst een goede weerstand. Dan krijgt u gezonde producten die hun geld opbrengen. „DUPHAR" bestrijdingsmiddelen zot- gen voor gezond land, de beste producten, de hoogst mogelijke opbrengst. Zij zijn wetenschappelijk getest. Bentox voor doeltreffende Insecfenbesfrijding in de akkerbouw. „Duphar" Lindaan speciaal voor de bestrijding van insecten op groentengewassen en fruitbomen. „Duphar" Parathion tegen luis, spint en fruitmotje. „Duphar" Phenoxyleen-30 (MCPA) ter bestrijding van onkruiden In grassen en granen. i,Duphar" Loofverbrander voor het doodspuiten van aardappelloof. „Duphar" Sevtox-13 (DNBP) ter bestrijding van onkruiden in erwten en vlas. Dithaan Z-78 tegen schimmelziekten in groentenen fruitteelt, bloemen- en bloembollenteelt. N.V. PHILIPS-ROXANE Pharm. Chèm. Industrie „DUPHAR" Op aanvraag zenden wij u gratis een uitgebreid overzicht van de toepas- onzer producten. Vetkoopkantoor< P<£. Hooftstraat 171-177. Amsterdam - /and- en, //ui'n^ouwyewassen Voor iedere beurs een rijke collectie Sterke uitvoering Sierlijke modellen Vakkundige afwerking Eigen slijperij Depot der bekende Zeiss-Punktall glazen. Grote keuze zonnebrillen A.L.KAMPMAN in 't hartje van de L. Vorststr. 57 en 66, Goes voor de leden der bij de Verenigde Coöperatieve Suikerfa brieken V.C.S. aangesloten Coöperatieve Suikerfabrieken op Maandag 26 Mei 1952 te 2.30 uur in „De Korenbeurs" te Kortgene. Toelichting op de balans- en exploitatierekening boekjaar 1950-1951. Het bestuur. Uw oud kapokbed gaat weer jaren mee als wij het voorzien van nieuwe tijk. Ook veren bedden worden door ons drie-delig gemaakt. Telefoon 10 DAMES! Er zijn vele merken naaimachines, maar er is maar en niet duurder. Volledige gratis lessen. Fabrieksgarantie. Voor Zuid- en Noord-Beveland: 's H.Hendrikskinderenstraat 5, Goes, Telefoon 2944 Burgemeester en wethouders van de gemeente KORTGENE, maken, ingevolge artikel 203 der gemeen tewet bekend, dat van heden af, gedurende 3 maanden op de secre tarie dier gemeente voor een ieder ter lezing is nedergelegd een door de gemeenteraad op 17 April 1952 vastgestelde verordening tot wijzi ging der algemene politieverorde ning der gemeente Kortgene, welke verordening blijkens bericht van ontvangst van Gedeputeerde Staten van Zeeland van 30 April 1952, no 11045, 3e afdeling, ter voldoe ning aan het bepaalde in artikel 198 der gemeentewet aan genoemd college werd medegedeeld. Kortgene, 9 Mei 1952. Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester, A. A. Schuit, de secretaris wnd., P. G. van den Bosse. inhoud 1000 liter. Te bevragen bij J. D. KRAMER, Voorstraat 121, Kortgene. Dirksmitsstr. 26b (bovenhuis) Rotterdam, Telefoon 20235 Ruim 30 jaar gevestigd. Patent-Geneesmiddelen Gummiwaren. Vr. gratis inl.; toez. onder blan co couvert. Gratis spreekuur dag. van 108 uur. op Dinsdag 20 Mei 1952 om 7.30 uur in hotel „De Kroon". Agenda: 1. Opening. 2. Notulen. 3. Bespreking programma in verband met het 300-jarig bestaan der gemeente. 4. Voorkomende zaken. 5. Rondvraag. 6. Sluiting. Trouwe opkomst, ook van dames, gewenst. Het is ons gebleken dat in Schou wen en Duiveland en Noord-Beve land stoffen, speciaal damesstoffen, door een venter en een vrouw aan de deur te koop worden aangebo den, waarbij wordt gezegd dat u deze voor een lage prijs aan huis kunt laten verwerken. Deze lieden doen voorkomen dat ze in opdracht van onze zaak werken. Wij hebben met bovengenoemde handelingen niets uit te staan en verzoeken u in voorkomende ge vallen ons te waarschuwen. Hoogachtend, J. SCHRIJVER Het stoffenhuis te Goes. Opril Markt, bij de kade, tel. 2751. geneest en veredelt de huid G. M. Augustijn Garagebedrijf, Kortgene

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1952 | | pagina 4