GAZELLE BANDEN „Sanbella" Corsetten en B.H.'s Een product der Sunlight Fabriehen Algemene ledenvergadering een arbeider K. H. SCHIPPERS KORTGENE van het bekende speciaalhuis fa S. Meeuwsen te Goes, hebben wij vanaf heden in voorraad C. Hoogerheide - Voorstr. A 61 - Colijnsplaat Presteert 50% meer! 't Schuimt tijk! U heeft minder nodig, U werkt goedkoper! Heerlijk frisse genr! Ook dit maakt het afwassen tot een genoegen. Dit prachtige, nieuwe product staat onder volledige garantie van de Sunlight Fabrieken. Uw win keiier heeft het. Prijs slechts o. Uiterst zacht vcor de handen Geen schrale handen meer na de afwas u. Talrijke gebruiksmogelijkheden Vatenwas, allerlei schoonmaak werkjes, tapijten reinigen enz. Hèt middel voor het wassen van wol en zijde! P 33.2.54 Het nieuwe vloeibare Presto komt uit hetzelfde gezin als Presto in poedervorm, het populaire afwas- middel, dat 27 ct. per royaal pak ver krijgbaar is. Afdeling Wissekerke der Z.L.M. op Woensdag 31 Januari 1951 in hotel „De Kroon", aanv. 6 uur. Agenda Opening, voorzitter. Notulen en jaarverslag. Rekening en verantwoording van de afd. en poterbewaarplaats. Verkiezing bestuursleden. Mededelingen. Behandeling vraagpunten. De leden kunnen zich tevens op geven voor deelneming grep- pelploeg. Rondvraag. Sluiting. Na afloop vergadering plm. 8 uur filmjournaal der Z.L.M. o.m. reis Zwitserland en Iandbouw- dagen Oostburg. Ook toegankelijk voor dames van leden. Het bestuur. Terstond of met Maart gevraagd bij J. BREURE, Iandb., Colijnsplaat. in verschillende prijzen De meest perfecte pasvorm en de langste levensduur, toch het laagst in prijs In verschillende modellen verkrijgbaar bij

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1951 | | pagina 4