Vriendsch. wedstrijd met groot bal! het huis en erf woorden boeken een woonhuis Zaterdag 15 luli 1950, PREDIKBEURTEN Oud-Geref. Kerk Kamperland. Ned. Herv. Kerk Wissekerke. Geref. Kerk Wissekerke. publiek verkopen: Bevelanders II - Zierikzee II Bevelanders I - Zierikzee I Dames pyama's De Goedkope Simon - Goes naaien van dames en kinderkleding. COMITÉ OUDEN VAN DAGEN KORTGENE Bezoekt de verloting op Zaterdag 8 Juli 1950 Interlock heren borstrokken De Goedkope Simon - Goes 3 gemeten pootgoed, Grote en kleine Te koop groot 92 ca. Hedenavond aanvang 7 uur opening van de nieuw verbouwde zaak Café „De Vriendschap" Jm Sm Versprille - Kais Uitnodiging vergadering Maandagavond 10 Juli om 7 uur ds van Dijk van Kapelle aan de IJsel. Zondag 11 Juli v.m. 9.30 uur dhr Louwerse, n.m. 2 uur ds van Schup- pen. 10 uur en 2.30 uur ds van Aller. Met blijdschap geven wij u ken nis van de geboorte van ons doch tertje Adriana Cornelia (Addy) J. Pouwer. E. C. Pouwer - van de Voorde. Kortgene, 2 juli 1950. Tijdelijk: Ziekenhuis St |oanna, Goes. Getrouwd: Kees de Looff en Matty Verhulst Wissekerke, 5 juli 1950. Heden nam de Heere tot zich, onze geliefde vrouw; moe der, behuwd- en grootmoeder Maria Priester (echtg. v. Pieter Kouwer), in de leeftijd van 63 jaar. Namens haar diepbedroef de man, kinderen en klein kinderen, P. Kouwer. Wissekerke, 2 Juli 1950. Heden nam de Heere tot zich, mijn geliefde dochter Maria Priester, in de leeftijd van 63 jaar. Haar diepbedroefde .vader, C. Priester. Wissekerke, 2 Juli 1950. Heden overleed, na een lang durig en smartelijk lijden, zacht en kalm, in de volle zekerheid des geloofs, onze geliefde man, vader, behuwd- en grootvader, de heer Pieter Dieleman, in de leeftijd van 59 jaar en 5 maanden. Kamperland: L. Dieleman-Israël. Kolijnsplaat: W. M. A. Luyk- Dieleman. J. A. Luijk en kinderen. Geersdijk M. A. W. Verhulst- Dieleman. J. J. Verhulst en kinderen. Wissekerke: A. P. Dieleman. M. Dieleman - Balkenende. Kamperland, 4 Juli 1950. De begrafenis heeft plaats gehad op Donderdag 6 juli te 2 uur. Heden overleed na een lang durig lijden, onze geliefde zoon, broeder en zwager, de heer Pieter Dieleman, in de leeftijd van 59 jaar en 5 maanden. Uit aller naam, Wed. P. Dieleman- Wisse. Kamperland, 4 Juli 1950. Heden ontsliep zacht en kalm, onze lieve moeder, be huwd-, groot- en overgroot moeder Adriana Merison (Wed. C. Kievit), in de ouderdom van 88 jaar en 9 maanden. Kolijnsplaat: M. H. Kievit. S. W. Kievit- Snoep. Eindhoven: A. J. Maas- Kievit. P. D. Maas. Kolijnsplaat: H. J. Kievit. Medemblik: L. H. Kievit. Klein- en achterkleinkinderen. Kolijnsplaat, 4 juli 1950. Voor de vele bewijzen van deel neming, ons betoond bij het over lijden van onze lieve moeder, be huwd-, groot- en overgrootmoeder, betuigen wij langs deze weg onze hartelijke dank. Kolijnsplaat: L. W. Leendertse. L. Leendertse - de Pree. Wissekerke: W. L. Leendertse. Chr. Leendertse - Versluis. Joh. G. Leendertse. A. S. Leendertse - Zwemer. Klein- en achterkleinkinderen. Wissekerke, Juli 1950. Mede namens mijn moeder, fa milie en meisje, mijn hartelijke dank voor de overgrote belangstelling bij mijn terugkeer uit Indonesië. Inzon derheid aan het muziekgezelschap „Wilhelmina". Sold. P. van Gilst. Kolijnsplaat, juli 1950. Mede namens mijn ouders en fa milie, mijn hartelijke dank aan allen, die mij een prettige en onvergete lijke thuiskomst bezorgden. Adri Leendertse. Kamperland, Juli 1950. Allen die iets te vorderen heb ben van - of verschuldigd zijn aan wijlen de heer J. van den Berge, in leven bakker te Kolijnsplaat, worden verzocht daarvan opgave te doen ten kantore van notaris j. J. W. Klop te Kortgene, vóór of op 22 Juli a.s. Zondagdienst artsen. A.s. Zondag doen dienst Dr Bruyn- zeel en Dr Maas. Notaris J. W. KLOP te Kort gene zal op n.m. 7 uur in hotel „De Kroon" te Wissekerke, ten verzoeke van de heer P. M. Ketelaar, A 247 aldaar, aan de Achterweg A 91 te Wisse kerke, groot 1.15 are. In eigen gebruik te aanvaarden bij de betaling, uiterlijk 15 Augus tus a.s. Voor bezichtiging wende men zich tot dhr Ketelaar. Aanvang 3.30 uur. Aanvang 5 uur. lingerie katoen - zalm en bleu maat 42 - 44 - 46 f 13.45. Ondergetekende biedt zich aan voor het MEJ. C. DE SMIT-CLEMENT gediplomeerd coupeuse Noordlangeweg C 7a, Kolijnsplaat. Deze week kunt u profiteren van onze extra aanbieding 2 ons vanille biscuits U/2 ons verpakte zuurtjes en 1 mooie kaatsbal samen nu voor 73 ct. F. FLiPSE Levensmidd.bedrijf, Wissekerke. 8 uur in „De Korenbeurs" te Kort gene. Een ev. restant loten zal om half acht per rad van avontuur worden verkocht. korte mouw f 3.95 - f 4.19. Te koop Bintje A, prima zuiver gewas. JOH. BREURE Nz. „Zeezicht", Ko lijnsplaat. worden geleverd door BOEKHANDEL MARKUSSE WISSEKERKE D. VAN DER HEIJDE, Torendijk 327, Kortgene. aan alle georganiseerde en ongeorganiseerde bouwvakarbeiders van Noord-Beveland, tot het bijwonen van een die gehouden wordt in café „Havenzicht" te Kortgene op Maandag 10 Juli a.s. des avonds 7.30 uur. De heer H. Koetsveld, districtbestuurder N.C.B., zal zeer belangrijke onderwerpen behandelen o.a. bedrijfspensioenfonds. Komt allen. Namens de afd. Kortgene, J. Engelvaart, voorzitter, j. Post, secretaris.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1950 | | pagina 3