de Wilde V L Fam. S. Strijd M. de Looff J. de Looff Fam. Jac. Kesteloo P. J. Verburg P. de Looff S. Saaman J. SNOEP Fam. A. A. Kramer cu. Kolijnsplaat Kamperland Café „Havenzicht" FA. GEBR. L. D. C. W. VAN DAMME weciït cl IL en een aeiu J. C. de Vos K. Viergever J. J. Viergever-Kabboord g-n- Bakkerij en Kruideniersbedrijf wensen U een gelukkig nieuwjaar. Café „Havenzicht" g.n. „Graaf van Buren" p.f. A. J. de Looff 0. E. W. de Looff - Markusse Veerhuis P-f- Aan familie, vrienden en beken den een gelukkig nieuwjaar toe gewenst. P. C. van Schaik. C. A. van Schaik - Hollesfelle. Smederij g.n. Schoenhandel p.f. Vrachtautodienst p.f. Sigaren, Sigaretten, en Tabak P.f. MOLENAAR p.f. A. van Sluijs A. van Sluijs - Wettig p.f. Iz. Heijboer K. Heijboer-Verhulst Torendijk 387 p.f. Torendijk 312 wenst allen een gelukkig nieuwjaar Tevens worden alle drukwerken opgenomen. Het bezorgen van rekeningen, boodschappen en het ophalen van geld. Kolijnsplaat g.n. J. Janse Pz. W. J. Janse-Kievit g.n. J. P. van Gilst A. van Gilst-van der Weele Melkhandel g-n- J. Tazelaar N. A. Tazelaar-Kallewaard g.n. J. M. Snoep M. Snoep p.f. A. P. Karelse L. P. Karelse - Verburg g.n. Familie, vrienden en bekenden Gods zegen toegewenst in het nieuwe jaar. J. G. Marcusse en gezin. Allen een gelukkig 1950 toege wenst. H. de Haze. Aan allen een gezegend nieuw jaar toegewenst. Joh. Verburg. E. Verburg - Reinhoudt. Allen een gelukkig nieuwjaar. J. A. Wirtz. Café „Revanche". Allen een gelukkig 1950 toege wenst. J. Lous. L. Lous - Heijboer. Allen een gelukkig nieuwjaar toe gewenst. H. A. van der Moere. M. M. van der Moere de Vos. Melk- en zuivelhandel. Allen een gelukkig nieuwjaar. Fa M. P. de Kam Zoon. Aannemers. wenst allen een recht gelukkig 1950. KORTGENE Aan alle vrienden en bekenden een gelukkig nieuwjaar. J. Kramer. Slagerij. Aan allen, in geheel de gemeen te Wissekerke, Gods onmisbare ze gen toegewenst in 1950 door H. Bouterse en vrouw. Lijkdienaar. Aan familie, vrienden en begun stigers een gelukkig nieuwjaar. Gebr. M. en D. de Haze. Aan vrienden en bekenden een gelukkig en gezegend nieuwjaar toegewenst door A. C. van Hee. Allen een gelukkig en voorspoe dig 1950. Familie Iz. Lamain. Allen een gelukkig nieuwjaar. C. M. Clement. M. Clement-Bouterse. Met het begin van 1950 allen een gezegend nieuwjaar.toegewenst. K. J. Kramer en gezin. Aan allen Gods onmisbare zegen toegewenst. M. van Goudswaard. H. R. van Goudswaard- de Looff. Veerweg. p.f. J. Israël N. Israël - Leendertse &n- Allen een gelukkig nieuwjaar. Gebr. van der Weele. Vrachtautobedrijf. Allen een gelukkig nieuwjaar. P. I. van der Moere en gezin. Aan familie, vrienden en begun stigers een gelukkig nieuwjaar. C. Meulenberg. G. Meulenberg - Kempe. Aan familie, vrienden en begun stigers een gelukkig nieuwjaar. J. Filius en gezin. Allen een gelukkig nieuwjaar. H. Bakker. Schilder en drogist. Allen een gelukkig nieuwjaar. M. A. de Looff en gezin. Molenaar. Aan familie, vrienden en begun stigers een gelukkig jaar. Fam. C. Karreman. Aan ieder Gods zegen toegewenst in 1950. C. J. Noordhoek. A. M. Noordhoek - de Looff en gezin. Aan allen een gelukkig nieuw jaar. Joh. Meyaard en echtgenote. Bakkerij. J. C. Noordhoek S. Noordhoek - Leendertse Boerenleenbank g^ Aan ieder Gods zegen toegewenst. Wed. C. Verburg en gezin. Allen een gelukkig nieuwjaar. M. de Mol. A. de Mol - de Smit. Onze beste wensen voor 1950. Fam. de Kam. ,,'t Dagelijks brood". Allen een gelukkig nieuwjaar. H. D. Meulenberg-Reijnhoudt. Allen een gelukkig nieuwjaar. P. C. Koole - Bakker. L. E. v.d. Moere L. J. v.d. Moere - Marcusse g-n. Allen een gelukkig nieuwjaar. Jac. de Smit Sr. Allen een gelukkig 1950. I. P. van der Moere Hz. Allen een gelukkig nieuwjaar. P. Huiszoon. M. Huiszoon-Markusse. Familie, vrienden en bekenden een gelukkig nieuwjaar. P. G. Leendertse. Allen een gezegend nieuwjaar A. Buijze en gezin Bakker en winkelier Allen een gelukkig nieuwjaar. j. J. van der Moere. J. I. Karelse M. Karelse - Willemse p.f. Allen een voorspoedig en gelukkig nieuwjaar P. A. Meulenberg N. Meulenberg-van der Weele Manufacturen - Levensmiddelen Gelukkig nieuwjaar. Aan familie, vrienden en beken jac. de Kam den een gelukkig nieuwjaar toege M. M. de Kam- wenst. van Hee. P. de Haze en gezin. Geersdijk. Geersdijk C 73.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1950 | | pagina 8