keuken- iiitzflii'ii I. H. Simer Zn Uitvoering zitting houden Alle Bankzaken Wat wij wensen FUROL Mnterhanden'PUROI Garnituur stoelen met prima wollen bekleding nu nog voor f 182.- L. TANGE - WISSEKERKE Zondagdienst artsen. A.s. Zondag doen dienst Dr Janssen en Dr Bruynzeel. Allen een gelukkig nieuwjaar. J. de Ridder. Vishandel, Arnemuiden. K. Viergever J. J. Viergever-Kabboord g.n. Kortgene De ontvanger-griffier van de Heer-Janszpolder zal op Zaterdag 13 Januari 1951 des n.m. van 2.30 tot 4.30 uur in café Van Splunter te Kamperland voor het innen van dijkgeschot enz. In het Diaconessenhuis te Naarden - Bussum is heden, zacht en kalm, overleden on ze lieve vader, behuwd- en grootvader Thomas Wolse, in de ouderdom van 79 jaar. Uit aller naam, J. F. M. Wolse. Kortgene, 1 Januari 1951. Enige kennisgeving. Het bestuur van de Oud- Kortgenepolder geeft met leed wezen kennis van het plotse ling overlijden vanjiun geachte voormalige ontvanger-griffier, de heer Th. Wolse, in de ouderdom van 79 jaar. Het bestuur, Iz. van Maldegem, Dijkgraaf. J. J. de Looff, Ontv.-Griff. Kortgene, 1 Januari 1951. EMAILLE K. H. SCHIPPERS KORTGENE Coöperatieve Boerenleenbanken „WISSENKERKE" te Kamperland Tel. (K 1107J-325 Postrek. 365567 Uw spaargeld is veilig bij de Coöp. Boerenleenbank „COLIJNSPLAAT' te Colijnsplaat Tel. (K 1199)-228 Postrek. 316389 Wij wensen in het nieuwe jaar Het allerbeste aan elkaar. Doch hoe gelukkig is de mens Wiens uitgesproken hartewens Niet uitgaat naar veel macht of geld, Of 'tetiquetje „welgesteld"; Maar die, bevrijd van leed en druk, Hoopt op een handjevol geluk. Geen eigen wagen met chauffeur, Maar wel een opgeruimd humeur; Geen rijk bezit aan goed en goud, Maar arbeid, waar je echt van houdt. Geen potverteren aan de kust, Doch wel een dosis levenslust; Dat is het pas wat waarde heeft, En aan ons leven inhoud geeft. Wij wensen in het nieuwe jaar Een opgewekte kinderschaar, Een dokter die, als 't moet, present, Je toch slechts uit de verte kent; Een heel klein beetje zonneschijn Wanneer wij met vacantie zijn; Voor onze vlijt een beetje dank, Een bloempot op de vensterbank. Wij wensen ons voor elke dag Als 't kan een schaterende lach; Het vurig streven naar een doel, Wat vriendschap en wat meegevoel; Geen rijke schatten in een kluis, Maar wel een echt gezellig thuis; Dan zal, voor elk op zijn terrein, Het nieuwe jaar gelukkig zijn! (Nadruk verboden). jaap Mijderwijk. Met leedwezen geven wii kennis, dat plotseling is overleden, onze oud-administrateur en erelid, de WelEd. Heer Th. Wolse. Hij heeft vanaf de oprichting in 1901 tot 1945 de belangen van onze Maatschappij met grote toewijding behartigd. Zijn nagedachtenis zal bij ons steeds in hoge ere blijven. Namens het bestuur der Onderlinge Veeverzekering Maatschappij „Noord-Beveland". Kortgene, 1 Januari 1951. Heden nam de Heere van onze zijde weg, na een lang durig, doch geduldig gedragen lijden, onze geliefde vrouw, moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder Klazina Noordhoek, echtgenote van Bastiaan Kramer, in de leeftijd van 74 jaar. Uit aller naam, B. Kramer. Wissekerke, 4 Jan. 1951. Ijsvermaak geeft ruwe huid verzacht-geoeest De burgemeester van Wissekerke en mevrouw van der Maas-Noord- hoek zeggen hartelijk dank voor de vele gelukwensen bij de wisse ling des jaars ontvangen en wen sen allen Gods onmisbare zegen toe. Ds en mevrouw Boonstra zeg gen hartelijk dank voor de vele goede wensen, bij de jaarwisseling ontvangen en spreken de hoop uit dat ook u een gezegend jaar moogt hebben. Wissekerke, Januari 1951. Zr Weststrate te Wissekerke zegt hartelijk dank voor de ontvangen gelukwensen bij de aanvang van het nieuwe jaar en biedt wederke rig de hare aan. De heer en mevrouw Bruynzeel - Schurink zeggen hartelijk dank voor de bij de jaarwisseling ont vangen gelukwensen en bieden we derkerig de hunne aan.' Wissekerke, Januari 1951. De burgemeester van Kortgene en mevrouw Schuit - Heijnsdijk zeg gen hartelijk dank voor de vele gelukwensen op 24 December en bij de jaarwisseling ontvangen en bieden wederkerig voor 1951 hun beste wensen aan. De heer en mevrouw Janssen- Sijtema danken voor de vele goede wensen bij de jaarwisseling ont vangen en bieden wederkerig hun beste wensen aan. Kortgene, Januari 1951. De heer en mevrouw Klop-Smit danken hartelijk voor de ontvan gen nieuwjaarswensen en bieden wederkerig de hunne aan. Kortgene, lanuari 1951. Zuster Krello zegt hartelijk dank voor de ontvangen gelukwensen en biedt wederkerig de hare aan. Kortgene, januari 1951. Notaris van Dissel betuigt met wederkerige gelukwens zijn beste dank voor de bewijzen van belang stelling, op 1 dezer ontvangen. Goes, 3 Januari 1951. De heer en mevrouw Mullié-van de Zande zeggen dank voor de ge lukwensen bij de jaarwisseling ont vangen en bieden wederkerig de hunne aan. Kortgene, lanuari 1951. De heer en mevrouw Maas-Maas betuigen hun hartelijke dank voor de met nieuwjaar ontvangen geluk wensen en bieden wederkerig als nog de hunne aan. Colijnsplaat, Januari 1951. Familie, vrienden en bekenden hartelijk dank voor de vele geluk wensen op 1 Januari j.l. ontvangen. Wederkerig veel heil en zegen toe gewenst in dit pas begonnen jaar. Wed. Marcusse - Leendertse. Kamperland, Januari 1951. De heer en mevrouw 'tHart- Wagner zeggen hartelijk dank voor de gelukwensen bij de jaarwisse ling ontvangen en bieden weder kerig hun beste wensen aan voor een voorspoedig 1951. Kamperland, Januari 1951. De familie Van Arenthals te Kats zegt hartelijk dank voor de ont vangen gelukwensen voor het nieu we jaar en biedt wederkerig de hare aan. Kats, Januari 1951. De heer en mevrouw Markusse - Capelle zeggen hartelijk dank voor de gelukwensen, ontvangen bij de jaarwisseling en wensen wederke rig allen een gezegend jaar toe. Leiden, Januari 1951. Sold. S. j. Markusse zegt mede namens zijn familie dank voor de vele blijken van belangstelling bij zijn terugkeer uit Indonesië ont vangen. Kamperland, jan. 1951. Middelburg Telefoon 2059 Atelier voor Herenkleding naar maat Bontwerkers te ontbieden te geven door het fanfare-gezelschap „Ons Genoegen", Kamperland dir. F. Smit op Vrijdag 12 en Zaterdag 13 Januari 1951 in de Ned. Herv. School. Aanvang 7 uur. Opgevoerd wordt: „Het geld dat stom is" klucht in drie bedrijven. Tot de eerste avond worden alleen donateurs, donatrices en leden van zusterverenigingen toegelaten en de tweede avond tegen entree's van f 1.Plaatsbespreken 10 cent bij J. Markusse. Het bestuur.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1951 | | pagina 2