Lijst 5. het woonhuis Witte dames sokjes Selectiewedstrijd Zaterdagmiddag- PREDIKBEURTEN Interlock heren hemden AMANDELTJESPUDDING Heren-pyama's Alle Bankzaken Meisjes jurken verkoopt bij inschrijving en erf directoirs en camisools Hedenmiddag Pracht interlock dames camisools De Kleine Bazar is ruim gesor teerd in Actetassen - boodschappentas sen - portemonnaies - porte feuilles - kindertasjes - dames tassen - leren riemen - enz. L. TANGE „De Kleine Bazar", Wissekerke. Ned. Herv. Kerk Wissekerke. V.m. 10 uur ds van Dalen, av. 6.30 uur ds Postma. Ger. Kerk Wissekerke. 10 uur leesdienst, 2.30 uur Ds Retel. Ger. Gem. Kolijnsplaat. Dinsdagavond 7 uur ds Dieleman van Borssele. Zondagdienst artsen. Zondag a.s. doen dienst dr Janssen en dr 'tHart. Met diep leedwezen geven wij u kennis van het heen gaan van de heer M. M. Schippers. Jaren diende hij vol toewijding onze Herv. Zondagschool. Zijn liefde tot dit werk zij ons steeds ten voorbeeld. Het personeel van de Herv. Zondagschool. Kamperland 13 April 1950. Heden overleed, zacht en kalm, tot onze diepe droef heid onze geliefde man en zorgzame vader Bastiaari Kramer, in leven gemeente-ontvanger en ontvanger-griffier van pol ders, in de bloeiende leeftijd van 31 jaar. M. J. Kramer-Meulenberg. Ina. Wissekerke, 14 April 1950. Heden overleed zacht en kalm, tot onze diepe droef heid onze geliefde schoonzoon, zwager en oom Bastiaan Kramer, in de bloeiende leeftijd van 31 jaar. Kamperland: H. D. Meulenberg. C. Meulenberg - Reinhoudt. Rotterdam J. de Heer. J. P. M. de Heer- Meulenberg. Rinske. Wissekerke, 14 April 1950. Het bestuur van de Cal. Jacobapolder geeft met diep leedwezen kennis van het o- verlijden van zijn geachte ont vanger-griffier, de heer B. Kramer. Zijn nagedachtenis zal bij ons in hoge ere blijven voortleven. Het bestuur van de Cal. jacobapolder, C. de Kam, dijkgraaf. Wissekerke, 14 April 1950. Het bestuur van de Cal. Waterkering Vlietepolder geeft met diep leedwezen kennis van het overlijden van zijn geachte secretaris-ontvanger, de heer B. Kramer. Zijn nagedachtenis zal bij ons in hoge ere blijven voortleven. Het bestuur van de Cal. Waterkering Vlietepolder, C. A. Geluk, voorzitter. Wissekerke, 14 April 1950. Burgemeester en Wethou ders van Wissekerke vervul len hierbij de treurige plicht kennis te'geven, dat op 14 de zer is overleden de heer Bastiaan Kramer, die de gemeente 7 jaar als volontair en daarna geduren de 11 jaar in verschillende be trekkingen trouw en eerlijk heeft gediend, het laatst als gemeente-ontvanger en 1 e amb tenaar ter secretarie. Zijn persoon en zijn toege wijde werkzaamheid in dienst der gemeente zullen steeds in dankbare herinnering bij ons blijven voortleven. Burgemeester en wethouders voornoemd, J. j. van der Maas, burgemeester. N. D. van der Heijde, secretaris. Wissekerke, 15 April 1950. Het bestuur der Christelijke School te Wissekerke geeft met leedwezen kennis van het overlijden van zijn medebe stuurslid, de heer B. Kramer. Zijn nagedachtenis zal in ho ge ere worden gehouden. Wissekerke, 19 April 1950. met mouw, f 4.37, f 4.55. De Goedkope Simon, Goes mei nóg meer amandelen Langs deze weg betuig ik, mede namens mijn ouders en verloofde, mijn hartelijke dank voor de grote belangstelling bij mijn terugkeer uit Indonesië. In het bijzonder aan de muziekvereniging „Wilhelmina". Kpl jac. Kempe. Kolijnsplaat, April 1950. mooie streepdessins, flanel, maat 48 tot 56, f 13.95, f 14.95. De Goedkope Simon, Goes Coöperatieve Boerenleenbanken „COLIJNSPLAAT" te Colijnsplaat Tel. (K 1199)-228 Postrek. 316389 Spaart bij uw eigen Bank WISSENKERKE" te Kamperland Tel. (K 1107)-325 Postrek. 365567 95 cent De Goedkope Simon, Goes De Middenstand is de rug- gegraat der maatschappij. Getroffen, door het meeleven, dat ik bij mijn terugkeer uit Indo nesië van velen mocht ontvangen, dank ik langs deze weg hen die daarvan blijk hebben gegeven, har telijk. Inzonderheid het NIWlN-comité en de buurtvereniging hartelijk dank. Korp. jac. Buijze. Kamperland, April 1950. Aan allen die op enigerlei wijze hun medewerking hebben verleend bij de uitvoeringen van „Nicoleen", betuigen wij hiermede onze oprech te dank. Inzonderheid de dames Kastelein en de heer P. van Sprang voor hun medewerking. Verder mej. W. Knop voor haar steun bij de mandolineclub en tenslotte de heer E. Sleeboom met de beide „families". Bestuur „Nicoleen". Kamperland, April 1950. Voor de vele blijken van belang stelling, ontvangen bij ons 25-jarig huwelijksfeest, zeggen wij allen har telijk dank. In het bijzonder het mu ziekgezelschap „Wilhelmina". J. Clement. N. P. Clement- Bouwense. Kolijnsplaat, April 1950. MIJNHARDTJE5: DE CACHET, die pijn verdrijft en kou afzet. 4-0 en75ct voor elke leeftijd, in keurige modelletjes. Goedkope Simon, Goes Burgemeester en wethouders van Wissekerke herinneren er aan, dat éénmaal in het kwartaal de gele genheid wordt gegeven tot koste loze inenting tegen pokken. Zij verzoeken degenen, die de ou derlijke macht of voogdij uitoefe nen over die kinderen, die ingeënt moeten worden, zich te vervoegen ter gemeente-secretarie, waarna datum en inenting zal worden me degedeeld. Burgemeester en wethouders van Wissekerke, J. J. van der Maas, burgemeester. N. D. van der Heijde, secretaris. Notaris j. J. W. KLOP teKortgene voor de erven van de heer W. Th. de Looff te Kamperland aan de Veerweg B 7 aldaar, groot 4.03 are. Vrij van huur te aanvaarden 15 Dec. a.s. Betaling 20 Mei a.s. Nadere inlichtingen ten kantore van voormelde notaris, aiwaar brief jes worden ingewacht uiterlijk 6 Mei a.s. Leuke fantasie zeer elastisch, per stuk f 1.95. De Goedkope Simon, Goes op het terrein te Kolijnsplaat. Aanvang 4 uur. Entree 30 cent. Samenstelling: A. Groen. Doel: L. de Nooijer (Arnemuiden) R.achter: L. Priester (Nieuwdorp) L.achter: C: Lobbezoo (Rillandia) R.half: J. Tranper (Krabbendijke) Spil: H. Marijs (Arnemuiden) L.half: H. Poort (Rillandia) R.buiten: J. Meerman (Arnemuiden) R.binnen: B. A. Mosselman (V.C.K.) Middenv.A. la Grand (Nieuwdorp) L.binnen: J. van Zweden (Rillandia) L.buiten: C. Meerman (Arnemuiden) B. Rood. Doel: M. Dominicus (Nieuwdorp) R.achter: M. Vermerris (Wemeld.) L.achter: A. Ots (Rillandia) R.half: de Ridder (Arnemuiden) Spil: J. Bosman (S.V.D.) L.Half: J. Vermeulen (Krabbend.) R.buiten :J. Tranper jr (Krabbend.) R.binnen: j. Wisse (V.C.K.) Middenv.: A. Dommisse (Nieuwd.) L.binnen: J. Lindenbergh (Wolf.d.) L.buiten: W. Nijsse (S.V.D.) f 2.69. De Goedkope Simon, Goes

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1950 | | pagina 2