V olsülmavond Kunstavond Oranje-ver. Geersdijk Een product der Sunlight Fabrieken Pracht badstof keukendoeken landbouwersknecht Aankomend dagmeisje gevraagd Flanellen heren-hemden DE STRIJD OM DE DUIVELSWAND Uitvoering van de Muziekkapel Wilhelmina Gebreide vrouwen-borstrokken een voordracht en zangavond geven Flanellen dames nachthemden T Uiterst zacht voor de handen Geen schrale handen meer na de afwas! Talrijke gebruiksmogelijkheden Vatenwas, allerlei schoonmaak werkjes, tapijten reinigen enz. Hèt middel voor het wassen van wol en zijde! Het nieuwe vloeibare Presto komt uit hetzelfde gezin als Presto In poedervorm, het populaire afwas* middel, dat 27 ct. per royaal pak ver krijgbaar is. f 2.19, f 2.49. De Goedkope Simon Klokstraat 21 - Goes Gevraagd met werkend gezin, woning beschikbaar. J. A. VOGELAAR, G 63, Etnmel- oord N.O.P., sollicitatie-adres C 217, Willemstad (N.-Brabant). HOOFDPIJN? <- Mijnhardr Hoofdpijnpoeders. Doos 45 ct. ftinhardt Hoofdpijntabletten. Koker 75 ct. bij C. NOORDHOEK, bakkerij, Geers- dijk. dubbele borst, 1001., f 6.19, f 6.35. De Goedkope Simon Klokstraat 21 - Goes DORPSHOGESCHOOL TE COLIJNSPLAAT Vrijdagavond 26 Januari, grote zaal, om 7.30 uur de beroemde Oostenrijkse geluidsfilm een film van moed, gevaar en opoffering. Nobele inhoud. Leden van de stichting f 0.50, niet-leden en introducees f 0.60. Bezoekt deze besloten cultuuravond van onze Dorpshogeschool. Laat niemand verzuimen. Vooraf draait een muziekfilm. Inleiding en toelichting tot de film door ds Hugo van Dalen. Woensdagavond 31 Januari om 7.30 uur, grote zaal avond van muziekgenot o.l.v. dir. J. C. Maas. Toegang vrij. Collecte. De muziek wordt toegelicht. Op het programma o.a. Adante in G van Batiste. korte mouw, voorsl. f 3.49. De Goedkope Simon Klokstraat 21 - Goes zal op 27 Jan. en 5 Febr. in het verenigingsgebouw. Aanvang 4 uur. Kaartverkoop vanaf 25 Januari bij M. D. Kabboord, entree f 0.50 per persoon. Beneden 14 jaar geen toe gang. Het bestuur. reeds vanaf f 6.95. De Goedkope Simon Klokstraat 21 - Goes IL

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1951 | | pagina 4