Fa N.Karstanje&Zonen EEN GELUKKIG 1950 WIJ WENSEN ALLEN A. M. van de Sande C. VERBURG Familie L. C. Breas J, J. BEBELAAR Café „Wielersrust" De Kleine Bazar Familie J. de Back Café „Concordia" Kats Goersdijk Familie Kabboord DRUKKERIJ EN BOEKHANDEL MARKUSSE W/ISSEKERKE Aan mijn clientèle een gelukkig nieuwjaar. Firma van Doorn. Wij wensen allen een voorspoe dig 1950 toe. W. J. Versluis en gezin. P. Bak J. Bak - Blomaard p.f. p.f. C. F. de Ridder P. A. de Ridder-v.d. Maas p-f. Wed. L. Koets Fam. A. Goulooze - Koets p.f. P. Schipper M. C. Schipper-Verbrugge en gezin Gelukkig nieuwjaar. Bakkerij p.f. F. Flipse H. D. Flipse - Ketelaar p.f. Een gelukkig en voorspoedig nieuwjaar toegewenst aan familie, vrienden en bekenden. j. Kleppe en gezin. p.f. „De Graanhalm" D. C. Dijkman L. A. Dijkman - Fondse p.f. p.f. G. Verburg K. Verburg - Priester p.f. Dat 1950 geven mag wat wij allen wensen: een gelukkig jaar. C. Ketelaar en echtgenote. Bakkerij p.f. A. A. Hoek van Dijke P. Hoek van Dijke-Klap p.f. L. Abrahamse H. C. Abrahamse - Verburg p-f- Allen een gelukkig nieuwjaar toe gewenst door R. Slotema. A. S. Slotema - Breure. P. M. Ketelaar M. T. Ketelaar - Snoodijk Bode op Goes Vrachtautodienst p.f. W. de Moor J. M. de Moor - Bouterse Vrachtautodienst p.f. Veel heil en zegen toegewenst in 1950 door E. C. de Regt. E. N. de Regt - Lamain. W. Heuseveldt D. B. Heuseveldt - de Looft p-f- J. de Schipper L. de Schipper-Minderhoud p£ Familie Wed. A. de Schipper p£ Joh. Heuseveldt E. J. Heuseveldt - de Jonge p.f. Al mijn geachte clientèle een gelukkig nieuwjaar. Kapper Dobbelaar. J. J. Beije g-n- B. Kramer M. J. Kramer - Meulenberg p-f- A. C. Meulenberg J. A. Meulenberg - de Looff P-f- M. Z. Verhage M. S. Verhage-de Vos p.f. A. W. Marcusse D. Chr. Marcusse-Versluis Vrachtrijder p.f. C. DE FOUW Manufacturen g.n. A. A. van den Band g.n. Familie, vrienden en begunstigers een gelukkig nieuwjaar. M. A. de Looff. P. A. de Looff-Flipse. Veel geluk toegewenst aan fa milie, vrienden en bekenden. K. Imanse en vrouw. A. van Oosten J. van Oosten-van Dalen p.f. wenst u allen een gelukkig nieuwjaar L. Tange S. M. Tange-Buijze C. Breure A. P. J. Breure - Priester p.f. Iz. Stokman J. Stokman - Harthoorn p.f. Jac. K. Kramer E. M. Kramer - de Ridder Meubelhandel L. Geertse G. C. Geertse - Keukelaar p.f. J. Penne L. J. Penne - de Looff p.f. L. J. de Looff en echtgenote p-f- p.f. Aan allen veel voorspoed in 1950. M. H. van Hee. Assurantiën. H. A. Kramer L. C. Kramer - Verburg g.n. D. Verburg D. B. Verburg-van der Maas pT D. Broekhoven p.f. Familie, vrienden en begunstigers een voorspoedig nieuwjaar. Th. de Looff. J. van Halst A. van Halst-de Vos p.f. Aan familie en bekenden een gelukkig 1950 toegewenst. J. C. Louwerse. „Vredestein". Familie, vrienden en begunstigers een gelukkig nieuwjaar toegewenst door W. L. Leendertse en gezin. Melkhandel. 0. Priester M. J. Priester - Hoveijn g.n. P. de Regt L. de Regt-Breure „Oosterstein" g.n. Aan familie, vrienden en begun stigers een gelukkig nieuwjaar toe gewenst. P. Kastelein. P. Kastelein - van Gilst. Smederij g.n. P. W. Leendertse K. Th. Leendertse - Kramer C 76gm. M. Heystek A. Heystek - Maarsman Agent Noord-Bevelands Nieuws- en Advertentieblad g.n. J. Lansen A. Lansen - Wiskerke Wagenmaker en schilder p.f. A. W. Geluk G. Geluk - Geene Bakker p.f. J. 0. Noordhoek P. Noordhoek-de Vlieger p.f. E. W. van der Heijde T. van der Heijde-de Oude p£- A. P. Verburg Ch. Verburg - Priester P-f- J. Kastelein E. Kastelein - Heystek en familie M. de Lange J. C. de Lange-Clement Melkslijter p.f. G. Flikweert C. Flikweert - Willemsen P.f.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1950 | | pagina 2