competitiewedstrijd wollen deken 5 pet Qoed nieuu/s voor cle fijnproevers Abr. Buijze VOOR WIE DE KLOK LUIDT Kijk eens De temperatuur daalt Gebr. Thien - Zierikzee 4 punten Van belang L. Tange - Wissekerke Sint Nicolaas 1951 Velen kochten reeds hun Chocolade-Ietters bij ons. Toch hebben we nog een mooie sor tering Chocoladeletters, groot en klein. Chocolade en suikerwerk figuren. Letterbanket, pepernoten enz. P. A. Meulenberg - Kamperland korting krijgt U a.s. Dinsdag als Sint- Nicolaas ver- tassing Sint Nicolaas is gearriveerd met onze bekende Chocoladeletters en -figuren. Zie onze uitstalling en de prijzen, u/ant die zijn bijzonder laag, dat u/eet u. En nu de speciale Sint Nicolaas-recla- me van Bonte's Speculaas. Bij aankoop van 1 pond fijne Bonte's speculaas een grote Chocoladeletter voor slechts 30 cent. Wij hebben de alleen-verkoop voor Noord-Beveland, Kamperland - Telefoon 304 Hedenmiddag 3 uur Bevelanders I - Veere I Ook in nuttige Sint Nicolaas cadeau's hebben wij mooie shawls en hoofddoeken handschoenen nylonkousen, ook met zwarte naad f 4.95 zakdoeken, ook in luxe doosjes leuke trainingspakjes, in rood en blauw P. A. Meulenberg - Kamperland 3m Voordelige prijzen. Zaterdag 24 November te Kortgene, 7.30 uur Zaterdag 1 December te Wissekerke, 7.30 uur de grote film in kleuren met Ingrid Bergman en Gary Cooper U zag reeds van haar „Jeanne d'Arc", maar dat is nog een peuleschilletje vergeleken met deze daverende film Beleefd aanbevelend, Telefoon 274 Onze corsetiere Mevrouw Brouwer Koudekerkseweg 98, Middelburg, tel. 3682 is Dinsdag 27 November a.s., 's middags van 1.30 tot 5.30 uur aanwezig in Hotel „De Korenbeurs", Kortgene voor het aanmeten en afpassen van onze bekende maatcorsetten en bustehouders. Beleefd aanbevelend, Weer voorradig: Rolmops Zure haring Mosselen Bokking Zalm Haring in tomatensaus Sardines Beleefd aanbevelend, P. A. Meulenberg Kamperland Telefoon 274 Nog is de slachttijd niet ten einde Wij hebben daarom inmaak- glazen in voorraad van 2, IV2. 1, 3U en >/2 liter Joh. Verburg Kamperland voor een goed en mooi Sint Nicolaas geschenk in de etalage van Boekhandel Markusse te Wissekerke Beleefd aanbevelend, Telefoon 274 Koopt daarom nu een beste Wij hebben voor u Zaalberg en Aa-Be-dekens in één- en twee-persoons maten, tegen concurrerende prijzen. Schriftelijke bestellingen franco thuis. Telefoon 10 Bezoekt tijdens de bazar ook „De Kleine Bazar". Het gaat in één moeite en u doet er beslist voor deel mee. 2m Een keur-collectie artikelen. 4-m Nu weer te voet, per fiets en per auto langs de nieuw bestrate ach terweg te bereiken.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1951 | | pagina 3