Firma Wed. C. Dominicus I I L de Waal - Colijnsplaat uw Optica jGzrffym Keuring en herkeuring maten, gewichten en meetwerktuigen TANDARTS FEENSTRA Zaterdag 9 Juni afwezig trapnaaimachine en handnaaimachine. wijnen, likeuren en gedistilleerd bij Vakkundige aanpassing van eik briirecept Zeiss-Punktaii-Dopot U komt vandaag natuurlijk ook een kijkje nemen in onze nieuwe zaak tisifowtLKqpedn mp, düiüm stec&z Ledenvergadering MAISON AUBERT Herijk van maten en gewichten van Burgemeester en wethouders van KORTGENE maken bekend: dat dit jaar voor de herkeuring van maten, gewichten en meetwerktui gen zitting zal worden gehouden: te Kortgene op Woensdag 13 juni a.s. van 10.30—12 en 13—16.15 uur voor Kortgene (dorp) in het gym nastieklokaal der O.L. school; te Colijnsplaat op Maandag 18 Juni a.s. van 10—12 en 13—16 uur voor Colijnsplaat in de openbare lagere school; te Kats op Dinsdag 19 Juni a.s. van 11—12 en 13—14 uur voor Kats in het gymnastieklokaal der openbare lagere school. Aan belanghebbenden wordt in herinnering gebracht: lé dat de maten, gewichten en meetwerktuigen schoon, droog en roestvrij moeten worden aangebo den om onderzocht te kunnen wor den; dat ijzeren maten van binnen en van buiten geverfd moeten zijn, koperen gewichten afgewassen en ook de gaten gereinigd. IJzeren gewichten mogen niet gepotlood zijn, doch moeten roestvrij gemaakt zijn en daarna ingewreven met gekookte lijnolie; 2e dat de maten, gewichten en meetwerktuigen voor 1 October 1952 gestempeld moeten zijn met de Iet ter t en dat er, bij verzuim of ver hindering om van de zitting gebruik te maken, nog gelegenheid bestaat maten, gewichten en meetwerktui gen te laten herkeuren aan het ijkkantoor te Middelburg op de 2e Donderdag en de daarop volgende Vrijdag van elke maand; 3e dat de maten, gewichten en meetwerktuigen, welke worden ge stempeld met het afkeuringsmerk .iilllllllllh,.' niet in winkels enz. mogen worden teruggebracht; 4e dat ten bate van 's rijks schat kist betaald moet worden voor het onderzoek van maten, gewichten en meetwerktuigen (keurloon) en voor het justeren van gewichten (justeer- loon) 5e dat de milligram-gewichten niet op de herkeuringszitting maar alleen aan het ijkkantoor herkeurd kunnen worden. (De gezegelde en velop, afgegeven bij de vorige verificatie, moet met de gewichten franco per post worden opgezon den, daar de gewichten anders aan de eisen, gesteld voor de nieuwe, moeten voldoen. Een postbewijs tot een bedrag, overeenkomende met de som van 20 cent voor elk gewicht, moet zijn ingesloten. Dit bedrag kan ook op postrekening no 425038 van ijkkantoor te Mid delburg worden gestort). Kortgene, 9 Juni 1951. Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester, A. A. Schuit, de secretaris, Tazelaar. KORTGENE Te koop prima Singer Koopje. M. P. SLIMMEN Gzn, Achtersingel 42, Middelburg. n p Korte Kerkstraat no 8 - Goes - Tel. no 2665 Wij zijn ruim gesorteerd in binnen- en buiten landse likeuren Neemt u ook eens proef, en u zult tevreden zijn Alles wordt u franco toegezonden Beleefd aanbevelend, Wed. C. Dominicus in 't hartje van de Lange Vorststraat no 57 en 66 Telefoon 2094 - Goes Wij hebben een bril voor iedere beurs! Ziekenfondsleverancier I I MNÜB 0UW- IOAGENS GARAGE AUTOPAN DEL-VERKOOP OLIE EN BENZINE TEL.' 287. NA 6DDR: 324 COLUNSPLOflT van „Het Groene Kruis" en de Wijkverpleging op Dinsdag 12 Juni a.s. 's avonds 8 uur in hotel „De Kroon" te Wissekerke. Agenda Opening. Notulen. Ingekomen stukken. Jaarverslagen penningmeester en wijkzuster. Bestuursverkiezing. Voorkomende zaken. Sluiting. Trouwe opkomst gewenst! Namens het bestuur, J. L. j. Bruynzeel, voorzitter. I. Tange, secretaris. Prima Jonge Hennen en Een den, met volle 8 dg. garantie. Alle rassen 12-weekse Hennen f 3.50 p. st. Jonge Khaki Campb. Eenden a. en t. de leg f 3.— per stuk. Pluimveebedr. „De Molen", Vee- nendaal. Dirksmitsstr. 26b (bovenhuis) Rotterdam, Telefoon 20235 Ruim 30 jaar gevestigd. Patent-Geneesmiddelen Gummiwaren. Vr. gratis inl.toez. onder blan co couvert. Gratis spreekuur dag. van 10—8 uur. Burgemeester en Wethouders van Wissenkerke maken bekend, dat de herijk van maten en gewichten zal plaats hebben te: Kamperland op 11 Juni 1951 van 11-12 en van 13-16 uur in het ge meentegebouw. Wissekerke op 12 Juni 1951 van 11-12 en van 13-16 uur in het gymnastieklokaal der openbare la gere school. De aandacht wordt er op geves tigd, dat buiten deze zitting alleen nog gelegenheid tot herijk bestaat door aanbieding aan het ijkkantoor te Middelburg op de 2e Donderdag en de daarop volgende Vrijdag van iedere maand van 9-12 en van 13.30-16.30 uur. Wissekerke, 9 Juni 1951. Burgemeester en wethouders voornoemd, J. J. van der Maas, burgemeester. N. D. van der Heijde, secretaris.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1951 | | pagina 4