voetbalwedstrijd Middenstands partij Uitnodiging ledenvergadering ROL y&neesten v&itftaait de fiuid U kunt zich niet vergissen Interlock heren hemden een zijden hoofddoek, H.H. Landbouwers!! P. MEIJERS MAISON AUBERT Zondag 23 April Belangrijke Kortgene I - E.M.M. I Japon schorten Lest Best de Middenstandspartij geeft op 28 April 1950 een filmavond. Volkspartij voor Vrijheid en Democratie Ver. voor Chr. Ulo-ond. te Wissekerke. f Die zich zelf scheert doet good, die zich met AhotMBB scheermesjes scheert, doet ÜBtBI zonder mouw, f 2.39, f 2.89. De Goedkope Simon, Goes Verloren op 3de Paasdag tussen Kortgene en Kamperland. Terug te bezorgen bij I. P. van der Moere, Kamperland. Wij leveren u tegen concurrerende prijs: Klaverruiters Betondraineerbuizer. van 8 tot 40 cm middellijn Gebakken draineerbuizen 5 cm middellith. Uw orders worden gaarne geno teerd en uitgevoerd door Gebr. de Haze Voorweg 178, tel. 328, Kamperland. Beton draineerbuizenhandel enz. SER00SKERKE (W) Tel. K 1189-204. Dirksmitsstr. 26b (bovenhuis) Rotterdam, Telefoon 20235 Ruim 30 jaar gevestigd. Patent-Geneesmiddelen Gummiwaren. Vr. gratis inl.toez. onder blan co couvert. Gratis spreekuur dag. van 10—8 uur. (Vlissingen) Entree 50 cent. Aanvang 2.30 uur mooie modellen en dessins, maat 42 tot 52, f 12.45. De Goedkope Simon, Goes Lijst 9 Mo I W. P. A. Brouwor, Ziorikzoo Landbouwers, middenstanders, uw aller belan gen zijn veilig bij de Coöp. Boerenleenbank „Colijnsplaat" in hotel „De Patrijs" te Colijnsplaat, 7.30 uur Vertoond wordt de film „Het Geld van de Boer" en over de „Noord oostpolder" e.a. Leden met hun huisgenoten en tevens belangstellenden niet leden zijn welkom. Kiezers van Noord-Beveland stemt voor de ver kiezing der leden van de Provinciale Staten op 26 April a.s. op een der candidaten van LIJST Candidaten voor Noord-Beveland zijn: M. K. Verburg, Kortgene J. M. Mullié, Kortgene M. J. van Hee, Kolijnsplaat D.V. op Dinsdag 2 Mei 1950 om 7.30 uur in de Ger. Kerk te Wissekerke. Agenda: 1. Opening. 2. Verslagen secretaris, penningmeester, kascommissie. 3. Verkiezing bestuursleden (zie art. 5 H. Regl.) Aftredend: C. Anemaet, Kolijnsplaat, herkiesbaar. Tegen- candidaat: Joh. de Wilde, Kolijnsplaat. Aftredend: M. Bustraan, Kamperland, herkiesbaar. Tegen- candidaat M. de Rijder, Kamperland. Aftredend: J. Contant, Kolijnsplaat, herkiesbaar. Tegencan- didaat K. C. Karman, Kolijnsplaat. Vacature Ds Scholing, candidaten J. Markusse en M. de Mol (Kamperland). Vacature M. van der Maas, candidaten joh. Breure, Ko lijnsplaat) en Izaak Boot (Kortgene). 4. Overzicht eerste cursusjaar door Hoofd der School. 5. Rondvraag. 6. Sluiting.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1950 | | pagina 4