inboedel E. C. de Regt nederlaagwedstrijden J. van Halst Zoon woonhuis Zaterdag 9 Juni 1951 D. SCHIPPER Gazelle of Gruno? K1199-289 publiek verkopen: bezoekt a.s. week het eiland jonge hennen herencostuums jongens pakjes plusfourbroeken fantasiebroeken regenjassen tweedjassen enz. pracht rijwiel Fa J. Ver burg Zn, Colijnsplaat Wat zal het zijn K. H. Schippers. Kortgene. en. G. Bruël's Bloemenhuis, Goes Specialiteit voor alle bloemwerken, voor alle gele genheden en voor iedere beurs Varkensenten tegen vlekziekten Hedenmiddag Bevelanders II - Kats II Bevelanders I - Kats I Chr. Ulo-school Wissekerke wandelwagen School met de Bijbel Uti' S&uxp/€ahtec iS BE V STELLEN! Bekendmaking. Sanbella Corsetten en B.H.'s C. Hoogerheide Colijnsplaat schuur en erf i.g.st.z. kinderwagen. Chr. Bouterse J. A. Duine en A. J. Duine-Lamain zeggen, mede namens wederzijdse ouders, hartelijk dank voor de veie blijken van belangstelling voor en bij hun huwelijk ondervonden. Kamperland, Juni 1951. Veerweg B 186. Voor de vele gelukwensen, ont vangen op mijn 90ste verjaardag, zeg ik allen hartelijk dank. Inzon derheid burgemeester Van der Maas en het muziekgezelschap „Ons Ge noegen". M. Begthel. Kamperland, Juni 1951. B 196. Mijn hartelijke dank aan allen, die mij op mijn verjaardag weer ge luk wensten. L. G. Gelderman. Kortgene, juni 1951. Deurwaarder G. HEIJBOER te Kortgene zal op nam. 2 uur aan de garage van Gebr. Zwemer te Kamperland, voor de heer P. Besuijen te Colijnsplaat, wegens vertrek naar Canada de goed onderhouden als: linnenkasten, dressoir, tafels, crapeauds, stoelen, spiegels, lamp, boekenkastje, kachel, radio, 2 houten ledikanten, 2 kinderledi kanten, ijzeren ledikant, matras sen, huistrap, straalkachel, kleer- kisten, 5 rijwielen, gias- en aar dewerk, oliestellen, spekkuip, was- en schuurgerief, arbeiders- en tuingereedschap en wat ver der zal worden aangeboden. Te bezichtigen vanaf 1 uur. Stomen - verven triploneren plisseren - tapijtreinigen stoppage Leliestraat 19 - Telefoon 3286 Middelburg Nog af te geven verschillende rassen. Ook te ruilen tegen slachtkippen. C. A. GROENLEER Achterstraat A 169, Colijnsplaat. Nog mooie, goedkope Wissekerke, telefoon 351. Lid Ned. Gen. van Accountants Wij houden uw boeken bij en vullen uw belasting-aangiften in /Coint ~LL even yeaten, cjjulleu ir/y 1 lezeelen? Kantoor: Koningstraat 4 - Goes - Telefoon 2220 Wij hebben voor u een Prima merken als: Phoenix, Empo, juncker en Union Tevens ruim gesorteerd in autopeds en alle rijwielonderdelen. Reparaties binnen de kortst mogelijke tijd klaar. Telefoon 266 H.H. Wielrijders Reeds tientallen jaren hebben ze hun kwaliteit bewezen. Ook hun lak- en nikkelwerk werd niet geëvenaard. Dit Is er thans nog niet minder op geworden. Koopt daarom een dezer voorradige merken bij <=r\Joat ïMtaaLvo IL, llaetPiwetl één adres St Jacobstraat 44, Telefoon 2688 Opgeven van de varkens liefst voor 16 Juni a.s. bij de bekende adressen. Voor Geersdijk bij A. Tollenaar C 49. C. J. HOEK, dierenarts, Kortgene, Telefoon K 1108-308. Aanvang 3.45 uur. Aanvang 5.30 uur. Sportliefhebbers komt allen 1 De Holland-Amerika-Lijn te Rotterdam is de enige en meest confortabele Neder landse scheepvaartmaat schappij voor passagiersver voer naar Amerika en Canada, Inlichtingen verstrekt de al leenvertegenwoordiger voor -Noord-Beveland, deurwaar der G. Heijboer te Kortgene. C. Westerweele en P. Bouterse heb ben voor bovenstaand geen bevoegd heid. Opleiding voor Mulo-diploma. Aanmelding van leerlingen die de zes klassen der lagere school doorlopen hebben bij het hoofd der school H. van Elven. Julianastraat. Te koop in goede staat. Te bevragen bij de agent van dit blad te Kortgene. Voor het strand! zandemmertjes vanaf 58 cent schopjes zandvormen strandballen zonnebrillen - zonnekleppen Zie etalage F. FLIPSE WISSEKERKE te Colij'nsplaat. De aangifte van nieuwe leerlingen voor de cursus die met September aanvangt, zal plaats hebben op Zaterdag 16 Juni. Het hoofd der School houdt daartoe zitting van 's avonds 7 tot 8 uur in de school. De kinderen moeten voor 1 Oc tober de leeftijd van 6 jaar heb ben bereikt. Trouwboekje meebrengena.u.b. Het bestuur. .Al®-. DEkliNS Wissekerke, telefoon 341. Het bestuur van de C.V. Weegbrug te Kamperland maakt bekend dat vanaf 11 tot en met 16 Juni a.s. geen wegingen kunnen plaats hebben wegens de jaarlijkse schoonmaak. Het bestuur. Kamperland, Juni 1951. De meest perfecte pasvorm en de langste levensduur. Toch het laagst in prijs. In vele modellen verkrijgbaar bij Uit de hand te koop Vlietepolder A 272. Te aanvaarden dadelijk na de be taling. Te bevragen E. G. de Regt, Le pelstraat A 32, Wissekerke. Te koop Te bevragen agent van dit blad te Kortgene. Telefonisch aangesloten onder nummer Lepelstraat A 23, Colijnsplaat.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1951 | | pagina 3