HET POPPENHUIS PT© e T Zoekt u een cadeautje? J. Tazelaar - Westerweele BURGERLIJKE STAND KORTGENE 1911 1951 V. 't Hart arts Maandag 19 November afwezig HOOFDPIJN? Griep?'n*Mijnhardtje Q Rook een goede sigaar S. Saaman Voor het inrichten of vernieuwen van uw woning slaagt u bij ons altijd. Wij hebben een ruime sortering meu belen, bedden, tapijten enz. aan con currerende prijzen. j. A. Schuit - Tel. 318 - Colijnsplaat Komt dan eens kijken bij Achterstraat - Colijnsplaat Op alle Sint Nicolaas cadeautjes zegels een ballpoint gratis C. J. TILROE VAN DE BAZAR TE WISSEKERKE LOTEN VAN 50 CENT ALDAAR VERKRIJGBAAR Geboren: 8 Oct. SiminaLena, d. v. Mattheüs van den Berge en Adri- ana Lena Holland. 12 Oct. Blazina Maria, d.v. Lieven Maarsman en Lena Wesseis. 24 Oct. Pieternella Dirkje, d.v. Jozias Geelhoed en Lijn tje Helena Snoep. Jacomina Elisa beth, d.v. Pieter de Smit en Catha- rina Korshuize. Getrouwd: 10 Oct. Adriaan Jacob de Smit en Susanna Johanna van Goudswaard. Overleden: 29 Oct. JoppaPieter nella de Regt, 91 jr, wed. van Jan Schrier. Pieter van der Weele, 72 jr. Zondagdienst artsen. A.s. Zondag doen dienst Dr Janssen en Dr Bruynzeel. Rode Hoestpoeders van Mijnharde Doos 47 et. Met gevoelens van grote vreugde en dankbaarheid, geven wij kennis van de geboorte van onze zoon en broertje Marinus. P. G. van der Weele. M. A.S. van der Weele- Dekker. Clara. Colijnsplaat, 14 November 1951. Voorstraat A 56. Jan A. Kastelein en Neeltje Baas geven hierbij kennis van hun voor genomen huwelijk, waarvan de vol trekking D.V. zal plaats hebben op Donderdag 6 December a.s., des namiddags te 3 uur. Huwelijksinzegening in de Ned. Hervormde Kerk te Nieuw en St- Joosland, door de Weleerwaarde Heer ds H. Pijnacker Hordijk, des namiddags te 3.30 uur. Gelegenheid tot feliciteren op de trouwdag van 7.30 tot 8.30 uur in de zaal „De Roode Leeuw". Geersdijk, C 32 N. en St-Joosland, Molendijk 19 14 November 1951. Toekomstig adres: Geersdijk, C 30 Op Donderdag 22 November hopen onze geliefde ouders, behuwd- en grootouders G. Clement en W. A. Clement-Verburg hun 40-jarige echtvereniging te herdenken. Dat ze nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen, behuwd- en kleinkinderen. Kamperland, November 1951. Heden overleed plotseling, tot onze diepe droefheid, onze innig geliefde man en vader, zoon, broeder, behuwdbroeder en oom, de heer Simon de Korte, in de leeftijd van ruim 40 jaar. Uit aller naam, M. H. de Korte- Cense. Siem. Colijnsplaat, 10 Nov. 1951. De teraardebestelling heeft Woensdag 14 Nov. om 2.30 uur plaats gehad. Heden werd plotseling uit ons midden weggenomen, onze voorzitter, de heer Simon de Korte, in de leeftijd van ruim 40 jaar. Zij die hem gekend hebben weten wat wij in hem verlie zen. Zijn nagedachtenis zal steeds bij ons in ere blijven. Namens het bestuur en leden van de buurtvereniging „West". Colijnsplaat, 10 Nov. 1951. De teraardebestelling heeft plaats gehad op Woensdag 14 November. Plotseling werd uit ons mid den weggenomen, onze innig geliefde man en vader Cornelia Breure, in de leeftijd van 52 jaar. A. P. J. Breure - Priester. M. A. van den Berg- Breure. J. C. van den Berg. A. A. P. Breure. W. van den Hoek. Wissekerke, 12 Nov. 1951. De begrafenis heeft plaats gehad op Donderdag 15 Nov. Heden werd plotseling van ons weggenomen, onze gelief de broeder, zwager en oom, de heer Cornelia Breure echtg. van A. P. J. Priester. Namens allen, Fam. Breure. Fam. Priester. Wissekerke, 12 Nov. 1951. Heden werd plotseling weg genomen mijn geachte patroon, de heer C. Breure, in de ouderdom van 52 jaar. Zijn aangename omgang zal mij steedsin herinnering blijven. H. C. Schrier. Wissekerke, 12 Nov. 1951. Met groot leedwezen geven wij kennis van het plotseling overlijden van onze geachte voorzitter, de heer C. Breure. Bestuur afdeling Wissekerke van de Z.L.M. Het bestuur van de Kring Noord-Beveland der Z.L.M. geeft met leedwezen kennis, dat op 12 November 1951 plot seling is overleden, hun geacht medebestuurder, de heer C. Breure, in de leeftijd van 52 jaar. Namens het bestuur voornoemd, G. M. F. Bom, voorzitter. M. de Regt, secretaris. Wissekerke, 12 Nov. 1951. Dr Bruynzeel neemt waar. Met diep leedwezen geven wij U kennis van het plotse ling overlijden van onze ge achte secretaris, de heer C. Breure. Namens de afdeling Noord-Beveland der Prov. Gezondheidsdienst, C. J. de Kam, voorzitter. Voor de deelneming, ons betoond voor en na het overlijden van onze geliefde moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder Wed. J. P. Schrier-de Regt, betuigen wij onze hartelijke dank. In het bijzonder aan dokter Janssen en zuster Krello voor de medische hulp en de langdurige verpleging. Fam. Van de Linde - Schrier. Kortgene, November 1951. Voorstraat 116. Mijnhaidt's Hoofdpijnpoeders. Doos 47 cent Maak nu reeds uw keuze uit onze sortering melk of puur, per stuk 55 cent. F. Flipse, Wissekerke. Witte as en fijne geur stelt toch zeker niet teleur 1 En daarom vriend, koopt hier gerust „Antonio" sigaren, ook in Cederen-fust. Aan de sigaren wordt zo U weet, door mij de uiterste zorg besteed. Voor eik wat wils, voor ieders smaak zijn ze verkrijgbaar in de zaak. Beleefd aanbevelend, Kaaistraat 180, Kortgene. Kunt u uit onze voorraad niet slagen, dan nemen wij u mee naar de meest moderne toonzalen van diverse fabrieken die ons ten dienste staan en waar u met vakkundige voorlichting wordt gediend. Voor uw Sint Nicolaas bij aankoop van minstens 5 meter flanel Creme flanel f 1.49 katoen Gekleurd flanel f 1.79 schortebont Zwanendons f 1.69 Gestreept flanel f 1.59 üanzepoortstraat 23 Gebloemd flanel f 2.49 Goes Schortebont f 1.98 Graslinnen, 150 cm br. f 2.95 Graslinnen, 160 cm br. f 3.25 per meter is te Kamperland te bezichtigen van Maandag 19 tot en met Woens dag 21 November in de etalage van M. D. van Halst, Veerweg

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1951 | | pagina 5