i nette inboedel de schuren Trekpaardfokkers. Nico van de Heibloem Zaterdag 29 Maart 1952 Donderdag 3 April 1952 WEERÜJKE publiek verkopen: 2 kaltvaarzen publiek verkopen: met erf zijn bedrijf het bedrijf OUDERWETSE BmERS-BEXHUIT Bakkerij Contant 2 weibeestjes 30 jaar ervaring op radiogebied Landbouwers. Fa J. van de Vreede Nationaal Kampioen, is beschikbaar en zal worden rondgereden door Walcheren, Zuid- en Noord-Beveland. De eigenaren. Adres: Dekstation Parelvliet Meliskerke, tel. 01189-205. E.H.B.O.-afdelingen worden uitgenodigd De Paasdagen komen reeds in zicht. We brengen voor deze dagen: een uitgebreide collectie koffers, reistassen, actetassen, handtasjes in alle kleuren en modellen. Verder kindertasjes, portemonnaies, portefeuilles, heren- en jongensriemen, enz. L. TANGE „De Kleine Bazar", Wissekerke. Zondagdienst artsen. A.s. Zondag doen dienst Dr Janssen en Dr Bruynzeel. Heden overleed na een lang durig, doch geduldig gedragen lijden, onze geliefde man en vader Frans Maarsman, in de ouderdom van ruim 73 jaar. Wed. P. J. Maarsman - Markusse. A. J. Maarsman. A. D. Maarsman - Maas. Kortgene, 26 Maart 1952. De teraardebestelling zal plaats vinden op Maandag 31 Maart, namiddags 1 uur. Voor de vele blijken van belang stelling en bewijzen van deelneming, ons betoond bij de ziekte en na het overlijden van onze geliefde zoon, broeder, zwager, oom en neef Abraham Pieter Bakker, betuigen wij onze hartelijke dank. Uit aller naam, H. Bakker en familie. Kamperland, Maart 1952. Hierbij betuigen wij onze harte lijke dank voor de vele bewijzen van deelneming tijdens de ziekte en het overlijden van onze geliefde man en vader Pieter Markus Bouwense. Inzonderheid aan dokter Janssen en zuster Krello voor hun liefdevolle hulp aan hem bewezen. Wed. P. M. Bouwense - de Voogd. C. A. Bouwense. Kortgene, Maart 1952. Voor de vele bewijzen van deel neming, betoond na het overlijden van onze geliefde man, vader, be huwd- en grootvader, de heer H. L. van Strien, betuigen wij onze hartelijke dank. Uit aller naam, Wed. W. van Strien - Platschorre en kinderen. Kortgene, Maart 1952. Deurwaarder G. HEljBOER te Kortgene zal op nam. 2 uur aan het woonhuis en ten verzoeke van de heer J. Wisse, Veerweg B 29 te Kamperland alsbuffet, mah. en andere kasten, tafels, stoelen, schrijfbureau, spie gels, lampen, kachels, ledikanten, matrassen, mangel met tafel, vloerbedekking, keukengerief, di vers glas- en aardewerk, wringer, filter, wastafel met toebeh., weck- glazen en al hetgeen verder wordt aangeboden. Betaaldag 29 Juni 1952. Te bezichtigen vanaf 1 uur. Te koop rek. eind April. T.B.C.-vrij. Inge spoten tegen mond- en klauwzeer. P. WISSE, Onrustpolder B 380. Notaris J. J. W. KLOP te Kort gene zal op om 7 uur in het café van de heer P. H. Coomans te Colijnsplaat, krachtens art. 1223 B.W. aan de Dorpsstraat te Colijnsplaat, groot 2.57 are, eigendom van de heer J. P. van Gilst. Betaling 3 Mei a.s. Aanvaarding in eigen gebruik bij de betaling. Bezichtiging a.s. Maandag van 3 tot 4 uur. Ondergetekende deelt bij deze zijn clientele mede, dat hij in manufacturen, gedistilleerd en kruidenierswaren met ingang van 5 April a.s. heeft overgedaan aan de heer C. de Krijger. Dankend voor het genoten ver trouwen, beveelt hij zijn opvolger in uw gunst aan. M. J. VAN HEE. In aansluiting op bovenstaande deelt ondergetekende mede, dat hij van de heer M. J. van Hee in manufacturen, gedistilleerd en kruidenierswaren per 5 April a.s. hoopt over te ne men. Bij deze beveelt hij zich dan ook gaarne in uw gunst aan. I. C. DE KRIJGER. Voorstraat A 127, Colijnsplaat. naar Colijnsplaat, tel. 297 Te koop met witte papieren bij L. WISSE, „Veldzicht", Kam perland. 1922 1932 G. J. DE KOSTER Voorstraat A 133, Colijnsplaat. Tel. 339. Coöperatieve Boerenleenbanken met afzonderlijke Stichting Spaarbank „COLIJNSPLAAT" te Colijnsplaat Tel. (K 1199)-228 Postrek. 316389 „WISSENKERKE" te Kamperland Tel. (K 1107J-325 Postrek. 365567 Spaar en je hebt het! Geef uit en je hebt het gehad. Koopt bij ons uw DEitKLEDENnieuwe en ge bruikte, tegen concurrerende prijzen. Ook repareren en waterdicht maken. Verder alle BES TRiJDiNGSMi BOELEN VOOR RATTEN EN MUIZEN. Dit is de bekende vloeistof „Dorarriu". Voorts bieden wij u aan, alle soorten REGEN' KLEOiNG en alle soorten DUMPGOEDEREN Ook op de beurzen alhier verkrijgbaar. Beleefd aanbevelend, Westweg 15, tel. 105, Krabbendijke. In verband met het bedanken van dhr M. S. Priester als streekvertegenwoordiger van de „Zecova" delen wij u mede, dat voor hem in de plaats is aangesteld de heer A. J. Westerweel, Colijnsplaat telefoon 011 99-203. Zeeuwse Coöp. Vee Aan- en Verkoopver. G.A. (e Goes Alle leden, begunstigers, cursisten en oud-cursisten van de en leden van het Rode Kruis in Noord-Beveland tot het bijwonen van een bijeenkomst georganiseerd door de afdeling Kortgene E.H.B.0. op Zaterdag 29 Maart 1952 te 7 uur in „De Stadswijnkelder". Programma 1. Opening door de voorzitter. 2. Korte causerie over transportcolonnes en helpsters Rode Kruis. 3. Vertoning van de film „Florence Nightingale". 4. Pauze, waarin een verloting wordt gehouden. 5. Uitreiking van diploma's door burgemeester A. A. Schuit. 6. Sluiting. Vrij entree. Alleen toegankelijk voor personen boven 16 jaar.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1952 | | pagina 2