grote partij afbraak heden Zaterdag 24 Maait 1951 O, Rijkspostspaarbank Onze voorjaars-etalage is gereed L. Tange - De Kleine Bazar Wissekerke PREDIKBEURTEN HOOFDPIJN? 4° Psalmboekjes Alle bankzaken meisje voor de huishouding publiek verkopen: een geschenkkaart van fi. 1.- U vindt daarin een uitgebreide sortering gordijnstoffen - vloerkleden balatum en zeil - deurmatten - tafelkleden schoorsteen- en dressoirlopers cocoslopers en -matten enz. Komt eens zien, de prijzen zullen u meevallen Geref. Gem. Kamperland. Zaterdagavond 7.30 uur student Cabaret van Rotterdam. Geref. Kerk Wissekerke. 10 en 2.30 uur ds P. van Til te Middelburg. Geref. Gem. Kortgene. Zondag 25 Maart 10, 2.30 en 6 uur de heer Cabaret van Rotterdam. Dinsdag 27 Maart 6 uur ds W. de Wit van Middelburg. Zondagdienst artsen. Zondag a.s. doen dienst Dr L. P. Maas en Dr V. 't Hart. De Heer en Mevrouw A. Mulder- Verburg geven hierbij met blijdschap kennis van de geboorte van hun dochter Johanna Wilhelmina. Wissekerke (Z.), 19 Maart 1951. Heden, 24 Maart, hopen on- j) ze geliefde ouders V Adriaan C. Zwemer V en Cornelia Verburg hun 25-jarige echtvereniging te herdenken. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun zo dankbare kinderen Wim en Janny. Kees en Jo. H. Scherp- Zwemer. P. Scherp. Marie. Sanny. Kamperland, 24 Maart 1951. Voor de vele en hartelijke ge lukwensen voor en bij ons huwe lijk ondervonden, betuigen wij onze hartelijke dank. J. H. de Fouw. P. de Fouw - Bre&s. Colijnsplaat, Maart 1951. Getroffen door de zeer vele en hartelijke bewijzen van deelneming, ondervonden na het overlijden van mijn lieve man en der kinderen zorgzame vader Jacobus Adriaan Kallewaard, betuig ik u, ook mede namens de familie, mijn oprechte dank. M. Kallewaard - van den Dool. Colijnsplaat, Maart 1951. Mede namens onze ouders, broers en zusters danken we allen harte lijk voor de grote belangstelling, betoond bij onze thuiskomst uit In donesië. D. de Vos. C. de Vos. Colijnsplaat, Maart 1951. Bij mijn thuiskomst uit lndië dank ik allen hartelijk voor de be langstelling. G. de Jonge. Kortgene, Maart 1951. Soldaat M. Kramer zegt, mede namens zijn ouders, meisje, broers en zusters, hartelijk dank voor de vele belangstelling bij zijn terug keer uit Indonesië ontvangen. Kortgene, Maart 1951. berijming Kaspers Uit voorraad leverbaar JOH. VERBURG - KAMPERLAND Coöperatieve Boerenleenbanken „COLIJNSPLAAT" te Colijnsplaat Tel. (K 1199)-228 Postrek. 316389 „WISSENKERKE" te Kamperland Tel. (K 1107)-325 Postrek. 365567 De Rekening-Courant, ook voor het platteland Soldaat L. W. Anthonisse zegt, mede namens zijn ouders, meisje, broers en zusters, hartelijk dank voor de vele belangstelling, onder vonden bij zijn thuiskomst uit In donesië. Kortgene, Maart 1951. Gevraagd voor 3 ochtenden per week. TANDARTS FEENSTRA, Kortgene. Deurwaarder HEIJBOER te Kortgene zal nam. 1 uur te Kamperland voorde heer C. Westdorp alsplanken, balken, palen, ribben, latten, deuren, schutten, biels, schuurtjes, brandhout, enz. p 1 April a.s. bestaat de Rijkspostspaarbank 70 jaar. Voor millioenen landgenoten zijn in die tijd de letters RPS een ver trouwd begrip geworden. De jarige wil deze belangrijke dag niet ongemerkt voorbij laten gaan - en vooral de jeugdige spaarders daarbij betrekken Aan alle kinderen, die op 1 April 1951 nog geen 13 jaar oud zijn en die een RPS-spaarbankboekje hebben, biedt de Rijkspostspaarbank op zijn verjaardag aan. Voor ieder kind, dat zo'n geschenkkaart wil ontvangen, kan men éénmaal de coupon van deze advertentie, duidelijk en volledig in gevuld, uiterlijk 31 Maart in 'n ongefrankeerde enveloppe opsturen aan de Directeur van de Rijkspostspaarbank, Amsterdam Z. Op de enveloppe moet in de linker bovenhoek „70 jaar R P S" worden geplaatst 1 Zijn er meer kinderen in bet gezin, dan kunnen de ver zoeken om toezending van een geschenkkaart mét de verlangde gegevens en het nummer van de coupon op 'n briefje worden geschreven en bijgesloten. De geschenkkaarten zullen in de loop van April en Mei worden toegezonden. Ze zijn tot 1 Sept. 1951 geldig en moeten dus vóór die datum worden ingelegd op het spaarbankboekje bij de Geschenk van opvoedende waarde om Lij feestelijke gelegenheden aan jongens en meisjes te geven: RPS geschenkkaarten in de waarden van fl. 1.en fl. 2,50. Het bedrag kan uitsluitend op een spaarbankboekje van de RPS worden bijgeschreven. Geschenk- kaarten zijn aan elke postinrichting verkrijgbaar. Coupon No. 7115 Hier langs afknippen. Naam Voornamen (voluit) Geboortedatum Straat Woonplaats Spaarbankboekje Kantoornaam nummer

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1951 | | pagina 2