een televisie-apparaat dames directoire competitiewedstrijd Dat is goedkoop P. A. Meolenberg Muziek uitvoering N.V.Vrleden Decembermaand - Geschenkenmaand G. J. de Koster - Colijnsplaat De koffie koopt U maar de koekjes krijgt U P. A. Meulenberg - Kamperland Geef uw gezin het mooiste cadeau van Voorstraat A 133 - Telefoon 339 MAISON AUBERT Sint Nicolaas surprise G. Jm liiroe Na afloop bal. 100 gram feestkransjes geheet gratis Vele wegen leiden naar Rome maar slechts één weg voert u naar het adres voor heerlijke boterletters, chocoladeletters, enz. enz. Bakkerij De Wilde - Colijnsplaat P. A. MEULENBERG LEESBOEKEN alle land en tuinbouwzaden Bevelanders 1 - Mevo 1 voor f3.75 Voor nuttige Sint Nicolaas geschenken en Buitengewone vergadering FIRMA GEBR. VAN DAMME jJeEN KAPSEctL. FLEURIG EN ALTUP VEEZOEGP Een practïsch St Nicolaas cadeau KAPSALON 0. SCHERP Tel. 215 - Kortgene Dirksmitsstr. 26b (bovenhuis) Rotterdam, Telefoon 20235 Ruim 30 jaar gevestigd. Patent-Geneesmiddelen Gummiwaren. Vr. gratis inl.; toez. onder blan co couvert. Gratis spreekuur dag. van 10—8 uur. Bij aankoop van f 10.- gratis 1 ballpoint Behalve op kousen, sok ken en sportkousen, daarvoor krijgt u een spaar- bon. 10 bonnen geven recht op 1 paar kousen gratis. Ganzepoortstraat 23 - Goes te geven door het Harmoniegezelschap „Wilhelmina" te Colijnsplaat, (Directeur j. C. Maas) met medewerking van de toneelvereniging T.I.G. op Zaterdag 1 December 1951 in de zaal van de heer C. P. J. Gast. Aanvang 7 uur. Entree f 1.25, belasting inbegrepen. Opvoering van „Als de poorten open gaan". Toneelspel in drie bedrijven. Bij aankoop van 250 gram Dukol koffie ontvangt U Beleefd aanbevelend, Telefoon K 1107 - 274 Nergens slaagt u beter voor uw Sint Nicolaas cadeau'sll Wij hebben voor u de volgende Brabantia artikelen in verschillende aan trekkelijke kleuren: snoepdoosje f 1.35, vensterbusje f 1.45, stofblikf 1.55, grote vensterbus F 2.12, beschuitbus met apparaatje om de rol beschuit naar boven te halen f 2.40, koektrommeltje f 3.10,- koffie-thee-suiker- bussen f 4.75 per stel, specerijbusjes per vier f 4.10, bijzonder mooie bedkruik met vilt bespoten f 4.75, theeblad met decoratie f 4.90, rond rekje om bussen op te plaatsen f 6.15, dit rekje compleet met k.t.s. en specerijbusjes f 14.95, broodtrommel f 9.35. Zie de etalage. Verder zijn ook practische geschenken: letterlepeltjes, doosjes met thee- of likeurlepeitjes, mes, lepel en vork in doos, grote doos met 6 lepels en vorken, dozen messen, kaasschaven, mooie bowllepel in étui, taart scheppen, kindercouverts, theezeefjes, sigaren- en sigarettenstandaard, schenkkurken, electr. strijkijzer, scheerapparaat, straalkachel, melkkoker en bakoven. Verkrijgbaar bij K. H. Schippers, Kortgene. Die haalt u onovertroffen bij Telefoon 204 Zojuist ontvangen: Extra grote maten voor slechts f 3.40 Kleinere maten voor f 2.- Beleefd aanbevelend, Kamperland Telefoon 274 Boekhandel Markusse Wissekerke Vanaf heden verkrijgbaar op bestelling en ook in depot tuinbouwzaden. Beleefd aanbevelend, J. Serier Achterweg B 24, Colijnsplaat. Hedenmiddag 3 uur Een kilo originele Van Houten's Cacao van f 5.- Beleefd aanbevelend, Kamperland Telefoon K 1107 - 274 Schoen- en lederwaren Kortgene Ook je adres voor vakkundige reparaties aan alle soorten van lederwaren op Vrijdag 14 December te 7.30 uur in „De Stadswijnkelder" te Kortgene. Spreker: J. G. Suurhoff tweede voorzitter van hetN.V.V. Onderwerp: „Lonen en prijzen". Voor leden met hun vrouwen rij den gratis bussen. Geeft u spoedig op bij uw afdelingsbestuur. Namens B.B. Noord-Beveland. Piano's - Orgels Vleugels I Nieuwe en gebruikte voordelige prijzen Guitaren Violen Mandolines Accordeons Hohner mondorgels Blokfluiten Snaren - Foudraals enz. enz. Grote sortering Vlissingen Paul Krugerstraat 16 Middelburg Lange Noordstraat 16 bij stadhuis Stemmen, moderniseren repareren verhuren, Inruilen

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1951 | | pagina 3