muziek en zang Garage De Koster de inboedel het woonhuis de hoveniering Maison Van Westen de bazar te Geersdijk. Vergadering Zaterdag 5 Augustus 1950 garage heropend WlWIC belangstelling publiek verkopen: en erf bestaat er voor onze costuums naar maat te Kortgene wollen jasje. Dagmeisje gevraagd een dagmeisje auto's auto-rijles Bezoekt SCHOOLBOEKEN van de Oranjevereniging te Kortgene DE KOSTER - KOLIJNSPLAAT Hierbij betuigen wij, ook namens wederzijdse ouders, onze hartelijke dank voor de veie blijken van be langstelling bij ons huwelijk ont vangen. Wim de Vos. M. de Vos- van Driel. Zaamsiag, B 14, juli 1950. Voor uw bewijs van deelneming, ons betoond bij het overlijden van onze lieve zuster en tante Joppa Pieternella van der Maas, betuigen wij onze oprechte dank. Namens de familie, E. G. van der Maas. Wissekerke, Juli 1950. NOTARIS J. J. W. KLOP te Kort- gene, zal op ten verzoeke van de erven van mej. P. Leendertse- Begthel te Wissekerke 1. om 3 uur aan Dijk A 184, als kabinet, tafels, stoelen, vloer kleden, radiotafeltje, luidspre ker, klok, spiegel, kachel, keuken kachel, glas- en aardewerk en wat verder zal worden aangebo den. 2. dadelijk na de inboedelverko ping, om plm. 4 uur, in hotel „De Kroon", a. aan de Dijk A 184 te Wissekerke, groot 1 are. b. in de Thoornpolder, groot 2.43 are. Combinatie a en b. Bezichtiging woonhuis heden van 6-8 uur. Aanvaarding: de woning dadelijk bij de betaling, de hoveniering 1 December a.s. Betaling: woning en hoveniering voor of op 4 Sept. a.s., de inboe del 4 Nov. a.s. Te koop een babybox, wandelwagentje, luiermand, wieg, kinderledi- kantje en twee paar kinder schoentjes, maat 23 en 24. Te bevr. Snellenstraat 25b,Kortgene. Voor 140 tot 160 gulden leveren wij u een costuum naar maat van prima wollen kamgaren en tropical stoffen Coupe en afwerking onder volle garantie Wij geven u een goede raad. Koop nu uw costuum naar maat, dan krijgt u het in September a.s., of op uw verzoek, later geleverd Lange Vorststraat 100-102 Goes Rijk gesorteerd kleding- en modemagazijn in het betere genre Blanke zoute vis zonder graten 85 cent per pond. Blikjes Pilchards in tomatensaus Blikjes haring in olie. Blikjes sardines in olie. F. FLIPSE Levensmidd.bedrijf, Wissekerke. Op Zaterdag 5 Augustus door „E.M.M." en „Zang Veredelt" in de Voorstraat. Verloren tussen Kolijnsnlaat en Wissekerke een blauw gebreid Tegen beloning terug te bezorgen bij A. SANDEE, Wilhelminastraat A 146h, Wissekerke. (Zondags vrij) bij HOOGSTRATE, Amsterdamsche Bank, Kortgene. Terstond gevraagd bij H. J. KIEVIT, A 57, Kolijnsplaat. Voor met en 2onder chauffeur en Kolijnsplaat, Tel. 281. Zaterdag 5 Augustus Dank zij de medewerking van een groot aantal belangstellenden wordt deze Bazar iets heel bijzonders. Prachtige collectie handwerken aan zo laag mogelijke prijzen. Vele attracties met schitterende prijzen, enz. enz. Kolijnsplaat, Juli 1950. D-ank wordt gebracht door de ouden van dagen A-an hen, die de reis op 19 juli hielpen doen slagen. N-aar Tilburg; ieder van hen, niemand uitgezonderd, K-onden niet anders zijn dan verwonderd B-ij zoveel moois en goeds dat ieder genoot. A-llen waren tevreden en onze dank is groot. A-an heren leden van het C.C.B. R-espect ook voor het voorbereidend comité. G-eruststellend was, en waard te vermelden, E-r waren ook mevrouw en dokter Maas die ons vergezelden. S-pontaan waren ook autobezitters weer bereid T-ot medewerking; en 'twerd een dag vol gezelligheid. E-n was het van de Harmonie niet mooi bedacht? M-et vrolijke muziek werden we thuisgebracht. D-ank dus voor alles. Bij leven en wei-zijn tot een volgend jaar. Jan Kramer en alle oudjes bij mekaar. BESTEL NU REEDS UW voor het nieuwe leerjaar bij Boekhandel Markusse Wissekerke. op Maandag 31 Juli, te 7.30 uur, in „De Stadswijnkelder". Het bestuur van de Oranjevereniging verzoekt alle inwoners van het dorp Kortgene en omgeving (ook niet-leden) op de ze vergadering aanwezig te willen zijn, teneinde gezamen lijk het bezoek van H.M. de Koningin aan ons eiland te be spreken. Aller opkomst is dringend gewenst. Speciaal van de neringdoenden. Op 1 Augustus wordt onze Aanbevelend, TELEFOON 281 Door stijgende inkoopprijzen van Rund- en Varkensvlees plus Vleeswaren zien wij ons genoodzaakt de prijzen van genoemde artikelen vanaf heden met 20, 40 en 50 cent per kg te verhogen. De gezamenlijke N.-Bev. slagers.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1950 | | pagina 3