diverse timmermens- metselaarsmaterialen feest in verband met het 300-jarig bestaan der gem. Wissekerke thans te houden op 4 Juli a.s. Accountantskantoor Theune Smit Zaterdag 10 Mei 1952 op Donderdag 15 Mei a.s. PREDIKBEURTEN. Sanapirin qqq publiek verkopen: IEDER FIGUUR Aanbesteding. Belast zich met een excursie per bus naar de Agrarische Beurs te Utrecht op Woensdag 7 Mei. De zomer in aantocht!! Voor TUINSTOELEN groot en klein is ook uw adres „De Kleine Bazar", Wissekerke. Zondagdienst artsen. Zondag a.s. doen dienst dr Janssen en dr 't Hart. Geref. Gem. Kortgene. Zondag 4 Mei 10, 2.30 en 6 uur Student Honkoop van Den Haag. Geref. Gem. Kamperland. Zaterdagavond 7 uur Student A. F. Honkoop van Den Haag. In plaats van kaarten. Met blijdschap geven wij u ken nis van de geboorte van ons zoon tje en broertje Anthonie Leendert (Tony). G. de Wilde. R. M. de Wilde- Groenewege. Corrie. Dick. Colijnsplaat. Op 9 Mei a.s. hopen onze geliefde ouders, behuwd-, groot- en overgrootouders J. Flipse en P. Flipse -Wolse hun 50-jarige echtvereniging te herdenken. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen, behuwd-, klein- en achterkleinkinderen. Gelegenheid tot feliciteren van 4—6 uur in het zaaltje. Kortgene, Mei 1952. De heer en mevrouw Wolfert- Maas zeggen, mede namens de ou ders, hartelijk dank voor de geluk wensen die zij ter gelegenheid van hun huwelijk ontvingen. Hartelijk dank voor de vele blij ken van belangstelling, ontvangen op 26 April, voor mijn 75ste ver jaardag. W. J. van den Berge en familie. Wissekerke. Voor de vele felicitaties, zowel van hier als van elders ontvangen, betuigen wij onze hartelijke dank. Familie A. A. Kramer. Kortgene, Torendijk 312. Hartelijk dank voor de belang stelling op mijn 80ste verjaardag. H. A. Kramer. Kortgene. Bij ons vertrek naar de N.O.P. groeten wij familie, vrienden en kennissen. Tevens zeggen wij hier bij alle lidmaatschappen op. Familie J. M. de Vos. Pilotenweg 18c, Emmeloord, N.O.P. Bij ons vertrek naar Papendrecht wensen wij alle vrienden en beken den het allerbeste. Tevens zeggen wij hierbij alle abonnementen, lid maatschappen en donaties op. Fam. Lange. Papendrecht, Wilhelminastraat 22. verdrijft loomheid en moeheid en kou en pijn uit het lichaam. Koker 50 tabl. 77 ct. 25 tabl. 41 ct. Deurwaarder G. HEIJBOER te Kortgene zal op nam. 1.30 uur aan de Achterweg te Kortgene voor de erven P. M. Bouwense aldaar en als: kolders, steigerpalen, balken, stellinghouten, kuipen, touwwerk, palen, schoppen, kar, kruiwagen, ladders van 28, 24 en 18 sporten, partij nieuw hout, partij metsel steen, betonbuizen, eternietplaten, dakpannen, dommekrachten, div. handgereedschap. Enig meubilair w.o. ameublement, stoelen. Enige textielwaren w.o. costuumstoffen enz. Betaaldag 10 Augustus 1952. Onze corsetière mevr. Brou wer is Dinsdag 6 Mei aan wezig te Kortgene, hotel „De Korenbeurs" De gemeente-ontvanger van WIS- SENKERKE herinnert er aan, dat de vervaldatum voor de retributies van de warenwet 1 Mei is. Zij, die op die datum nog niet hebben betaald kunnen alsnog tot 14 Mei a.s. de verschuldigde be lasting voldoen. Na die datum zul len maatregelen tot vervolging wor den genomen. De gemeente-ontvanger voornoemd, G. van Hekken. Namens het Gemeentebestuur van KORTGENE (N.-Bev.) zal onder getekende trachten aan te besteden de aanleg van een riolering en wegen, met bijkomende werken in de gem. Kortgene, ten Gemeentehuize te Kortgene. Bestek en tekening zijn na be taling van f 5.(per post f 5.50) verkrijgbaar bij de directie Centra le Dienst Bevelanden, Dorpstraat E 149 te 's Heer Arendskerke (tel. 01106-217). Restituties alleen aan inschrijvers tot en met de dag na de aanbeste ding f 2.50 per ongeschonden stel. De directeur C.D.B., J. H. Valk. Coöperatieve Boerenleenbanken met afzonderlijke Stichting Spaarbank „COLIJNSPLAAT' te Colijnsplaat Tel. (K 1199)-228 Postrek. 316389 „WISSENKERKE" te Kamperland Tel. (K 1107)-325 Postrek. 365567 Spaargeld is direct opvraagbaar en voor ieder doel te gebruiken. Het bestuur van de Oranjevereniging te Wissekerke maakt bekend, dat het in de bedoeling ligt het uitgestelde 0p dit feest zullen o.a. volksdansen worden uitgevoerd. Zij, die hieraan deel willen nemen kunnen zich t.e.m. 10 Mei a.s. opgeven bij de heren A. A. Hoek van Dijke en G. van Hekken. Het bestuur. Turfkade 15 - Goes - Telefoon 01100-3390 (Geopend op Maandag t.e.m. Woensdag vanaf 9 uur tot 5 uur) Ie Volledige verzorging van uw bedrijfs- boekhouding. 2e Alle mogelijke belastingzaken. 3e Controle op uw administratie. Tevens geven wij u advies bij alle mogelijke financi ële of/en bedrijfs-economische kwesties. Bij voldoende deelname organiseert de LANDBOUWVERENIGING „UNITAS" TE COLIJNSPLAAT Opgaven tot Maandag 5 Mei bij C. H. Hanson te Colijnsplaat (tel. 261). Het bestuur.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1952 | | pagina 2