Era-televisie De bazar Keuring R Oe Smid staat steeds voor II klaar Firma J. Verlang Zonen, Colijnsplaat Firma J. Verburg Zn Ook vandaag J. M. Contant - Colijnsplaat Singer Maatschappij hand-, trap- of electrische naaimachines 26 en 27 Oct. Zorg daarom voor een goede kachel Hallo Hallo televisie-uitzendingen Ook voor allo moderne land hou wwerktuigen nieuw of reparatie naar de smid kunt u nog profiteren van onze heropeningsaanbieding Te bezichtigen bij dhr DKoets te Kortgene, welke u de nodige inlichtingen verstrekt verovert Noord-Beveland Gazelle - Gruno Fongers KH. Schippers Vergadering uitvoering van E.M.M.? slachters-voorladder keukenkachel een net meisje een nette werkster. Er is weer een in de maand Haarden - Haardkachels Kookkachels - Kookhaarden Luikse Siersalamanders levens 2 gebruikte haardkachels 1 gebruikte Siersaiamander Alle soorten emaille Aanbevelend, Hebt u onze nieuwe gebakjes al gezien en geproefd? Aanbevelend, Brood- en Banketbakkerij - Kruidenierswaren Vanaf heden kunnen wij u weer uit voorraad leveren Gemakkelijke betalings-condities Ook op Kortgene gaven wij een geslaagde demonstratie met ons televisie-apparaat BX 311 U in „De Stadswijnkelder" waarvan de prijs f 985.— bedraagt Onze speciaal gebouwde atenne (volgens eigen ontwerp) verzekert u een prima ontvangst Wij geven u vrijblijvend alle inlichtingen en deskundig advies Telefoon K 1199 - 266 van „Wilhelmina" te Colijnsplaat wordt niet gehouden op 27 en 28 October, zoals abusievelijk in de advertentie op de achterpagina staat vermeld, maar op In rijwielen hebben wij uitsluitend de eerste klas merken Ook de verschillende onderdelen, zoals banden, jasbeschermers, zadels, kettingkasten enz., alles van prima kwaliteit, verkrijgbaar bij van de afdeling E.H.B.O. te Kamperland in het Gemeentegebouwlje op Donderdag 25 October a.s. 7 uur n.m. voor de leden en zij die zich dan alsnog tot lid of donateur wensen op te geven. Het voorlopig bestuur. U denkt toch wel aan de In „De Stadswijnkelder" hedenavond? Opgevoerd wordt het succes-blijspel „Een nieuwe veearts". Aanvang 7 uur. van 1'/2 jarige hengsten en merries. Lijstjes vanaf heden verkrijgbaar bij Iz. van Maldegem, Kortgene. Inzenden voor 10 November 1951. Een nieuw seizoen, dus ook een nieuwe serie radio-toestellen In iedere prijsklasse, vanaf f 175. tot en met f 580.—. Kom eens in onze etalage kijken. Wij zijn ruim gesorteerd. FA J. VERBURG ZN Colijnsplaat - Tel. 266 In huishoudelijke artikelen zijn wij ruim gesorteerd. Wij hebben o.a.: Vegla-inmaakglazen van '/2 t.e.m. 2 liter, losse deksels, ringen en klemmen, steriliseerketels en -ther mometers. Ook een grote voorraad emaille artikelen, waaronder em mers, ketels, wasteilen met voet, gaspannen, compöte-schalen, koffie- en theepotten, drinkkroezen, saus lepels, koffiefilters, enz. Van het fijne Brabantia huishoudgerei heb ben wij momenteel voorradig brood trommels in groen, crème en blauw, vensterbussen groot en klein, koffie-, thee- en suikerbussen, kleine spe cerijbusjes en stofblikken. Verder hebben wij huishoudtrappen, strijk planken in verschillende prijzen, kachel- en handdoekrekjes, messen bakken, wand- en schootkoffiemo- lens en vele andere artikelen. K. H. Schippers - Kortgene Verloren op de kop van de oprit bij Hage, Colijnsplaat. S.v.p. kennis te geven bij Van Gilst, weger of bij bode Ketelaar, Wissekerke. Te koop als nieuw. P. M. KETELAAR, bode, Wissekerke. Terstond gevraagd werkster aanwezig, was buitenshuis. BAKKERIJ D. KOPMAN, Kortgene. Biedt zich aan AdresWED. DE WIT, Kamperland. (Zaterdag na 5 uur thuis). Wij zijn ruim gesorteerd In de bekende merken, als Jaarsma, Beckers, Faam en Hama Een pracht haard vanaf f 200.- Een kookhaard vanaf f 176.50 Tevens verzorgen wij al uw kaoheiwerk Telefoon 266, Colijnsplaat Bezoekt Hotel „Zeelandia" voor elke Dinsdag- en Vrijdagavond van 8 tot 10 uur Ruime keuze in M. LEENPOEL, SMEDERIJ, VEERWEG B 234, KAMPERLAND

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1951 | | pagina 3