Paterik HOOVËK G. Bruëi's bloemenhuis FIRMA J. VERBURG ZONEN een meisje gevraagd ZIJ - HU EN EEN HOED P. H. Coomans Waarschuwing. Bij ons geen zegels en geen bonnen I Voor de zeer vele bewijzen van deelneming, ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van onze geliefde vrouw en moeder Grietje van Gilst, betuigen wij onze hartelijke dank. M. C. Karman en kinderen. Colijnsplaat, April 1951. Bij ons vertrek naar Amerika roe pen wij alle familie, vrienden en bekenden een hartelijk vaarwel toe. H. A. Qoulooze. M. Goulooze- van Liere. Hendrikje. Wissekerke, April 1952. De Stadswijnkelder Kortgene Zaterdag 26 April, 8 uur Indrukwekkende grafkransen Grafbouquetten Artistieke bloembinderij St Jacobstraat 44 Goes - Tel. 2688 G. J. de Koster, Colijnsplaat Voorstraat A 133, telefoon 339 Heden overleed in voile vre de, onze lieve tante en oud tante Martina Johanna Verhorst, in de ouderdom van ruim 87 jaar. Gezang 2444b Goes: N. S. van Melle- Lamain. J. J. van Melle en kinderen. Leeuwarden P. Lamain. j. Lamain - de Bruin en kinderen. Wissekerke, 24 April 1952. Condoleantie-adres Vogelzangsweg 76, Goes. Op Donderdag 1 Mei 1952 hoopt de heer P. DE PUIT zijn 40-jarig dienstjubileum bij de firma H. Blok Zonen te herdenken. COLIJNSPLAAT - TELEF. 01199-266 Veertig jaar lang heeft hij al zijn werkkracht, ijver en vak kennis in dienst gesteld van onze zaak, daarbij steeds het be lang van de cliënten voor ogen houdend. Van harte hopen wij dat hij nog jaren lang een goede ge zondheid zal mogen genieten, om zijn werkzaamheden in dezelfde geest te kunnen verrichten. Op 1 Mei 1952 wensen wij hem een onvergetelijke dag toe. Firmanten en personeel der firma H. Blok Zonen Textiel- en Meubelhandel Kapelle Z.B. Gelegenheid tot feliciteren op Donderdag 1 Mei a.s. 's avonds van 7.30—8.30 uur in hotel „De Zwaan" te Kapelle Z.B. Dingenis J. Christiaanse en Cornelia Westerweel hebben de eer u, mede namens we derzijdse ouders, kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking D.V. zal plaats hebben op Woensdag 14 Mei a.s., des nam. half 4. Colijnsplaat, 25 April 1952. Voorstraat A 64. Hotel „Zeelandia". Gelegenheid tot feliciteren in hotel „Zeelandia" te Colijnsplaat van half 6 tot half 7. Toekomstig adres: Voorstraat A 64. Voor direct of later voor hele of halve dagen, bij J. A. LU1JK, „Hofwijk", Kam perland. Zondagdienst artsen. A.s. Zondag doen dienst dr Kam- pinga en dr Maas. Een plaatje met een praatje. ZIJ: „Ik ga toch even binnen kijken" ZIJ: „En?" HIJ: „Nou, 'tzal me benieuwen!" HIJ: „Ja, je ziet er met een hoed van Paterik er toch veel leu ker uit!" ZIJ: „Een hoed van Paterik doet het altijd goed". (Wordt vervolgd). Voor dameshoeden altijd eerst even kijken bij Nieuwe Burg 35-37, Middelburg. Tot en met 2 Mei 100 gram cacao van 45 cent voor 40 cent 100 gram Kwatta pastilles van 50 cent voor 45 cent 1 pot Appelstroop van 47 cent voor 43 cent Colijnsplaat, tel. 01199-226 altijd voordeliger Op 28 April hoopt onze zus ter, schoonzuster en tante Adrlana Eikenhout geb. De Smit, haar 65ste verjaardag te vieren. Dat zij nog menig jaar in ons midden mag zijn is de wens van haar man en familie. Kortgene, April 1952. Van Sitterstraat. Ook U demonstreren wij graag het cylindermodel De directeur van het Loodswe zen in het 6e district te Vlissingen deelde mij een dezer dagen mede, dat de kustlichten langs de Zandkreek in de omgeving van Geersdijk moed willig beschadigd en glazen stuk gegooid waren. Dit bericht geeft mij aanleiding een ernstige waarschuwing te rich ten aan hen, die zich daaraan heb ben schuldig gemaakt. Het is ten strengste verboden lichttorens en glazen te beschadigen of te vernielen. Niet alleen dat de herstellingen grote kosten met zich meebrengen, maar ook de scheepvaart komt in gevaar en er staan zelf mensenlevens mede op het spel. Gaarne neem ik aan, dat deze waarschuwing ter harte wordt ge nomen en in de toekomst iets der gelijks niet meer zal voorkomen. De Burgemeester van Wissekerke, J. J. van der Maas. Op en top modern, op en top stoer gecon strueerd, op en top Hoover kwaliteit. Tal van nieuwig heden. O.a. de gepaten teerde Hoover me thode om de stof- zak (met de voet) te ledigen. Geen ge- stuif, geen vuile han den. Bijzonder licht glijdende slee. Mogen wij IJ deze Hoover de monstreren Prijs f 195.- Inclusief alle hulpstukken.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1952 | | pagina 5