competitie-wedstrijd voetbalwedstrijd le comp. wedstrijden Ai ie Bankzaken Coöperatief BURGERLIJKE STAND Do vergissing PREDIKBEURTEN V. 't Hart afwezig Kijo-tricot dames-horloge Kijo-tricot WIJ BIEDEN U AAN: Kijo-tricot ES® Hedenmiddag Wissekerke I - Nieuwland I Hedenmiddag Col. Boys II - Rillandia II Zondag 10 September Kortgene II - Vlissingen IV Kortgene I - Lewedorp I Kijo-tricot Kijo-tricot spreekuur te houden op Kamperland snoer gitten Ook op huishoudelijk gebied hebben we ruime voorraad in Emmers, Wasketels, Sterili- seerketels, Teilen, Keuken- uitzetten, enz., enz., enz. L. TANGE „De Kleine Bazar", Wissekerke. Coöperatieve Boerenleenbanken „COLIJ NS PLAAT" „WISSENKERKE" te Colijnsplaat te Kamperland Tel. (K 1199)-228 Tel. (K 1107J-325 Postrek. 316389 Postrek. 365567 Wissekerke. Geboren: 5 Aug. Hendrika, d.v. M. C. Flipse en A. C. Begthel. 8 Aug. Lena, d.v. C. L. Korshuize. 12 Aug. Pieter Cornelis, z.v. J. A. Bouterse en D. A. Kempe. 28 Aug. Jacob Pieter, z.v. L. P. Reijnhoudt en M. G. de Looft. Getrouwd: 2 Aug. A. de Jager, 23 jr, te 's Heer Arendskerke en L. van der Maas, 21 jr. 23 Aug. J. Fierens te Zierikzee en A. Kas telein 26 jr. Overleden7 Aug. Magdalena Geelhoed 87 jr, wed. van A. van der Heijde. 10 Aug. Maria Elisabeth Ardon, 8 mnd., d.v. C. J. Ardon en B. D. M. van Ginderen. 30 Aug. Martinus Verlinde, 70 jr, echtg. v. A. Fransoo. Rijmen van Tijmen. Hannes had een vrouw gevonden. Op z'n ouwe dag, zou Trijn Hem voor heel het verder leven, Zeer getrouw ter hulpe zijn. Hannes was vooraf gewaarschuwd Want och och, ze was niet mis. Maar hij moest en zou haar hebben. Op de dag der bruiloft is 't Bruidspaar hoopvol heengetogen, Stapte naar 't gemeentehuis. En in stilte werd gefluisterd: „Hannes krijgt een heel zwaar kruis". Burgemeester hield een rede. Sprak van liefde en van trouw, Nam een beeld uit 't daaglijks leven, Vergeleek toen iedere vrouw, Bij een schaap, dat soms wel koppig, Maar toch ook weer volgzaam is. Want de burgemeester wist wel Trijn, de bruid, was lang niet mis. Hannes knikte, o zo blijde, Stemde met de rede in. Hij vond het op deze feestdag, Wel een reuzegoed begin. Veertien dagen zijn verstreken. Het gaat niet bijzonder goed. En als Hannes zo toevallig, Burgemeester weer ontmoet, Zegt hij het hem onomwonden „O, wat hebt u zich vergist, Dacht u dat mijn Trijn een schaap was? Neen hoor, neen, een varken is't. Tijmen. Aangelopen: een bruin-gevlekte spaniel. Inlichtingen te bekomen bij de Postcomm. Rijkspol. Wissekerke. De collecte voor de Kankerbe strijding heeft opgebracht te Geersdijk f 26.62 Wissekerke f 54.87 Kamperland f 70. EXAMENS. Als leerlinge van mej. K. A. Wolse te Kortgene slaagde voor het diploma costumiere te Utrecht mej. E. Leen- houts te Wissekerke. Geref. Kerk Wissekerke. 10 en 2.30 uur ds G. van Heijnin- gen te Wolfaartsdijk. Geref. Gem. Kortgene. Dinsdag 12 September, 7 uur, ds Dieleman. Geref. Gem. Kolijnsplaat. Woensdagavond, 7 uur, ds A. van Stuivenberg van Nunspeet. Heden overleed zacht en kalm, na een langdurig smar telijk lijden, onze geliefde moe der, behuwd- en grootmoeder Maria Provoost (wed. van P. Alebregtse), in de ouderdom van ruim 76 jaar. Namens de familie, W.ed. G. Breas - Alebregtse en verdere familie. Kolijnsplaat, 5 Sept. 1950. A. P. Versluis en M. E. Versluis - van Gilst betuigen hun hartelijke dank voor de vele blijken van belangstelling voor en bij hun huwelijk onder vonden. Kolijnsplaat, September 1950. Bij ons vertrek naar Vlissingen, Nieuwedijk 25, groeten wij alle vrienden en bekenden en zeggen wij tevens alle lidmaatschappen, contributies en donaties op. D. Roodenburg en gezin. Langs deze weg zeggen wij dank aan de familie Vogelaar voor de goede verzorging tijdens de brand. De brandweren van Kolijnsplaat. Kortgene. Wissekerke. arts van Vrijdagmiddag 15 September tot Maandagavond 25 September. Dr Bruynzeel, arts te Wissekerke neemt de praktijk waar en houdt spreekuur te KamperlandZaterdag 16, Dinsdag 19, Donderdag 21 en Zaterdag 23 September, 's morgens van half 10 10 uur. Eerstvolgend consultatiebureau voor Zuigelingen op Donderdag 28 Sept. voor jongens en Meisjes van 3 tot 14 jaar, voor jongensin wit, voor meisjes in zalm en wit. Alleenverkoop voor Noord- en Zuid-Beveland: 't Interlockhuis - Goes Verloren tussen Kolijnsplaat en Kortgene op 5 September met doublé bandje. Tegen beloning terug te bezorgen bij de uitgever van dit blad. Het bestuur van het waterschap Oud- en Nieuw- Noordbeveland doet langs deze weg een dringend beroep op alle weggebruikers van het geasfalteerde gedeelte van de Noordlangeweg, zich te houden aan de bepalingen vervat in artikel 70 sub a van het reglement op de wegen en voetpaden in Zeeland hetgeen inhoudt dot het verboden is, mest, onkruid, slijk of dergelijke voor de baan nadelige stoffen op de weg te brengen. Voor het behoud van een goede constructie van genoemd wegdek is het vooral de eerste tijd na de aanleg noodzakelijk, dat de weg zoveel mogelijk vrij blijft van alle vuil. Wij vertrouwen er op, dat dit beroep in acht zal worden genomen ten einde verdere moeilijkheden te voorkomen. Het bestuur voornoemd, M. W. van Arenthals, dijkgraaf. J. van de Linde, ontv.-griffier. is niet duurder dan gewoon interlock en de modellen van hemdje en broekje of directoir zijn zeldzaam mooi en practisch Alleenverkoop voor Noord- en Zuid-Beveland: 't Interlockhuis - Goes Dames- en Herenhorloges (in anker en cylinder) Pendules Wekkers - Wekkerklokjes Electr. wekkers Horlogebanden (in leer en metaal) en vele andere artikelen F. JANSEN GOUD - ZILVER - UURWERKEN 's H.Hendrikskinderenstr. 16 - Goes Tel. 2426 - (T.o. Janse v. Noordwijk) behoeft geen bijzondere was- behandeling, dus voldoet aan alle eisen en u krijgt 100 pet garantie. Alleenverkoop voor Noord- en Zuid-Beveland: 't Interlockhuis Goes Aanvang 4 uur. Aanvang 4 uur. Entree 30 cent. Aanvang 1 uur. Aanvang 3 uur. is zacht als fluweel en voor komt iedere geïrriteerdheid van de huid, aan ieder stukje hangt een garantie etiket. Alleenverkoop voor Noord- en Zuid-Beveland: 't Interlockhuis - Goes De Burgemeester van Wissen- kerke is voornemens op Dinsdag 12 September a.s. des n.m. van 3.30 tot 4.30 uur in het gemeentelokaal. De burgemeester voornoemd, J. J. van der Maas. Verloren te Kortgene met gouden slot. Tegen beloning terug te bezorgen bij W. L. LEENDERTSE, Dorps weg, Wissekerke.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1950 | | pagina 2