competitie-wedstrijden Algemene Vergadering D. SCHIPPER PREDIKBEURTEN Zondag 18 Maart Kortgene II - Kwadendamme II Kortgene I - Luctor I Een aankomend meisje gevraagd manden. Kamer(s) Plakkaatverf en tekeninkt Alle bankzaken Coöperatief IC even ytu/en, ej j uilen wij IC l ej velen 'Ja sJl. 9TiCVedrPcjt Qc Zaal „De Stads wijnkelder" „Pietje de Kolenboer" Na afloop baI der Coöperatieve Boerenleenbank „Wissekerke'1 gevestigd te Kamperland. Met de feestdagen op reis? We hebben een uitgebreide collectie koffers, reis- en handtassen voor u.- L. TANGE „De Kleine Bazar", Wissekerke. De collecte voor het Leger des Heils op Noord-Beveland wordt door ondergetekenden hartelijk aan bevolen. Burg. A. A. Schuit, Kortgene. C. L. Maas, Kortgene. L. P. Maas, Colijnsplaat. L. G. Gelderman, Kortgene. Ds A. Postma, Kamperland. M. W. van Arenthals, Kats. Ds G. van Schuppen, Kortgene. Geref. Kerk Wissekerke, 10 en 2.30 uur cand. L. de Nood te Middelburg. Geref. Gem. Colijnsplaat. A.s. Woensdagavond 7 uur ds W. de Wit van Middelburg. Heden werden wij verblijd met de voorspoedige geboorte van ons dochtertje Paulina Helena. J. G. Th. de Kam. E. A. de Kam- Meulenberg. Kamperland, 9 Maart 1951. Hendrik W. Harmsen en Johanna Leendertse geven u hiermede kennis van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats hebben op Woensdag 28 Maart a.s., des na middags 3 uur te Kortgene. Wissekerke, Voorstraat A 18, Colijnsplaat, Zuidkerkstr. B124, 15 Maart 1951. Toekomstig adres: Voorstraat A 18 te Wissekerke. Heden overleed, zacht en kalm, onze geliefde moeder, behuwd-, groot- en overgroot moeder Hendrika Verhulst (wed. van Willem Brouwer), in de leeftijd van ruim 87 jaar. Namens de diep bedroefde familie, Jacobus Brouwer. Colijnsplaat, 15 Maart 1951. De begrafenis zal plaats heb ben op Maandag 19 Maart, des namiddags 2 uur. Onze hartelijke dank, ook namens onze kinderen, voor de vele geluk wensen die wij bij ons 40-jarig hu welijksfeest mochten ontvangen. H. J. Vogelaar. A. Vogelaar- Markusse. Kortgene, Maart 1951. FAMILIE C. VOGELAAR zegt hartelijk dank voor de vele bloemen en grote belangstelling, die zij op 9 Maart j.l. mocht ont vangen. Kortgene, Maart 1951. Ondergetekenden betuigen langs deze weg hun oprechte dank voor de hoge onderscheiding, die zij op 7 Maart j.l. mochten ontvangen we gens hun 45- en 40-jarige dienst betrekking op „Rusthoeve". Inzon derheid zeggen zij dank voor de vele blijken van belangstelling, in het bijzonder van de heer en mevr. P. J. Bom - van Oeveren ondervon den. P. van Gilst. P. Koster. Colijnsplaat, Maart 1951. Voor de vele blijken van deel neming, ontvangen na het overlij den van onze lieve man, vader, be huwd- en grootvader, de heer Pieter Verburg, betuigen wij onze hartelijke dank. Wed. J. J. Verburg - Janse en kinderen. Colijnsplaat, Maart 1951. Voor de vele bewijzen van deel neming, ons betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van onze geliefde en onvergetelijke moeder en behuwdmoeder, mejuffrouw Maria Israël (wed. van W. Verhulst), betuigen wij onze hartelijke dank. Inzonderheid aan dokter Bruynzeel voor de geneeskundige hulp en zus ter Weststrate voor de liefdevolle verpleging aan haar bewezen. A. M. Verhulst. M. C. van der Moere- Verhulst. P. J. van der Moere. Kamperland, Maart 1951. Onze hartelijke dank voor de vele blijken van belangstelling op 7 Maart ondervonden bij onze 30- jarige dienstbetrekking op „Rust- hoeve". In het bijzonder zeggen wij de heer en mevrouw Bom - van Oeveren dank voor hun hartelijke blijken van saamhorigheid. W. van Gilst. A. Koster. Colijnsplaat, Maart 1951. Voor uw tuin hebben wij alle soorten tuin- en bloemzaden in voorraad Bestellingen op gladiolen enz. worden gaarne aangenomen. F. FLIPSE WISSEKERKE Aanvang 1 uur. Aanvang 3 uur. bij P. VAN GILST, melkhandel, Voorstraat A 85, Colijnsplaat. Ondergetekende beveelt zich be leefd aan voor het repareren van Tevens nieuwe te koop. J. W. ALEBREGTSE Nieuwe weg B 4, Colijnsplaat. met volledig pension gevraagd Brieven aan G. E. OVERWEG, Wissekerke. in alle kleuren BOEKHANDEL MARKUSSE WISSEKERKE Coöperatieve Boerenleenbanken „COLIJNSPLAAT" te Colijnsplaat Tel. (K 1199J-228 Postrek. 316389 .WISSENKERKE" te Kamperland Tel. (K 1107)-325 Postrek. 365567 Lid Ned. Gen. van Accountants Wij houden uw boeken bij en vullen uw belasting-aangiften in Kantoor: Koningstraat 4 - Goes - Telefoon 2220 Lange Vorststraat 94 Goes - Telefoon 2938 DRAAGT U INTERLOCK? Wij hebben hierin een ruime keus van de al lerbeste kwaliteiten en de prijzen vallen u mee. Ook in extra grote maten hebben wij steeds voorraad. Lange pantalons met band en elastiek Korte pantalons met band en elastiek Borstrokken korte en lange mouw Hemden lang model, korte en zonder mouw Camisoles ook met kort mouwtje Directoires met boord en elastiek In wol en katoen Jaeger hebben wij nog oude voorraad! Vraagt ook ons gevoerd macco! Beter en goedkoper als gemoltonneerd. WEDERVERKOPERS EXTRA KORTING. Hedenavond Aanvang 7 uur precies Opvoering van het toneelstuk (blijspel) gepresenteerd door de Kamperlandse Toneelvereniging Toegang f 1.plus belasting Verzoeke tijdig aanwezig te willen zijn, daar precies 7 uur het toneelstuk begint Deze vergadering zal worden gehouden op Maandag 2 April 1951, des avonds te 7.00 uur, in het café „Nimrod" te Kamperland. De agenda en verdere stukken liggen vanaf heden voor de leden ter inzage ten kantore der bank. Namens het bestuur, L. J. Hoveijn, voorzitter.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1951 | | pagina 2