de landbouwersinspan liet huis feit blfilIB van een schoolgebouw markies weer vernieuwen Oontastavoiid Volks-Toneelavond Donderdag 13 Maart a.s. FA D. DE PREE ZONEN P. H. COOMANS publiek verkopen: met schuren en erf worden aanbesteed Heeft u een nieuw rijwiel nodig? G. M. Augustijn Twee voer mangels te koop een net meisje P. J. VERBURG enige kalfvaarzen een 3-jarige merrie. speenkonijnen. Schrijfbureau te koop. een werkster Oranjevereniging Kats Vergadering Stichting Dorpshogeschool Coiijnsplaat „OORDEELT NIET Aid cie ïclioennnciciL Lleuten m Litu weet vetnwnwinq van een en an&et. Notaris J. J. W. KLOP te Kort- gene zal op ten verzoeke van de erven van de heer Abr. Verburg te Colijns- plaat nam. 1 uur aan de schuur aan de Oost-Achterweg als: 3 werkpaarden (merrie 8 jr, ruin 8 jr, merrie 7 jr), 2 koeien (3 en 11 jr), 3 graskalvers, 2 Iand- bouwwagens (1 met luchtbanden), landbouwkar (4-wielig), ploegen (Melotte), zaaimachine (Stella 2 m) n maaimachine (Simplex), 4 eggen, rolblok, cultivator, sleper, beton nen waterbakken, draagkussen, gereedschap, ontromer, melkgerei en wat verder zal worden aan geboden. Solide Noordbevelandse kopers 3 maanden crediet. b. 's Avonds 7 uur in hotel „De Patrijs" aan de Molenweg A 227 te Colijns- plaat, groot 2.51 are (verhuurd aan G. de Fouw voor f 5.— per week). Betaling uiterlijk 12 April a.s. Namens de Kerkeraad der Ned. Herv. Gem. te Kamper land zal bestaande uit 4 leslokalen met daarbij behorende ruimten op een terrein, gelegen in het uitbreidingsplan te Kamperland Bestek en tekeningen zijn ver krijgbaar ten kantore van onderge tekende tegen betaling van f 15.— Restitutie f 10. De aanbesteding vindt plaats op Donderdag 13 Maart op een nader te bepalen plaats en uur. De architect, 1. A. DE BRU1JNE. üostwal 75, tel. 01100-2318, Goes. Koop dan zo een mooi verschillende modellen voorradig. Ook andere merken. Grote keuze. Kortgene bij JOH. BREURENzn, „Zeezicht", Coiijnsplaat, tel. 252. Gevraagd tegen 1 April in hotel „De Kroon", Wissekerke. Dinsdagmiddag 11 Maart a.s. is onze corsetiere weer aan wezig in hotel „De Korenbeurs" te Kortgene Dames, U weet toch dat een „Oc- terno" corset en bustehouder pret tig zit en uw figuur verbetert. Wij kunnen uw in alle kleuren Vraagt prijs bij Schoenhandel, Kortgene Tel. 225 Te koop w.o. één pas gekalfd (met witte pa pieren) en Te bevragen bij M. vanderWeele, tel. 345 te Coiijnsplaat. Te koop J. ZWEMER, B 388, Kamperland. Te bevragen bij de uitgever dezes. Voor vlijtige handen in het schoonmaakgetij Hamea-Gelei Gevraagd voor een dag per week. G. J. van de Linde, Prinsendijk, Kort gene. van Plattelandsvrouwen, Landbouw Jongeren Gemeenschap en de Kring Noord-Beveland der Z.L.M. op Donderdag 20 Maart e.k. des avonds te 7.30 uur in „De Stadswijnkelder" te Kortgene. Programma: Opening. Optreden Zangkoor Bond van Plattelandsvrouwen. Vertoning film Ned. Heide Mij „Langs ongebaande klingen". Pauze. Opvoering éénacter: „Grandi oos idee", door de toneel club der L.J.G. Optreden zangkoor. Sluiting. Toegangkelijk voor leden met één gezinslid en donateurs. De besturen. op Woensdag 12 Maart 1952 bij J. S. Versprille. Aanvang 7.30 uur. Het bestuur. Weer voorradig: Drijfhout's tuin en bloemzaden graszaad voor bleek en gazon slakkendood, D.D.T. stuifpoeder, potjes Pokon bloemenmest enz F. FLIPSE WISSEKERKE Zaterdagavond 8 Maart 1952 om half acht in de grote zaal der N.H.K. speelt de DORPSHOGESCHOOL-WERKGEMEENSCHAP VOOR TONEEL (gevormd Februari 1952) het bekende stuk van Jo van Onni (voor de derde maal; reeds eerder opgevoerd door het Herv. Kerkkoor) De avond wordt besloten met een lekenspeltableau. Kaarten bij Boekhandel Van der Peijl of aan de zaal. Wij hebben ruime keuze in Holtap-karpetten, het bekende Jabo-tapijt, 100 cm breed, is weer in voorraad, gang- en traplopers, cocostapijt. Een nog groter uitzoek in de vloerbedekking voor slaapkamers en zolders is de collectie Balatum die wij hebben. Doe nu Uw keuze, wij bewaren het voor U tot de schoonmaak. Woninginrichting, Coiijnsplaat, tel. 01199-227 f 5.70 per liter, f 2.95 per halve liter Slijterij, Coiijnsplaat, Tel. 01199-226

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1952 | | pagina 3