K. H. Schippers, Kortgene. K. K. SCHIPPERS KORTGENE De Smid staat steeds voor U klaar FA J. VERBURG ZONEN VERLOREN GRENZEN WERKKLEDING electr. wasmachine 2 October vangen de televisie-uitzending en aan Wij hebben steeds in voorraad een ruime keuze prima Kapokmatrassen Interieur bedstellen met kapok-kussens en de bekende Cleco- matrassen met aparte rand Wollen dekens Gewatteerde dekens Stalen ledikanten Divanbedden FA D. DE PREE ZONEN - COLIJNSPLAAT Homeeide D.D.T. oplossing, snel en lang nawerkend spuit- middel ter verdelging vanvlidgen, muggen, motten, vlooien, wespen, mieren, kakkerlakken, zilvervisjes, wandluizen en andere insecten, in kleine en grote flessen. Koperen en blikken spuiten, vliegenklappers, muizen- en rattenklemmen, Finirat pasta en vloeistof tegen ïatten en muizen, onge vaarlijk voor andere dieren en mensen. Bogena D.D.T. stuifmiddel in pakken. Creoline ter zuivering van uw kip penhokken enz. Groene carbolineum in bussen van 1, 2'/2, en 5 kg. Verfkwasten, bokkepoten, teerkwasten, wasbenzine, gasoline, rijwiel-, naaimachine-, motor- en auto-olie. Rijwiel- lak in verschillende tinten. Vaseline en consistentvet, was beits in flesjes, vernis. Alles voorradig bij Voor een prima plusfourbroek slaagt u bij ons voordelig. W. Koster - Kortgene - Telefoon 291 Ontvangen Ook voor alle moderne landbouwwerktuigen nieuw of reparatie naar de smid W. J, Koster - Kortgene - Telefoon 291 Graslinnen lakens Kastranden Te koop een in goede staat verkerende merk Erres. J. LANSEN, C 70, Geersdijk. Onze reclame-aanbieding 100 gram thee en amandelbonen voor 80 cent wordt wegens het grote succes nog een week voortgezet. F. FLIPSE Levensmidd.bedrijf, Wissekerke. Dan kunt ook U hiervan genieten. Terwijl U rustig in Uw huiskamer zit neemt de televisie U mee naar alle delen van de wereld. Wij beschikken reeds over goede ervaring op het gebied der televisie en geven U vrijblijvend alle gewenste inlichtingen en deskundig advies. Toestellen uit voorraad leverbaar. Colijnsplaat - Voorstraat A 60 - Tel. K 11 99-266 Het bazar-comité te Colijnsplaat maakt hen, die toezegging deden van een handwerk of iets dergelijks, er op attent dit voor of op Zaterdag 6 October 1951 in te leveren bij Mevr. J. Tazelaar- Zonneville, Voorstraat A 65, Colijnsplaat, daar de bazar gehouden zal worden in het laatst van October. van de beste Hollandse fabrieken 180 x220 cm voor slechts f 58.25. Evenaren de Aa-Bé en Zaalberg dekens. 160x210 cm, in prachtige dessins, f 37.95. Zie etalages Vraagt zichtzending aan Telefoon K 1199 - 227 Te koop een overjas z.g.a.n. 15-16 j. een overjas 13-14 jaar een jongenspak (plusfour) 15 j. een paar Quick voetbalschoe nen, no 8, z.g.a.n. J. P. DE PREE, Voorstraat A 83, Colijnsplaat. Wij hebben hierin een ruime sortering voor leeftijd van 10 tot 15 jaar en bij iedere broek een verstellap. cakepannen en -blikken, thermoflessen en kurken, inmaakglazen, ringen, beugels, toestellen en ther mometers, flesopeners, snijboonmolens, tomaten- snijders en komkommerschaven, petroleumstellen, glaasjes en katoen, vergassers, gasaanstekers, vlamverdelers voor de gasvlam, (beschermen uw schotels en schalen), huishoudtrappen en strijk planken in drie verschillende maten, keukenspie- gels, wasketels, asemmers, werkemmers, was- teilen, gieters, akers, slijkmatten, aardappelman den en schepvorken, schoppen, spaden, harken, bietenmessen Zaal Gast Colijnsplaat - Zaterdag 29 September - 8 uur de film Wie het hoorspel heeft gehoord, wil ook de film zien. Manchester jassen en broeken Overalls blauw - grijs - wit Grijze en blauwe jassen Khaki hemden Bakkersbroeken al deze artikelen in alle maten voorradig bij grote maat 180x240, sl. f 9.95 De Goedkope Simon Klokstraat 21 - Goes Boekhandel Markusse, Wissekerke.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1951 | | pagina 3