Nouveauté*!! Wed. C. Dominicus Hl fruittelers Georgette a Velours Tafrt-t'baufeaut a Velours Wollen ruiten Yersey Herliillon knippatronen Schrijver's Stoffenhandel De planttijd nadert H. S. Drijfhout Pracht materiaal voor de beplanting van wegen, dijken, weilanden, enz. Zeeland's best gesorteerde tuinbouwzaak De Kleine Winst Kamperland Firma F. Jansen te Goes, SCHOON Wijnen Likeuren Gedistilleerd MSOOL W. E. van der Heijde - Kamperland Wij vragen uw aandacht voor enige die wij heden in de verkoop brachten in moderne pasteltinten voor cocktail- en middagkleding f 7.85 p. m. een pracht artikel voor avond- en bruidskleding, ook zeer geschikt voor Zeeuwse klederdracht f 11.85 p. m. geheel nieuwe dessins, 1 30 cm breed f 9.95 p. m. rondgeweven wollen tricot, soepel, warm en elegant f 19.75 p.m. Goes Van oudsher hèt Stoffenhuis waar u prettig koopt Opril Grote Markt, bij de kade - Telefoon 2751 Wij gaan een perceel kwekerij ontrui men, waaronder méér dan 10.000 Cana- da-plantbomen, kerngezond en kaarsrecht, in verschillende variëteiten. Worden alle afgeleverd met plombe N.A.K. Komt de bomen zien; vraagt reizigers- bezoek Wij leveren u de bomen tegen uiterst lage prijzen Goes - Telefoon 2289 neemt voortaan alle reparatie- werk aan, of wat u mocht wensen in Goud, Zilver, Uur werken, ringen enz., maakt het ons bekend, wij geven het door aan de Komt wekelijks bij ons afhalen, thuisbezorgsn, enz. Uw adres voor is Korte Kerkstraat 8 Goes Telefoon 2665 Wij kunnen u 23 verschillende soorten oude jenêver aanbieden. 15 verschillende soorten cognac. Wij verzenden door heel Noord- Beveland alles franco huis. Ook in wijnen en likeuren zijn wij goed gesorteerd. Probeert u het eens en u zult tevreden zijn. Het nieuwe middel tegen de zo gevreesde bloedluis, is in elke hoeveelheid verkrijgbaar bij Handel in bestrijdingsmiddelen en loonsproeibedrijf Telefoon 395

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1950 | | pagina 4