verkoping grote partij afbraak, enige inboedel Ie nederlaagwidstrijd Fototoestellen en Rolfilms Heden Zaterdag Zaterdag 20 Mei 1950, Zaterdag 20 Mei 1950 voor dhr Westdorp. publiek verkopen: publiek verkopen: het spreekuur gewijzigd in: Jac. Berrevoets Oranjevereniging Kortgene. Algemene Ledenvergadering medereiziger landbouwersknecht Hedenmiddag Bevelanders II - Wissekerke II Bevelanders I - Wissekerke I Dr Janssen geen spreekuur houden Vergadering KLOMPEN M. KOOLE Joh. Verburg Kamperland Voor de zeer vele blijken van belangstelling, zo van hier als van elders bij onze 60-jarige echtvere niging ontvangen en voor de mooie bloemen en andere geschenken, be tuigen wij, ook namens onze kinde ren, behuwd-, klein- en achterklein kinderen, aan allen onze hartelijke dank. I. Blok. T. Blok- van der Weele. Kortgene, Mei 1950. Voor de vele bewijzen van deel neming, ons betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van onze geliefde moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder Joppa Welleman (geb. Israel), betuigen wij onze hartelijke dank. Inzonderheid aan dokter Gelder man en dokter Janssen en speciaal dank aan zuster Krello, die haar gedurende ruim 17 jaar met grote toewijding heeft verzorgd. Namens de familie, G. Welleman Az. Kortgene, Mei 1950. Namens ouders en familie mijn hartelijke dank aan allen voor de vele blijken van belangstelling, ont vangen bij mijn terugkeer uit Indo nesië, speciaal de buurtvereniging. Sold. P. Kramer. 4-5-3 R.I. Kolijnsplaat, Mei 1950. Mede namens mijn moeder, broers en zusters betuig ik langs deze weg mijn oprechte dank aan allen die blijk gaven van medeleven bij mijn thuiskomst uit Indonesië. Tevens breng ik mijn dank uit aan het Niwin-comité, door wie wij in de Oost steeds bevoorraad werden met diverse vermakelijkheden. Sergt M. de Smit. Kolijnsplaat, Mei 1950. Voor de vele blijken van belang stelling, ontvangen bij mijn terug keer uit Indonesië, zeg ik, mede namens mijn ouders, meisje en fa milie, aan allen mijn hartelijke dank. Korp. J. Korshuize. Garde Reg. Jagers. Kortgene, Mei 1950. Mede namens mijn ouders en zuster dank ik familieleden, vrien den en bekenden voor de vele blij ken van belangstelling bij mijn te rugkeer uit Indonesië ondervonden. J. Markusse. Kortgene, Mei 1950. Mede namens mijn ouders, zus ter en verloofde dank ik alle fa milieleden, vrienden en bekenden voor de vele blijken van belang stelling bij mijn terugkeer uit Indo nesië ondervonden. Sold. U. A. Verhulst. Kortgene, Mei 1950. Mijn hartelijke dank aan allen, ook namens mijn ouders, broers, zuster, verloofde en familie, voor de betoonde belangstelling bij mijn terugkeer uit Indonesië. S.e.k. j. Blok. Kortgene, Mei 1950. HOOFDPIJN K Mijnharde Hoofdpijnpoeders. Doos 45 ct. Mijnharde Hoofdpijneableeten. Koker 75 ce. Mede namens mijn ouders, broers en zusters dank ik alle vrienden en bekenden, ook het Niwin-comité en de buurt voor de vele blijken van belangstelling bij mijn terug keer uit Indonesië ondervonden. L. de Bruine. Kamperland, Mei 1950. te Wissekerke en Kolijnsplaat, Deurwaarder G. HEIJBOER te Kortgene, zal n.m, 1 uur te Kamperland en 3 uur te Kortgene, voor dhr Westdorp als, partij beste planken, balken, palen, ribben,' latten, deuren, golfplaten, hekken, schuurtjes, biels, kippen- er. varkenshok, brandhout, enz. Dit is de laatste voorjaarsveiling. Notaris J. J. W. KLOP te Kort gene zal op nam. 2 uur te Kolijnsplaat voor de erven van de heer D. J. Ane- maet, aan het woonhuis aan de O. Achterstraat A 170 als: kasten, tafels, stoelen, eiken houten kabinet, 2 ledikanten en bedden, naaimachine, pendule, keukengerei enz. Wegens beëindiging van de mi litaire dienst is van Tandarts Feenstra te Kortgene Dagelijks van 1-3 uur n.m. behalve op Maandag. Maandags 5-8 uur n.m. Verder uitsluitend volgens afspraak (tel. 336). Op Zaterdagmorgen van 9-12 al leen voor kinderen. Vanaf Zondag 14 Mei vaart d| boot als volgt: Van Kolijnsplaat's morgens ver trek 9 uur, 's avonds 7.05 uur. 's Zaterdags bovendien om 2.15 uur. Van 1 juli tot 10 September 3 maal per dag als Zaterdags. Van Zierikzee vertrek 3 kwartier vroeger. Tussendiensten op verzoek. Aanbevelend, Veerdienst Zierikzee-Kolijnsplaat Telefoon 238. op Dinsdag 16 Mei te 7.30 uur in café „Havenzicht" te Kortgene. Agenda: Opening. Ingekomen Stukken. Jaarverslag penningmeester. Verkiezing bestuur in de va cature ds Versteeg, aftredend A. J. van Boven, (herkies baar), j. P. de Regt (her kiesbaar). Rondvraag. Vraagt nu reeds inlichtingen als met de luxe auto in de richting Wieringermeer voor uw Pinkster- vacantie. GARAGE I. M. DE MOOR, tel. 210, Wissekerke. Gevraagd woning beschikbaar. WED. P. ISRAEL-VAN HOORN, Kortgene. Aanvang 3 uur Aanvang 5 uur Terrein „Bevelanders". Entree 40 ct. 1 pak Diesel zelfw. wasm. 38 ct 1 dubbel stuk Delta zeep 33 ct 1 stuk Adelaar toiletzeep 30 ct 1 pot AHA! zachte zeep 52 ct Waarde 153 ct Nu betaalt u hiervoor slechts f 1.25 F. FLIPSE Levensmidd.bedrijf, Wissekerke. zal Woensdag a.s. Ziekenhuisverpleging Zuid- en Noord-Beveland onderafdeling Kortgene op 15 Mei 1950 in „De Stadswijnkelder" te Kortgene te 8 uur n.m. Opkomst gewenst. Het bestuur. Wilt u het merk Simson dragen, Dan moet u om geel of witte vragen. Kaaidijk Kamperland Steeds in voorraad voor degenen die een knip- of naaicursus volgen: schetsboeken tekenboeken tekenpapier sitspapier liniaals centimeters gummen potloden, rood en blauw scharen borduurschaartjes vingerhoeden opschrijfboekjes BOEKHANDEL MARKUSSE WISSEKERKE

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1950 | | pagina 3