competitiewe> competitiewedstrijd Firma H. Blok Zone» Iilliii-Aairiki Lijn Ian de passagiers Ziekte in 't gezin Hedenmiddag Wissekerke I - Rillandia I Zondag 18 December Kortgene 8 - Noormannen I insluithaard te koop gesloten. Weekkalenders Scheurkalenders Maandkalenders Almanakken Kantooragenda's Zakagenda's Alg. Ledenvergadering Kamperland Dampo-verkoudheidsbalsem: beproefde hulp bij een gevatte koude voor Vader, Moederen kind.Prijzenf.1.25,90 en 75 c. Aanvang half drie. Aanvang half drie. Een mooie bij I. VOGELAAR, Prov. straatweg, Kortgene. Wegens sterfgeval is onze zaak heden tot 4 uur J. VAN HALST - WISSEKERKE L.S. Wegens balans- en inventarisatiewerkzaamheden kan als gewoonlijk door onze zaak tijdens de kerst- en nieuwjaarsweken niet gereisd worden. In Noord-Beveland vervallen dan ook de zittingsdagen op 23 December en 30 December. Natuurlijk kunt u uw wensen ten alle tijde schriftelijk of telefonisch opgeven. Prettige Kerstdagen worden u toegewenst door Kapelle (Z.B.), tel. 200 (K 1102) Boekhandel Hlarkusse Wissekerke IJsclub „Ons Genoegen" te Kolijnsplaat. op Maandag 19 December in hotel „De Patrijs". Aanvang 7.30 uur. Het bestuur. Wij rijden 23 December naar de Wieringermeer Wilt u meerijden die richting uit, bestelt vroegtijdig. Tarief billijk. I. M. DE MOOR, Tel. 210, Wisse kerke. Ondergetekende maakt emigranten voor Cana da er op attent dat zij zich tijdig voor een plaats moeten laten inschrijven, zulks ter voorkoming van teleur stelling. Verdere inlichtingen verstrekt de agent Deurw. Heijboer. Uw adres voor allerlei drukwerk Joh. Verburg - die gebruik willen ma ken van het veer naar Zierikzee. Op de bus, aankomst 9.10 uur te Kolijnsplaat wordt door Berrevoets gewacht!! Zondagdienst artsen. A.s. Zondag doen dienst Dr Janssen en Dr Bruynzeel.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1949 | | pagina 4