Kerst Jo MeS 1ST een goud kettinkje een hoveniering Tandarts Van Ketel MAISON AUBERT een koppel pauwen Uitsaeriii op Donderdag 22 en Vrijdag 23 Dec. N.V.V. CURSUSAVOND Ti KATS -kaarsjes -lopers -tafelkleden -servetten Op 29 en 30 December hoopt de Chr. Gem. Zangvereniging „S.D.G." te Kamperland ter gelegenheid van haar 30-jarig bestaan twee avonden te geven van hoogstaand kunstgenot. Met medewerking van het kinder koor „De Kleine Lofstem" en de voordracht-kunstenaar te Leeuwarden. Begunstigers kunnen hun toe gangsbewijzen voor één der avon den afhalen in het gemeentegebouw op Vrijdag 23 December van 7 tot 8 uur. Rode Hoestpoeders van Mijnharde Doos 43 cr. ^^1 Verloren Tegen beloning terug te bezorgen bij de agent van dit blad te Ko- lijnsplaat. Te koop groot 14'/2 roede, liggende aan de kaaidijk. Briefjes in te leveren tot en met 24 December: Snellenstraat 225, Kortgene. Voor de feestdagen taartranden Boekhandel Markusse Wissekerke houdt spreekuur te Kortgene op a.s. Maandag. Dirksmitsstr. 26b (bovenhuis) Rotterdam, Telefoon 20235 Ruim 30 jaar gevestigd. Patent-Geneesmiddelen Gummiwaren. Vr. gratis inl.toez. onder blan co couvert. Gratis spreekuur dag. van 10—8 uur. Te koop broed 1949. JAC. D1ELEMAN, Kamperland. te geven door het fanfare gezelschap „Ons Genoegen" te Kamperland in de Ned. Herv. School. Aan vang 7 uur. Eerste avond enkel voor donateurs en de tweede avond enkel voor entree's a f 1. Plaatsbespreking 10 cent bij I. van der Moere. Het bestuur. op Maandag 19 December in café Versprille Aanvang 7 uur Spreker de heer Wacht uit Rotterdam Onderwerp„Coöperatie" Gelegenheid tot het stellen van vragen Noord-Bev. B.B. Boekhandel Markusse Wissekerke

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1949 | | pagina 3