K. H. SCHIPPERS KORTGENE MARIANDEL Singer Reparatiedienst Gazelle P en No 1 rijwielen. K. H. Schippers - Kortgene Noordbevelanders! Uw Rode Kruis houdt zijn grote jaarlijkse inzameling in de iaat' ste week van Mei en in de eerste week van Juni Vergeet uw Rode Kruis niet! Wat moet mijn jongen worden? Drukkerij Markusse Wissekerke De lang verwachte film KORTGENE Zaterdag 27 Mei, 7.30 uur, zaal Maldegem WISSEKERKE 3e Pinksterdag, 2.30 uur, zaal Verburg, kaarten 1 u. KOLIJNSPLAAT 3e Pinksterdag, 7.30 uur, zaal Gast, kaarten 1 u. Onze reparatieauto komt regelmatig op Noord-Beveland Aanvragen voor reparatie worden gaarne ingewacht bij de firma J. D. Koets te Kortgene Alle merken naaimachines door ons gerepareerd, gaan weer jaren mee Wasbekkens, wasketels, emmers, akers, kettingen, as-emmers, zaaibekkens, gieters, vlechtwerk, melkzeven, vergieten, petroleumstellen, vergassers, thermoflessen, broodtrommels, koekdozen, strijkplanken, trappen, bezems, borstels, dweilen, emaille Ontvangen enkele De duurdere No 8 worden binnenkort verwacht. Aanbevelend, Behalve de verzorging van gewonde en hulpbehoevende soldaten EN BURGERS in oorlogstijd, heeft uw Rode Kruis ook vele vredestaken, waaronder de bloedtransfusiedienst; inrichting van hulpposten langs de wegen en stranden; sociale zorg in de hospitalen door werktherapie voor invalide militairen en burgers; medische hulp aan de getroffen be volking in Nieuw-Guinea; moedermelkdienst voor ondervoede zuigelin gen; directe hulp bij rampen en grote ongelukken; bijstand in het ver voer van gewonden, zieken en invalidenhulp bij uitstapjes voor ouden van dagen; pakketten voor hulpbehoevende landgenoten in den vreemde; noodhospitalen; hoornvliesoverbrenging voor blinden; enzovoorts. Alles moet worden bekostigd uit vrijwillige bijdragen. Ook uw bijdrage is onmisbaar. Geeft daarom wat u missen kunt. Geeft gull Er zijn vele collecten, doch in elk geval: Het bestuur van de afdeling Noord-Beveland: L. P. Maas, Kolijnsplaat, voorzitter. M. Verburg, Wissekerke, penningmeester. J. L. J. Bruynzeel, Wissekerke, vice voorzitter. J. J. van der Maas, Wissekerke. Zr C. Weststrate, Wissekerke. V. 'tHart, Kamperland. I. Ligthart Schenk, Kamperland. A. Willemse, Kamperland. Ds H. L. van Aller, Geersdijk. J. Zuidweg, Geersdijk. H. Janssen, Kortgene. Zr C. M. Krello, Kortgene. A. A. Schuit, Kortgene. C. Klaassen, Kats. H. J. Maas, Kats. M. D. de Pree, Kolijnsplaat. M. van der Weele, Kolijnsplaat. Dit is in de tegenwoordige tijd de verzuchting van vele ouders. De emigratie is daar een sprekend voor beeld van. Zij trekken naar den vreem de, bang dat zij zijn geen toekomst voor hen of hun kinderen te kunnen vinden. biedt aan een vlugge en pientere jongen de gelegenheid opgeleid te worden in het drukkersvak. Een mooi vak, vol afwisseling en verantwoor delijkheid en dat nog steeds goede toekomstmogelijkheden biedt. Is deze open plaats misschien geschikt voor uw jongen?

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1950 | | pagina 4