Vandaag starten we met onze Sint-Nicolaas winkel L. TAKE In onderstaande advertentie geven we u een beeld van wat u er kunt kogen. Voor onze kinderen, jongens en meisjes, hebben we een zodanige collectie, dat ieder zal slagen die onze winkel binnen komt. Onder andere hebben we: Voor meisjes: Voor jongens: Voor de kleintjes: Onze lederwaren Verder hebben we In Delfts blauw In mat-nikkel en chroom Onze bijouterie-afdeling Ook in onze kleinmeubelen Mogen wij ook dit jaar op u rekenen Beleefd aanbevelend, „DE KLEINE BAZAR" - WISSEKERKE Sola- artikelen poppen, vanaf 50 cent tot f 21.-, poppenboxen, borduurdoosjes, naaidozen, eet-, thee- en ont bijtserviezen, fornuisjes, badkamers, keuken- en kamermeubeltjes, naaimachines, naakte poppen in celluloid en de overbekende ijzersterke schildpadpop, pakjes kralen, losse badjes, blik en veger, strijkplankjes, strijkijzertjes, poppenwagens, kluwen, bakjes, tandenborstels in standerd, stoeltjes, tafeltjes, autopeds, alia mogel. soorten plastic speelgoed, poppenledikanten, kurkebreien, enz. het mooie mechanische speelgoed als: treinen, (waarbij de spoorwegonderdelen, zoals station netjes e.d.), vliegtuigen, auto's, motoren, tractoren, stoommachines, boten, krokodillen, eenden. Daarnaast bouwdozen, mecanodozen, timmerkaarten, figuurzaagkaarten, hamertje tik, geweren en pistolen, bromtollen, paarden en wagens, mondorgels, damborden en schijven, kwartetspelen, dominospelen, vlooiespelen, kleurpotloden, verfdozen, drukkerijtjes enz. mozaïkdozen, eendjes, teddyberen, bouwblokjes, stoffen beestjes, kubussen, blokkenwagens, be zempjes en zwabbertjes, stokpaarden, legpuzzles, lees- en kleurboekjes, alle soorten baby-artikelen. hebben wij afgestemd op de eisen van deze tijd. U vindt daarin: boodschaptassen, actetassen, handtassen, kindertasjes, dames-, heren- en kinderportemonnaies, portefeuilles, pen-etuis, schooi- etuis, sigaren- en sigarettenkokers, poederdozen, toilettasjes, nagelgarnituurtjes, reisnécessairesenz. onze afdeling glas-, porselein- en aardewerk, luxe en huishoudelijke artikelen door een zorg vuldige keuze tot een ongekende hoogte kunnen opvoeren. Hier volgen enige voorbeelden: Eet-, thee- en ontbijtserviezen, drinkserviezen, dejeuners, fruitschalen, bonbonschalen, roomstellen, pullen, melkstellen, enz. enz. pullen, theezeefjes met lekbakje, jampotten, boterdoosjes, asbakken enz. enz. pullen, thee- en koffiepotten, theeserviezen, haardketels, snelkokers, strijkijzers, fluitketels, electrische en spiritus theelichtjes, sigaren- en sigarettenkubussen en kokers. is door een smaakvolle etalage in onze toonbank zo overzichtelijk, dat het kopen van deze artikelen een genot is. en woningtextiel kunnen we door onze geregelde omzet ten u steeds het nieuwste en het beste bieden, zoals: rooktafels, rookstandaards, radiotafels, naaiboxen, lectuurbakken, scheerdozen, papiermanden, wandkleden, theebeurzen, schemerlampjes, presenteerblaadjes, kapstokken, rookfauteuils, dames stoeltjes, bloemtafels, parapluiebakken, enz. enz. Onze afdeling in massief en verzilverd is weer volledig gesorteerd.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1951 | | pagina 6