KERSTBOMEN grote partij afbraak uitvoering kerstboom L. de Weal Job. Verburg Stci.Ilci.ito lieden Zaterdag 16 December nieuwjaarsadvertenties. Alle Bankzaken PREDEKBEURTEN HOEST iF~ een hulp in de huishouding. publiek verkopen: Ruwe huid PUROL Ruwe lippen ?P(JR0L 2 vette varkens. Algemene verhoging van couranten-abonnementsprijzen per 1 Januari a.s. De organisatie van de hier te lande verschijnende nieuws bladen, „De Nederlandsche Nieuwsbladpers", heeft zich in verband met de zeer belangrijke stijging van de aan het uitgeven van een nieuwsblad verbonden kosten genoodzaakt gezien haar leden drin gend te adviseren per 1 |anuari 1951 een algemene abonnements prijsverhoging toe te passen. De directe aanleiding tot dit in overleg met de organisatie der dagbladen opgestelde en op de abonnementsprijsverhoging der dagbladen afgestemde advies was een nieuwe zeer ingrijpende verhoging van de prijs van het courantenpapier, die daardoor meer dan zeven maal zo hoog komt te liggen als de vooroorlogse. Deze papierprijsverhoging en de stijging van diverse andere aan het uitgeven van een nieuwsblad verbonden bedrijfsonkosten zijn oor zaak, dat het vasthouden aan de bestaande, zo lang mogelijk ge handhaafde abonnementsprijzen in geen geval verantwoord is. Overeenkomstig het advies van de vereniging „De Neder landsche Nieuwsbladpers" is de verhoging van de abonnements prijs van het Noord-Bevelands Nieuws- en Advertentieblad tot het uiterste minimum beperkt. De abonnementsprijs wordt per 1 Januari a.s. met slechts f 0.50 per jaar verhoogd. De nieuwe a - bonnementsprijs bedraagt derhalve f 2.—per jaar, franco per post f 3.50. Hoewel de verhoging niet toereikend is om de stijging der kosten te dekken, kunnen de lezers er op vertrouwen, dat de in houd en het uiterlijk van de courant daar ntet onder zullen lijden. Ons blad verschijnt ook a.s. Zaterdag 23 December. Mogen wij, in verband met de grote drukte op de drukkerij, uw advertentie vroeg ont vangen? Maandag 1 Januari 1951 verschijnt ons blad voor de eerste maal in het nieuwe jaar. In de loop van volgende week verwachten wij gaarne uw opgaven voor de Ook deze advertenties verwachten wij gaarne vroegtijdig, we kunnen dan een en ander naar behoren verwerken. De uitgever. Coöperatieve Boerenleenbanken „COLIJNSPLAAT" te Colijnsplaat Tel. (K 1199)-228 Postrek. 316389 „WISSENKERKE" te Kamperland Tel. (K 1107)-325 Postrek. 365567 De eigen Bank in eigen hand Tot onze diepe droefheid werd van ons weggenomen, onze geliefde schoondochter, schoonzuster en tante Lena Tannetje de Smit (geboren Bakker), in de leeftijd van ruim 38 jaar. Dat zij heenging in vrede lenigt onze smart. De diep bedroefde familie Kramer, familie De Smit. Colijnsplaat, 10 Dec. 1950. DAAR NIET het lekkerste middel r--j tegen verkoudheid nrjlgf-fiFl 30 cegt v\] Li per 100 gram X.Vla i E! WigfBWBTl MIJNHARDTJE5: DE CACHET, die pijn verdrijft en kou afzet. 40 en75ct Wil degene, die de vorige week een advertentie opgaf ondertekend met de naam H. C. Noordhoek te Kats, de onkosten ad f 3.be talen? De uitgever. Het overbekende GILETTE SCHEERMESJE is ook thans bij ons verkrijgbaar. Eens geprobeerd, altijd begeerd. Ook de apparaatjes leveren wij. L. TANGE „De Kleine Bazar", Wissekerke. Gevonden: 4 wetboeken en 1 kinderschoentje. Terug te bekomen bij de Rijkspolitie te Colijnsplaat. Geref. Kerk Wissekerke. 10 en 2.30 uur ds Van Heijningen te Wolfaartsdijk. Zondagdienst artsen. A.s. Zondag doen dienst Dr Bruyn- zeel en Dr Maas. Met dankbaarheid geven wij u kennis van de geboorte van ons zoontje en broertje Dingenus Arie. J. D. de Regt. A. M. B. de Regt- de Vos en kinderen. Kortgene, 12 December 1950. Rode Hoestpoeders van Mijnharde I Heden overleed, in de volle zekerheid des geloofs, tot onze diepe droefheid, zacht en kalm, na een langdurig geduldig ge dragen lijden, onze innig ge liefde vrouw en moeder Lena Tannetje de Smit (geboren Bakker), in de leeftijd van ruim 38 jaar. De Heere, die geen reken schap geeft van Zijn daden, sterke ons in deze zware weg van beproeving. A. de Smit. Rinus. Colijnsplaat, 10 Dec. 1950. Tot onze diepe droefheid werd van ons weggenomen, onze geliefde dochter, zuster, schoonzuster en tante Lena Tannetje Bakker (echtgenote van Abr.de Smit), in de leeftijd van ruim 38 jaar. Haar leven was in Christus en het sterven gewin. Namens de diepbedroefde familie j. G. Bakker. Stroodorp, 10 Dec. 1950. Gevraagd wegens vertrek naar elders M. C. SCHIPPERS - VAN SCHOU WEN, Kamperland. Voor de zeer vele blijken van deelneming, ons betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van onze innig geliefde moeder, behuwd- en grootmoeder, mej. Pieternella de Regt (wed. van de heer Jacob Tazelaar), betuigen wij hiermede onze harte lijke dank. Uit aller naam, M. Tazelaar. Colijnsplaat, December 1950. Deurwaarder G. HEIJBOER te Kortgene zal om 1 uur te Kamperland en om 3 uur te Kortgene voor de heer C. Westdorp als: partij beste planken, balken, palen, ribben, latten, tengels, biels, deuren, schotten, schuurtjes, hok ken, golfplaten, gereedschappen, grote partij brandhout enz. Denkt u aan de van E.M.M. hedenavond in „De Korenbeurs" te Kortgene? Na afloop bal met verrassingen. Te koop nieuwe haardkachels haardkookkachels huishoudkachels salamanderkachels keukenfornuizen 2 gebruikte haardkachels en een zo goed als nieuwe keukenkachel M. LEENPOEL, smederij, Veerweg, Kamperland. Telefoon 336. Bestel vroegtijdig een in alle maten en prijzen Telefoon 239 - Colijnsplaat Verschillende soorten Kaarsen klein en groot Kerstlakens Kerstlopers Wonderkaarsen Kamperland Te koop BAKKERIJ NOORDHOEK, Kamper land.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1950 | | pagina 2