Wi] K1107-376 K1107-396 352 Hollander de inboedel Zaterdag 28 October 1950 M. D. van Halst <~>peciaie aanbieding f 57.50 PREDIKBEURTEN publiek verkopen: Pijnloos scheren! fietstassen Alle Bankzaken Coöperatief J. LOUS BUTAGAS 2-vlams comforen Straalkachels G. J. de Koster J. KRAMER I. TANGE geperst Lucernehooi en een mangelmolen dames garberdinemantels We hebben een mooie sortering schilderijen tegen lage prijzen. Zie de etalage. Het is heus de moeite waard. L. TANGE „De Kleine Bazar", Wissekerke. Zo de Heere wil en zij le ven, hopen onze geliefde ou ders, behuwd- en grootouders G. de Rijder en G. de Rijder- Rouzel op Vrijdag 27 October 1950 hun 40-jarige echtvereniging te herdenken. Hun dankbare kinderen, behuwd- en kleinkinderen. Wissekerke, Dorpsdijk 221. Donderdag 26 October a.s. hopen onze geliefde ouders, behuwd- en grootouders A J. Versluis A E. Versluis-de Smit I hun Y Y 25-jarige echtvereniging Y Y te herdenken. Y V Dat zij nog lang gespaard V mogen blijven is de wens van y V hun dankbare kinderen. Siootdorp, Kerkstraat 59. Heden nam de Heere van ons weg, ons innig geliefd zoontje en broertje Pieter, dat wij slechts 4 weken in dit leven mochten behouden. C. Schrier. K. Schrier - Hofstra. Maaike. Kamperland, 18 October 1950. Voor de zeer vele blijken van belangstelling, ondervonden bij ons 50-jarig huwelijksfeest, zeggen wij, ook namens onze kinderen, harte lijk dank. C. P. Koole. E. Koole - van Liere. Kamperland, October 1950. MIJNHARDTJE5: DE CACHET, die pijn verdrijft en kou afzet. 40en75ct Zondagdienst artsen. Zondag a.s. doen dienst Dr L. P. Maas en Dr V. 't Hart. Geref. Kerk Wissekerke. 10 en 2.30 uur ds R. Flinterman te Goes. Notaris J. J. W. KLOP te Kort- gene zal op om 2 uur ten verzoeke en ten huize van Mej. M. Leijnse van Noor den te Kats bestaande uit: tafels, stoelen, lam pen, kapstok met kleed, ganglo per, radio (als nieuw), schilderijen, theemeubel, bloementafeltjes, le dikanten met toebehoren, kook- plaatje, kolenkit, glas- en aarde werk, keukengerief en wat verder tevoorschijn zal worden gebracht. Geen enkele keer zult U meer klagen dat het scheren pijn doet of dat de huid stuk gaat of naschrijnt, indien vóór het inzepen een weinig P u r o 1 amm—mmm wordt ingewreven, —mmmmmm Burgemeester en wethouders van KORTGENE roepen aspirant-kopsrs op voor de 12 goedkope woningen met verminderde rijksbijdrage, waarvan 6 in aanbouw te Kortgene (Torendijk) en 6 in aanbouw te Colijnsplaat (Achterweg). Belangstellenden gelieven zich te melden bij de burgemeester: Te Kortgene: op Woensdag 25 October a.s. van 8.30 tot 9.00 des avonds in het gemeentehuis; Te Kolijnsplaateveneens op Woensdag 25 October a.s. van 7.30 tot 8.00 des avonds in het voormalig gemeentehuis. Kortgene, 21 October 1950. Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester, A. A. Schuit, de secretaris wnd, P. G. v. d. Bosse. staan steeds voor u klaar bij storing aan Butagas-verlichting of Butagas-comfoor. Depot Butagas Kamperland Wij hebben nog sterke, dubbele, waterdichte voor slechts f 9.85 P. J. VERBURG Schoenhandel, Kortgene. Kolijnsplaat, October 1950. Vrijgesteld van 't werk in aardappelen en bieten, Was 15 October voor ons een dag van genieten. Door de heer C. J. Kole, onze patroon, Werd ons een reis naar Breda en Tilburg aangeboon. 'tWas een prettige reis waarop veel is gezien, En gul was het onthaal nog bovendien. Zeer voldaan kwaeme we thuus, we stelle het zeer op pries, Welbedankt van Hannes de Looff, David Hage en Piet Sies. Coöperatieve Boerenleenbanken „COLIJNSPLAAT" te Colijnsplaat Tel. (K 1199)-228 Postrek. 316389 .WISSEN KERKE" te Kamperland Tel. (K 1107)-325 Postrek. 365567 ermede delen wij alle Butagas- abonnee's mede, dat wij hen steeds blijven bedienen als voor heen. M. D. VAN HALST, KAMPERLAND Telefoon 234 Telefonisch aangesloten onder no Slagerij, Kamperland steeds voorradig reeds vanaf f 32.50 f 26.50 Butagas-depot Colijnsplaat - Telefoon 339 Telefonisch aangesloten onder no Slagerij - Kamperland Telefonisch aangesloten onder no Veerweg B 20, Kamperland Te koop gevraagd (Vleeshouwer) JOBSE, Kortgene. Lange Vorststraat 42-44-54 Telefoon 2717 Bestelt per post of telefoon Wij bezorgen franco thuis

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1950 | | pagina 2