Film met Lezing enige inboedel het woon- en winkelhuis het woonhuis Jaarfeest Stamb. Ned. Trekpaard Uitvoering Zaterdag 10 Februari 1951 op Vrijdag 9 Februari a.s. des avonds om 7 uur GRIEP! publiek verkopen: Voorts enig textiel. met schuur en erf Bij inschrijving te koop en erf 200 jonge elzen op 12 en 13 Febr. a.s. 2 gebr. haardkachels wendploeg 6-balks egge. HOEST K. H. SCHIPPERS een haardkachel gebruikte zaaimachine m Wist u dit? Denk om de vergadering van Na afloop bal keukenkachel Heden overleed, zacht en kalm, na een langdurig doch geduldig gedragen lijden, onze geliefde echtgenote, moeder, behuwd- en grootmoeder Catharina Jasperina Flipse, in de ouderdom van 78 jaar. Jacob Visser. J. A. Visser. E. Visser - Groenleer. E. Visser. C. Visser - Koster. M. Moerland - Visser. C. Moerland en kleinkinderen. Colijnsplaat, 26 Januari 1951. De begrafenis heeft plaats gehad op Dinsdag 30 januari. Algemene kennisgeving. Heden overleed te Amster dam, nog onverwacht, tot onze diepe droefheid, onze lieve, zorgzame vader, behuwd- en grootvader, broeder,' behuwd- broeder en oom Lein Alewijnse (wedn. van Maria Anthonisse), in de ouderdom van 71 jaar. J. P. Alewijnse. P. Alewijnse. A. J. E. Alewijnse - Klaverdijk. J. j. Verheijke- Alewijnse. P. Verheijke. Kleinkinderen en verdere familie. Kamperland, 27 Januari 1951. Spuidijk B 88. De teraardebestelling heeft inmiddels plaats gehad op Woensdag 31 Januari. Heden nam de Heere van ons weg, na een kortstondig lijden, onze geliefde broeder en oom Jacob Leendertse, in de ouderdom van 74 jaar. Namens de familie, Wed. J. Geelhoed- Leendertse. Kamperland, 30 Januari 1951. Heden overleed plotseling, tot onze diepe droefheid, on ze lieve moeder, behuwd- en grootmoeder Hendrika Jacoba Luijk, geboren Van Paasse, in de ouderdom van bijna 73 jaar. De bedroefde familie, Ouddorp: G. H. Steur-Luijk. Ds R. W. Steur. Kamperland j. A. Luijk. M. C. Luijk- Reijnhoudt. Wieringerwerf A. j. de Regt- Luijk. M. de Regt. Kamperland: H. A. Luijk. N. Luijk- van Maldegem en kleinkinderen. Kamperland, 31 Januari 1951. Begrafenis heeft plaats Zater dag 3 Februari te 12 uur. in hotel „De Korenbeurs" te Kortgene. Deze avond wordt aangeboden door de N.V. Ned. Kali Import maatschappij te Amsterdam. Eén van de landbouwkundigen dezer maatschappij zal de lezing en film verzorgen. De kalikwestie is op Noord-Beveland zeer actueel en het wordt dan ongetwijfeld een zeer leerrijke en interessante avond. De entrée is gratis. Alle belangstellenden zijn hartelijk welkom. De Vereniging voor Bedrijfsvoorlichting „Noord-Beveland" De Kring Noord-Beveland der Z.L.M. De afdeling Noord-Beveland der C.B.T.B. Mijohardt's Grieppoeders. Doos 45 ct. Gevonden: een zakdoek, enkele handschoenen, twee shawls en twee ceintuurs. Inlichtingen te bekomen Postcomm. Rijkspolitie Wissekerke. Gevonden: 1 paar gebreide hand schoenen, 1 wit linnen kinderschoen tje, 1 kinderportemonnaie met in houd. Rechthebbende vervoege zich bij de Postcommandant der Rijks politie te Colijnsplaat. Notaris J. J. W. KLOP te Kort gene zal op ten verzoeke van de heer Iz. Stok man te Wissekerke a. om 2.30 uur te zijnen huize ais: tafels, stoelen, keukengerief, kachels, ledikant, spiraalmatras, bed, dubbele wastafel, herenrij wiel enz. 3 maanden crediet. b. dadelijk na afloop der verkoping in hotel „De Kroon" aan de Dorpsdijk A 189 te Wisse kerke, groot 1,80 are. Bezichtiging in overleg met ver koper. Betaling uiterlijk 10 Maart a.s. Aanvaarding na betaling, vanaf 17 Februari in eigen gebruik. met het eeuwigdurende erfpachts- recht van de grond te Kamperland, Spuidijk B 88, groot 1 are 61 c.a., eigendom der erven Alewijnse. Be houdens toestemming B. en W. te aanvaarden bij de betaling. Briefjes in te leveren ten kantore van deurwaarder G. Heijboer te Kortgene, voor of op 10 Februari, alwaar nadere inlichtingen zijn te bekomen. Te koop voor haag-beplanting. K. C. DE FOUW, Colijnsplaat. van de gezamenlijke Ned. Herv. meisjesverenigingen te Wissekerke Kaarten voor donateurs kunnen worden afgehaald op 6 Febr. a.s. van 3—4 uur in de consistoriekamer van de Ned. Herv. Kerk. De overgebleven kaarten zullen worden verkocht. Hiervoor vervoege men zich aan de Pastorie op Woens dag 7 Febr. tussen 3 en 4 uur. Te koop een gebruikte en een gebruikte M. LEENPOEL, smederij, Kamper land, telefoon 336. Rode Hoestpoeders van Mijnhardt Doos 45 ct. Ja we hebben zojuist weer ontvangen: alle soorten naaimachinenaalden, ook de dunne, lederen riempjes riemhaken veertjes en schuitjes klosjes en pennen pistons spanningschijven sleutels en gummiringen olie en spuitjes KORTGENE Te koop te bevragen bij iz. VAN DER MOE- RE, Kamperland. Te koop W. LEENPOEL Jz., smid, Kamper land. Sparen op uw huishoudgeld kunt u door het kopen van VéGé artikelen met 10 °/0 korting en toch prima kwaliteit. Lees de VéGé-krant welke u gratis wordt bezorgd. F. FLIPSE Levensmidd.bedrijf, Wissekerke. Wij hebben de alleenverkoop gekregen van de van ouds bekende Crown vulpennen. Dus hebben wij voor elke mens, een pen naar wens. BOEKHANDEL MARKUSSE WISSEKERKE op 5 Februari te Kortgene. Aanvang 9.30 uur. In de „Stads- wijnkelder". Namens het bestuur, Iz. van Maldegem. V.V. COLIJNSPLAATSE BOYS Vrijdag 9 en Zaterdag 10 Febr. bij dhr Gast met medewerking van de toneelvereniging T.I.G. Opgevoerd wordt „Het smeulende vuur" toneelspel in 3 bedrijven. met muziek „The Merry Boys" Aanvang Vrijdag 7.30 uur, Zaterdag 7.00 uur. Entree f 1.25, bel. inbegr. Kaarten aan de zaal. Te koop een zo goed als nieuwe wit emaille. J. J. BUIJZE, B 269, Kamperland.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1951 | | pagina 3